Duben 2018

Zlato, co se třpytí - Kapitola sedmá

26. dubna 2018 v 0:00 | Majo |  Zlato, co se třpytí
Nazdááááááj :3
Další kapitola je na světě :3 Doufám, že se bude líbit :3 Btw. jedná se o poslední předepsanou kapitolu. A jelikož mám zkouškové, tak nevím, jak to tady teď pojede. Éra předepsaných povídek dnešní kapitolou končí. Teď pojedu podle toho, jak bude čas. Děkuji za pochopení :)
Za komentáře děkuji Ivaně, Mei a Sa(k)ne <3
Sasuke a jeho malý noční výlet.

Byli obdařeni - Kapitola pátá

23. dubna 2018 v 11:41 | Majo |  Byli obdařeni
Moji milovaní čtenáři <3
Přináším vám další dílek této povídky. V minulém díle jsme se již podruhé podívali za Sasorim a Deidarou. Dneska trochu odbočíme, jelikož je tu ještě jedna postava, které ještě neměla možnost vystoupit. A taky proto, že důvody chování tohoto muže nebyly nikdy pořádně vysvětleny.

UPOZORNĚNÍ

- jen jedna malá poznámka. První díl o Hidanovi, druhý dil o Sasorim a Deidarovi a třetí díl o Itachim se všechny odehrávají přibližně ve stejnou dobu. Čtvrtý díl se odehrává po nějaké době - asi tak po týdnu. Dnešní díl se odehrává pár dní po čtvrtém díle. To abyste se nedivili, že se některé postavy z dnešní kapitoly velmi rychle přemisťují, a abyste věděli, jaká je mezi díly návaznost.

Za komentáře děkuji Ayame, Sakurako a Ivaně <3
Měl jste někdo rád Yahika/Peina? Ano? Ne? Uvidíme po dnešku.

Zlato, co se třpytí - Kapitola šestá

19. dubna 2018 v 0:00 | Majo |  Zlato, co se třpytí
Nazdar opičky (ne, vtípek :D)
Je tu čtvrtek a s ním tradičně i další díl. Myslím, že nám povídka docela hezky a plynule postupuje vpřed. Tak snad to někde uprostřed totálně nedojebu, no.
Za komentáře děkuji iracionalne (i když si nejsem jistá, jestli víš, jaké povídky se zde nacházejí), Mei, Sakurako a Ivaně :3 arigatooo <3

V hlubině - Kapitola patnáctá (KONEC)

18. dubna 2018 v 0:00 | Jenny & Majo |  V hlubině
Co říci? Konečně je to za námi. Děkujeme všem, kteří s námi vydrželi až do konce. A taky děkujeme Mei za všechny její komentáře 😍
Příští týden vás ještě čeká epilog. Za chyby se omlouvám, nestihla jsem kapitolu upravit.

Byli obdařeni - Kapitola čtvrtá

16. dubna 2018 v 0:00 | Majo |  Byli obdařeni
Takže, dnešní dílek vychází, protože...
HEPYYY BRZDEEEEEJ TŮŮŮŮ JŮŮŮŮ, Sakurako-neechan! <3
Ano, velmi originální, já vím. Ale víšjak, žejo <3 Tímto ti přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a hlavně plno úspěchů u tý podělaný maturity (protože ty to zvládneš, jsem o tom stoprocentně přesvědčená :3)
Takže znovu všechno nejlepší <3
Za komentáře děkuji Ayame, Ivaně a Sakurako :3<3
V minulém díle jsme se podívali na vroubek Itachimu. Ke komu nás vítr zanese dneska?


Zlato, co se třpytí - Kapitola pátá

12. dubna 2018 v 0:00 | Majo |  Zlato, co se třpytí
Psaní téhle povídky si neskutečně užívám. Nenapadlo mě, že mě SasuNaru bude ještě někdy tak moc bavit :3 Doufím, že se bavíte stejně jako já.
Za komentáře děkuji Mei a Ivaně :3 co se týče vašich teorií ohledně Kiby, tak jsem za ně vážně ráda :3 jsem zvědavá, co řeknete, až se jednou dozvíte co a jak :D
Sasukemu dochází fakt, že Jiraiya měl pravdu. Onen bájný kmen opravdu existuje.

Zlato, co se třpytí - Kapitola čtvrtá

5. dubna 2018 v 0:00 | Majo |  Zlato, co se třpytí
Krásný čtvrtek všem! Doufám, že se vám tato povídka líbí :3 Já si její psaní neskutečně užívám. Po dlouhé době nějaká SasuNaru/NaruSasu povídka, která mě vážně baví psát. Tak doufám, že jí neposeru :D
Za komentáře děkuji Mei a Ivaně :3
V minulém díle udělal Sasuke velikou chybu - nedával si pozor a neznámý chlapec ho zpozoroval. Jak bude jejich setkání probíhat?

Byli obdařeni - Kapitola třetí

3. dubna 2018 v 0:00 | Majo |  Byli obdařeni
Po delší době přidávám třetí kapitolu. Doufám, že nevadí, že jste si na ni museli chvíli počkat. Snad vám to její obsah vynahradí.
Za komentáře děkuji Ivaně a Ayame :3
V minulém díle jsme se podívali za Sasorim a Deidarou, kteří si myslí, že jsou jejich přátelé mrtví. Za kým se podíváme dneska? Koukneme se za dalším členem naší skupiny, jež měl jeden z nejtěžších životů vůbec.