Květen 2018

Zlato, co se třpytí - Kapitola desátá

31. května 2018 v 0:00 | Majo |  Zlato, co se třpytí
Další kapitolka je tu :3
Ve chvíli, kdy tento díl přednastavuji, sedím s mojí milovanou Jenny u mě v obýváku a předčítám jí to :D Chudák holka, že? :D
Za komentář děkuji Ivaně :3
Sasukeho dostíhají následky rvačky.

Zlato, co se třpytí - Kapitola devátá

26. května 2018 v 17:28 | Majo |  Zlato, co se třpytí
Moji milovaní <3
Strašně moc se omlouvám za tu dlouhou odmlku, která tady tak dlouho byla. Byla jsem pořád pryč a pořád na nohou. Také jsem byla na animefestu a z něj jsem jela skoro hned do práce, kde jsem byla téměř celý týden. Tuto kapitolu jsem psala na třikrát, dohromady dva týdny. Nechtěla jsem u ní spěchat, napsat ji a odfláknout. To u této povídky prostě dělat nechci, gomen. Možná si na další díly budete muset počkat, zato se je ale budu snažit dělat kvalitnější. U téhle povídky si opravdu hraju s každým slovíčkem, tak, aby to bylo dokonalé. Takže se omlouvám.
Užijte si dnešní dílek :3
Za komentáře děkuji Ivaně a Mei <3
Tak holky, obě dvě vás napadlo, že Sasukeho přijde zachránit Naruto. Tak uvidíme. A možná se konečně dozvíme, co je Kibouš zač a proč se chová jako kokot.
PS. Gomen, jestli najdete chyby, dneska jsem tak zblbá, že jsem přemýšlela, jestli se schody vůbec píšou s ch.

Zlato, co se třpytí - Kapitola osmá

9. května 2018 v 0:00 | Majo |  Zlato, co se třpytí
Moji milovaní čtenáři <3
Nejprve se chci strašně moc omluvit, že Zlato minulý týden nevyšlo. Měla jsem toho opravdu moc. Zkoušky, po nich jsem hned na víkend jela pryč. Každopádně už je to za mnou. Děkuju vám všem, kteří jste mi popřáli hodně štěstí u zkoušek, pomohlo to <3
Jelikož jsem byla unavená a měla jsem múzu spíš na Obdařené, než na Zlato (ačkoli mám do písmenka přesně jasné, co se ve Zlatu stane), tak jsem raději psala Obdařené. Snad to nikomu nevadí. Každopádně se omlouvám těm, kteří čtou Zlato a Obdařené ne.
Tato kapitolka přibývá dnes, jelikož minulý týden vyšla povídka o den později, tedy v pátek. Ráda bych se tak nějak s pravidelností pohybovala okolo toho čtvrtka. Takže dnes to bude výjimečně ve středu, příští týden se vrátíme ke čtvrtku... A pak... kdo ví?
Za komentáře chci strašně moc poděkovat Sane, Mei a Ivaně
Týdenní pochod byl opravdu vyčerpávající, proč se tedy nesvlažit v chladivé vodě?

Byli obdařeni - Kapitola šestá

4. května 2018 v 15:24 | Majo |  Byli obdařeni
Aj. No, já vím, že jsem slibovala Zlato, ale tak... s múzou se prát nemůžete :D
Těšili jste se, že se dozvíte, jak Pein odpověděl Orochimarovi? Hm... tak přesně to se dneska nedozvíte :D Jo, Majo je sviňka, no.
První část dnešního dílu se odehrává ve stejném čase, jako ten minulý. Druhá část je přibližně v rozmezí dalšího týdne. K Peinovi se opět vrátíme v příští kapitole.
Za komentáře děkuji Ivaně, Sane a Ayame.
Jaký je život v Akademii Pátého řádu?

PS. POVÍDKY JIŽ NEJSPÍŠ NEBUDOU VYCHÁZET PRAVIDELNĚ V JEDEN URČENÝ DEN. POKUSÍM SE O TO, ALE NIC NESLIBUJI. KAŽDOPÁDNĚ SE BUDU SNAŽIT TÝDNĚ VYDAT MINIMÁLNĚ JEDEN DÍL POVÍDKY. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.


Rychlé oznámení

2. května 2018 v 18:28 | Majo |  Majo
Oukej, tohle bude rychlovka. Jelikož se mi toho tento týden nashromáždilo strašně moc, vůbec nestíhám číst povídky, natož je sama psát. Takže se nelekněte, že Zlato ve čtvrtek nevyjde. Mám teď ve dvou dnech tři zkoušky, zítra mě čeká poslední. Takže pokud nezdechnu, mohla bych něco napsat ve čtvrtek večer či v pátek. Omlouvám se za vzniklou nepravidelnost, ale jinak to nejde...

... a pokud nezdechla, učí se ještě dodnes
Vaše Majo