Září 2018

Krev zmizelého - Kapitola sedmá

Čtvrtek v 0:00 | Majo |  Krev zmizelého
Moji milovaní <3
Přináším vám další kapitolu, tentokrát již z přítomnosti a z pohledu Sasukeho. Kapitoly z historie jsme minulý týden ukončili šestou kapitolou, a pokud se tu ještě nějaká minulost či historie objeví, bude to spíš už jen flashback.
Za komentáře děkuji Mei a Ivaně, jste nejlepší z nejlepších <3
Sasuke se snaží přijít na kloub záhadě, kdo je onen realitní makléř a proč si vyhlídl zrovna jejich rodinu.

Beast - Kapitola první

Pondělí v 0:00 | Majo |  Povídky na přání
První kapitolka je na světě :3 snad se bude Líbit :3

Beast - medailonek

15. září 2018 v 0:00 | Majo |  Povídky na přání
Tak a je to tady. Přináším vám medailonek k další povídce, kterou budu vydávat (snad) každé pondělí. Už je to dlouho, co zde na blogu aktivně běžely dvě povídky. Zatím mám ale napsané cca 4 kapitoly a věřím, že se mi povede zůstávat pořád v plusu. No a o co jde? Jedná se povídku na přání pro Mei <3
(VÍCE V CELÉM ČLÁNKU)

Krev zmizelého - Kapitola šestá

13. září 2018 v 0:00 | Majo |  Krev zmizelého
Tak, doufám, že problémy s vydáváním a se vším ostatním nám skončily a už se (snad) nevrátí, nebo mě z toho klepne :3 Každopádně jsem ráda, že se to opravilo, jelikož nemusím pozastavovat (Třikrát hurá). Takže se nemusíte bát, že bych vás o dnešní díl ochudila. Jinak, co se týče ostatního - v sobotu vám vyjde medailonek k povídce pro Meinku a v pondělí první díl :3
Za komentáře mockrát děkuji Mei a Ivaně :3 Vaše teorie jsou naprosto boží a blíží se k tomu, co se vážně stalo :3 <3
Co víc k tomu říct? Dnes dostanete ten poslední střípek, jež k povídce chybí :3 Na konci vás také čeká skok do přítomnosti :3 Užijte si to <3


Důležité informativní kecy č.5 (?)

10. září 2018 v 12:10 | Majo |  Majo
Předem se omlouvám za chyby, které se v článku možná vyskytnou, jelikož nemám přístup k počítači, píšu ho na telefonu.

Layout
Jako první bych chtěla říct něco k layoutu. S tématem Krve jsem si dávala vážně záležet, ale již několik dní mi to ukazuje tuto prasárnu a já na to už vážně nemám nervy. Proto jsem se rozhodla vrátit blog do původního nastavení, a sice do jedné ze šablon, jenž blog.cz nabízí. Teď, když tento článek píšu, nemám absolutní tušení, jak to bude vypadat. Pokud to tedy bude ještě horší, tak máte povolení mě ukamenovat, protože nejspíš stejně budu mít chuť se pak zabít nějakým velice drastickým způsobem.

Povídky a zveřejňování
A teď něco málo k povídkám. Jak to tak vypadá, konečně se mi alespoň ukazuje pátá kapitola Krve ze čtvrtka, a podle komentáře se zobrazuje taky Mei (asi tak na sto osmdesátý pokus, ale kdo by to počítal, pane doktore...)
Víte, že od určité dobyvo komentáře neprosím, nežebrám a ani nevyhrožuji, ale děkuji vám za ně. Tentokrát prosím všechny, kdo sem chodí, aby mi sem pod článek napsali, jak se vám blog zobazuje, jak layout a jak povídky. Je to opravdu důležité pro chod blogu, abych se na základě toho mohla rozhodnout, co dál. Samozřejmě záleží na tom, jestli vás blog pustí a komentář se přidá, že. Dyžtak tu mám skype, Facebookovou stránku (pokud nechcete na yehovistky, jsem na Fb jako Majo no Akai) nebo ask, kde mi to můžete napsat.
Za další - a to nejdůležitější je, že se chci zeptat vás čtenářů, zda-li mám ve vydávání pokračovat či pozastavit do doby, než se to uklidní. Mám pro vás kapitolu a půl Krve, zatím tři kapitoly povídky pro Mei a pak jedno překvapení, které však bez souhlasu jednoho človíčka zatím prozrazovat nehodlám. Takže... Je to na vás. Za jakýkoliv názor zaslaný na kterýkoliv můj kontakt (až na email, ten nefunguje, kdyžtak použijte majosakurako@gmail.com, který používám na společné povídky) budu opravdu, opravdu vděčná.

Vaše tetička Majo :3

Krev zmizelého - Kapitola pátá

6. září 2018 v 0:00 | Majo |  Krev zmizelého
Zdravím, zlatíčka :3 Jsem tu i s další kapitolou :3
Za komentáře děkuji Ivaně a Mei :3 a opět děkuju za hvězdičky :3
V dnešním díle se dozvíme, co vlastně se Itachimu stalo.


Layout - Krev zmizelého

4. září 2018 v 17:32 | Majo |  Majo
Už dlouho jsem chtěla udělat nový layout, nebyla jsem si ale jistá, jaký a neměla jsem vůbec žádnou inspiraci. To, že udělám layout na Krev zmizelého mě napadlo už asi měsíc předtím, než jsem onu povídku začala vydávat. No, úplně se mi nepovedl. Byl takový... červený a všude byla krev a tak... Samé pozitivní věci. No, ale nějak se mi prostě nelíbil a pak jsem na dlouhou dobu ztratila inspiraci kompletně ve všem - volba barev, obrázky, fonty. Až dneska jsem si sedla a měla jistou představu, jak to bude vypadat.

Každopádně - město na layoutu je doopravdy starý Londýn. Hledala jsem na něj obrázky a nějak se mi zalíbil tento. Obrázek mladíka, tak to už většině dojde. Jedná se o Deidaru, ačkoli to přímo fanart Deidary není. Potřebovala jsem nějakého pěkného blond dlouhovlasého mládence, který by vypadal alespoň trochu živě a zároveň mu byl podobný. Tento obrázek jsem našla už před nějakou dobou a věděla jsem, že ho určitě budu chtít použít.

Nevím, jak se vám layout momentálně zobrazuje. Blog.cz údajně aktualizuje servery či co. A mně to každou chvíli ukazuje něco jiného, nejdřív nový lay, pak starý, pak kombinaci obojího a musím říct, že jsem měla co dělat, abych si vzteky nevyrvala vlasy. Takže pokud se vám ukazuje nějaká cypovina, tak klid. Ono to přejde. (Ps. ten nadpis v boxu jsem dávno odstranila, ale pořád tam je. Jasná ukázka toho, co se tady děje -_-)

No, to bude vše. Další díl Krve vás čeká ve čtvrtek a bude opět z minulosti :3 Mimoto ještě píšu povídku na přání pro Mei. Má to být happyend. To mě zabije -_- . Ale jinak je to docela sranda, to psaní :D. Takže kdybyste někdo chtěl taky povídku a vyjímečně tu chtěl vidět dobrý konec, romantiku a podobné neexistující věci (:D vtípek), klikněte v menu na OBJEDNEJ SI POVÍDKU a něco mi sem přihoďte.

Ještě než se rozloučím, poprosím o hlasování v anketě, čistě ze statistických důvodů. Děkuji :3 Doufám, že se vám layout ukazuje normálně a ne tak posraně jako mně, a že se vám líbí :3

Vaše tetička Majo :3