Březen 2018

Zlato, co se třpytí - Kapitola třetí

29. března 2018 v 0:00 | Majo |  Zlato, co se třpytí
Je čtvrtek a Majo vám přináší další kapitolu, zlatíčka :3
Za komentáře děkuji Ivaně, Sakurako a Mei <3 Jsem moc ráda, že se vám vztah mezi Fugíkem a Sasukem líbí :3
V dnešní kapitole si Sasuke užívá přírody okolo. A také se setkává s velmi zajímavým člověkem. Kdo to asi bude?

Důležité informativní kecy č. 4 (?)

27. března 2018 v 0:00 | Majo |  Majo

Moji milí čtenáři. Je na čase, aby zde přibyl další z informativních článků, který se bude jako vždy týkat povídek a chodu celého blogu.

Jak jistě víte, aktivita na mém blogu probíhá s trochou snahy pondělí-čtvrtek, čas od času se zde objeví kapitola povídky, kterou mám v tu chvíli označenou jako "nepravidelné". V pondělí se jedná o společnou povídku s Jenny a ve čtvrtek o nějakou mojí, kterou zrovna vydávám. A o tom bych chtěla mluvit.


V hlubině - Kapitola čtrnáctá

26. března 2018 v 0:00 | Jenny & Majo |  V hlubině
Aww, moji milovaní <3 Nebo mám říct - naši milovaní? <3 S Jenny vám přinášíme další z kapitol této povídky. Jak už jsem mnohokrát psala, stejně tak jako Jenny, pomalu se blížíme do cíle. A potom se s našimi společnými povídkami budete na nějakou dobu muset rozloučit.
Za komentář děkujeme Mei-chaaan <3 (nevadí, že jsi komentovala později, stále se divím, jak to můžeš číst.. je to jak faktor strachu, nebo tak :D)
Sasuke je šťastný a nemůže se dočkat vidiny nového života, od kterého ho dělí jen malinký krůček. Dočká se ho?

Byli obdařeni - Kapitola druhá

24. března 2018 v 8:31 | Majo |  Byli obdařeni
Awww, moji milovaní <3
Přináším vám druhý díl této povídky. Ani nevíte, jakou mám radost, že byla tato série přijata stejně tak dobře, jako ty první dvě. Doufám, že vás s ní tedy nezklamu. Jinak tohle je moje zatím nejoblíbenější kapitola :D
Za komentáře děkuji Sakurako, Ivaně a Ayame. Jste boží <3
V záloze mám ještě jeden díl. Povídku pomalu betuju, už mám hotovou první sérii a začala jsem s druhou, která jde však pomaleji, protože má mnohem víc dílů. Stále doufám, že mě přitom k příběhu pár věcí napadne. Už mám v hlavě pár myšlenek, jde jen o to je nějak poskládat dohromady. No, uvidíme.
V minulém díle jsme se podívali na Hidanovi noční můry a také na to, co se stalo s lidmi z Akademie. A co v dnešním díle? Co Deidara a Sasori? Přežili vůbec útok Orochimarova velkého hada?

Zlato, co se třpytí - Kapitola druhá

22. března 2018 v 0:00 | Majo |  Zlato, co se třpytí
Tenhle díl povídky, stejně jako ten první přednastavuji v jeden den, a to přesně 22. února, v posteli ležící a umírající na nachlazení.
Edit: doufám, že se vám minulý díl líbil, tato kapitola je spíše výplňová, ale stejně tak důležitá pro příběh, aby všichni věděli, kde se náš příběh odehrává
Jen tak mimochodem - všechny časy a vzdálenosti uvedené v této kapitole jsem si vážně vyhledávala. Teda až na tu poslední část. Ony tam jaksi nevedou... žádné silnice ani železnice. A co teprve na konci 19. století. No, nevadí.
Za komentáře děkuji Ivaně a Sakurako <3
Tři Uchihové se vydávají na cestu vstříc dobrodružství. Sasukeho ta zkušenost zocelí, ale také trochu změní.

V hlubině - Kapitola třináctá

19. března 2018 v 0:00 | Jenny & Majo |  V hlubině
Tak možná ještě dvě, max. tři kapitoly a jsme u konce :3
Naruto si dává všechny střípky dohromady. Spojí se mu do celkovéhom obrazu a odhalí, co celou tu dobu přehlížel?

Byli obdařeni - Kapitola první

18. března 2018 v 16:18 | Majo |  Byli obdařeni
Tak jako aby se neřeklo, že :D A taky proto, že jsem debil a nikdy nic nevydržím :D Muahaha.. Ehm...
No, takže... S pravidelností určitě nepočítejte. Další kapitola tu může být za dva týdny, ale taky za měsíc. Takže tak. Ale jako už abych měla tuto třetí sérii napsanou a měla celý příběh dokončený :D
Užívejte miláčci :3

Zlato, co se třpytí - Kapitola první

15. března 2018 v 0:00 | Majo |  Zlato, co se třpytí
Zlatíčka :3
Tak a máme tady první kapitolu. Doufám, že se vám bude líbit. A taky to, že Sasuke tady snad poprvé není proradná kurva blb.
Edit: Jelikož mám nyní již pět kapitol, už pomalu vidím, jakého Sasukeho jsem vůbec stvořila. A musím říct, že to není vůbec špatné, když je to normální člověk a ne namyšlený fracek. Ano, svým vrstevníkům se může zdát jako arogantní blb, ale... Co se odehrává uvnitř něj oni přece nevědí. Na rozdíl od nás. Užívejte, děcka.
Otec se synem se vydávají na cestu. Na nádraží ale Sasukeho čeká jedno nemilé překvapení.

Ask

13. března 2018 v 20:44 | Majo |  Majo
Tak a je to tady, Majo už konečně hráblo. Ne, teď vážně. Už pár týdnů jsem nad askem přemýšlela, připadalo mi to dobrý jako nápad, vždyť to může být vlastně i docela sranda. Viděla jsem to u Smajli a Lulinky a řekla si, proč ne :3


Takže se klidně ptejte na cokoli :3

Btw. Hlasování v Obdařených je momentálně ve vedení pro to, abych povídku přidávala hned. Nicméně jsem se rozhodla upravit všechny staré kapitoly pro ty lidi, kteří by si to náhodou chtěli někdy přečíst od začátku. Třeba přitom i načerpám nějakou tu inspiraci na další psaní.

Zajímavé je, že jsem si všimla, jak už jsem tenkrát byla zlá sadistická mrcha, co trápí svoje postavy. Zejména u první série je to takové... Brutální :D No, nevadí :D

V hlubině - Kapitola dvanáctá

12. března 2018 v 0:00 | Jenny & Majo |  V hlubině
Když na to tak koukám, tak máme před sebou už jen pár dílů. A pak se můžete tešit na povídku z normálního prostředí a z normálního života. To se u Majo a Jenny jen tak nevidí :D
Za komentář děkujeme Mei.
Naruto spolu se Sasorim nachází příčinu dlouhodobých probémů. Co ve ventilaci najdou?