Prosinec 2018

Rychlé oznámení č.5 - Ještě jsem nezdechla

Pondělí v 21:53 | Majo |  Majo

Zdravím vás, zlatíčka :3

Týjo, to už je doba, co jsem sem něco přidala naposledy. Strašně mi to v posledních týdnech utíká. Tady máte takový informační článek, abyste třeba věděli, že žiju, co dělám a co plánuji s blogem.


Žiju

Jop, je to tak, Majo ještě stále dýchá. Přesně jak jsem psala výše, strašně mi ty poslední týdny utekly. Nejspíš je to tím vánočním obdobím, sháněním dárků na předposlední a ještě úplně tu poslední chvíli, do toho zápočty a práce. I když jsem ale vytížená, tak poprvé musím říct, že mi to vlastně ani nevadí. Plus u nás skoro pořád někdo byl na návštěvě (to víte, nový byt) a taky jsme asi čtyřikrát navštívili různé vánoční trhy (přísahám Bohu, že jestli ještě někdo bude chtít, abych na trhy šla, vlastnoručně ho uškrtím! :D). A nakonec ještě starosti a obíhačky kolem našich dvou akvárek (protože Majo prostě chtěla rybičky).


Každopádně teď už mě jen čeká oslavit vánoce s přítelem (zítra, úterý), ve středu poslední přednáška, ve čtvrtek před vánoci naposled do práce, v pátek hezky k rodičům… A dál to znáte, podle toho, kolik oběhnu příbuzných, jen řeknu, že Vánoce rozhodně nejsou svátky klidu a míru. Vůbec. Pak jdu 27 a 28 ještě do práce (z něčeho ten nájem platit musím) a pak hned po práci hurá na chalupu až do Silvestra.


Blog a povídky

Každopádně po Silvestru jedu třetího hezky do bytu se učit, do práce půjdu až potom, až (pokud) udělám zkoušku. A to taky znamená, že mě to učení nebude bavit a že budu psát. Omg jak já se na to těším! <3 To byste ani nevěřili.


Je mi jasné, že na povídky si věrně počkáte, to už bylo od mnohých mnohokrát řečeno a já jsem za to opravdu ráda. Každopádně se fakt těším, až budu psát! U Krve vás čeká už jen posledních pár kapitol, tak dvě nebo tři. Dále samozřejmě budu pokračovat v Give me the reason. Jen nevím, jestli to budu dávat hezky na přeskáčku anebo jestli nedopíšu rovnou Krev, abych ji měla za sebou a pak teprve GMTR. To se ještě rozhodnu. Po Krvi vás bude čekat Vrah mezi námi. Juchů, těším se na změnu žánru.


Jinak s Mei momentálně píšeme epilog k Útěku, nejspíš pak napíšeme ještě bonus, a až to všechno bude komplet, tak máme připravenou další povídku (zatím má asi pět kapitol, teď už přesně nevím). Každopádně strádat nebudete.


Tak jo, to by bylo všechno! Pokud se mi už nepovede se do Vánoc ozvat, tak vám VŠEM přeju krásné a nádherné svátky, všechny vás naprosto miluju a už se mi po vás a po psaní povídek moc stýská.


Ps. A ten růžový layout je naprosto odporný, ale nebojte, Majo ho po Novém roce změní.

Útěk - Kapitola desátá (KONEC)

11. prosince 2018 v 0:00 | Majo & Mei |  Útěk
Máte tady poslední kapitolu. Ještě se můžete těšit na epilog a pak na bonus. Jinak pro ty, kdo nečtou info v menu - pozastaveno z důvodu zápočtového týdne.
Za komentář děkujeme Ivaně :3

Krev zmizelého - Kapitola patnáctá

6. prosince 2018 v 0:00 | Majo |  Krev zmizelého
A je tu patáctá kapitola. Jen se chci omluvit, že v úterý nevyšel Útěk, je to moje chyba, v posledních pár dnech toho mám strašně moc a to se jaksi podepisuje na mém výkonu. Bla bla, výmluvy, však to znáte.
Za komenáře děkuji Mei a Ivaně <3 A také za hvězdičky, každá reakce se počítá <3 děkuji :3
Sasuke dostane na vybranou, bude z toho ale něco mít?