Červenec 2018

Zlato, co se třpytí - Kapitola osmnáctá (KONEC)

30. července 2018 v 18:09 | Majo |  Zlato, co se třpytí
Tak a je to tady. Opět zde máme konec jedné z mých oblíbenných povídek. Musím říct, že ještě žádná kapitola se mi nepsala tak špatně. Bylo hrozně težké přejít z pomalého vyprávění na rychlou akci, i když to bylo všechno předem plánované. Po této poslední kapitole vás ještě čeká EPILOG, kde budou vysvětleny poslední zbytky všech nejasných věcí, a také se tam dozvíme, jak to vlastně celé dopadlo.
Ještě si nejsem jistá, kdy pro vás epilog budu mít, jelikož ve čtvrtek zase odjíždím a vrátím se v neděli :) tak uvidíme.
Tak si užijte poslední kapitolu, je delší než obvykle :3
Za komentáře děkuji Ivaně a Mei <3

Zlato, co se třpytí - Kapitola sedmnáctá

19. července 2018 v 0:00 | Majo |  Zlato, co se třpytí
Sedmnáctá kapitola je na světě. Původně jsem myslela, že mi povídka vyjde na 19 kapitol + epilog, ale zatím to vypadá, že příští kapitola bude nejspíš poslední, takže 18 + epilog. No, uvidíme, takže doufám, že se mi povede držet se toho :3
Za komentáře moc děkuji Mei a Ivaně <3

Return

15. července 2018 v 14:59 | Majo |  Jednorázové
Uhm, no... Popravdě řečeno si nejsem úplně jistá, jak toto vzniklo. Jediné, co vím, je to, že jakmile jsem zasedla k počítači, jako kdyby se mi najednou vypařila všechna slova, znalost češtiny a to miniaturní pisatelské nadání, které nemám. Možná je to jen tím, že i když je miluju, tak je ještě stále neznám tak, jak bych chtěla. Nebo tím, že se stydím na k-pop psát už jen z prostého důvodu, že ta výsada patří jiným, mnohem lepším a zkušenějším, než jsem já. Ale je to tady. Je to krátký a je to moje první k-pop mini jednorázovka. No, snad to někdo ocení... tu malilinkatou snahu.

A pro ty, co k-pop neposlouchají a chlapce neznají: aktéři Jonghoon (Yesung) a Ryeowook
VÍCE V CELÉM ČLÁNKU

Zlato, co se třpytí - Kapitola šestnáctá

12. července 2018 v 0:00 | Majo |  Zlato, co se třpytí
Aw, máme tady další dílek. Je to šílené, že za chvíli již bude povídka končit, ale zase se těším na Krev zmizelého. :3
Za komentáře děkuji Ivaně a Mei :3
Dnes se dozvíme něco o Kibovi.


Zlato, co se třpytí - Kapitola patnáctá

5. července 2018 v 0:00 | Majo |  Zlato, co se třpytí
Takže, jelikož jsem zase odjela pryč, je tato kapitola samozřejmě přednastavená. Snad se vám bude líbit :3 Pomalu, ale jistě se budeme blížit ke konci. Je šílené, že to tak rychle uteklo, viďte? :D
Za komentáře děkuji Ivaně a Mei :3
Sasuke se narodil na přelomu 19. a 20. století. Homosexualita v té době není zrovna in. Jaká bude jeho reakce na Narutův polibek?

01: Slovenský ráj

2. července 2018 v 0:00 | Majo |  Majo na cestách
Jak jsem slíbila, zakládám novou rubriku, a sice Majo na cestách.

Víte, já strašně ráda fotím. Začala jsem někdy před... hodně lety (už si přesně nepamatuju kdy), takže když někam jedu, obvykle s sebou táhnu foťák a pak každého seru tím, že zdržuju, montuju ho na stativ a tak podobně. V letech, kdy jsem nepsala, jsem dokonce měla fotografický blog. No... bylo jich víc. Ale to je tak nějak vedlejší. Každopdáně mi přijde jako docela dobrý nápad sem čas od času něco hodit :3 Samozřejmě většinou až tehdy, kdy nějaké fotky budu mít. Přiznejme si to, Majo je líná a nebaví jí fotit samotnou.

Pro tentokrát jsem si pro vás připravila fotky vodopádů a tekoucí vody. Možná se to může zdát jednoduché, ale... když vám za uchem furt někdo funí, že zdržujete, zatímco se snažíte vybalit si stativ a nastavit požadovaný režim, je docela náročné :D Nemusíte se bát, že bych vás zahltila fotkami, většinou si jich vyberu jen pár. Teď to budou čtyři :3 Jen doufám, že mi blog.cz moc nepojebe kvalitu.