Únor 2018

V hlubině - Kapitola desátá

26. února 2018 v 0:00 | Jenny & Majo |  Majo
Nejprve se chci omluvit za ty dva týdny, kdy tato povídka nevyšla. Jelikož jsem měla konec zkouškového a pak hned jela na hory, prostě jsem Jenny nedokázala odepsat na její část. Takže se omlouvám, je to jen moje vina.
Za komentář děkujeme Mei :)
Sasuke a Naruto se konečně sbližují.

Layout - Orochimaru

25. února 2018 v 23:06 | Majo |  Blog
Ano, Majo má zase nový layout. Nedávno jsem si nechala udělat od Luliny hodnocení blogu, ke kterému samozřemě patří i vzhled. Rozhodla jsem se tedy, že si udělám nový. Tak jsem se tak koukala a koukala po internetu, jaký obrázek by se mi líbil. Všichni víte, že já mám raději tmavé layouty, ale... PAK JSEM UVIDĚLA TY OČI! A prostě jsem musela mít něco s Orochimarovýma očima... Tyhle jsou totiž nádherně zpracované.
Vím, že Orochimara asi většina z vás nemá ráda a s křikem a panikou odtud uteče a nejspíš už se nevrátí. No, jako ne že bych se divila, já sama ho dávám jako jednoho ze dvou hlavních záporňáků do povídek. Co se ale anime týče, je to pro mě dost nedoceněná postava, neutrální s velmi častými negativními výkyvy. Prostě dělá to, co se zrovna hodí do krámu jemu a ne ostatním. Ale to jsem odbočila.
Takže jsem viděla tenhle obrázek a začala pracovat. Potom jsem layout ukázala Lule, aby mi ho zhodnotila... A ta mi samozřejmě poradila, co bych mohla udělat lépe a ukázala mi to přímo na mém původním. Takže mi ho pomohla strašně moc vylepšit, tahle verze je asi tak bžilionkrát lepší, než byla ta moje prvotní, za což jsem ráda. Vážně jsem jí děsně vděčná.

Co je nového?
Informace z volitelného horního boxu se mi přesunuly do boxu v menu pod kolonku Info. Tam by se měly všechny informace podle měsíců (snad) pravidelně aktualizovat.
A šíleně uchcávám z těch malých hadů :D Jsou tak sladcííííí :3

Jsem z něj vážně nadšená. Budu se snažit víc cvičit, aby se mi ho jednou povedlo udělat mně samotné na první pokus <3 Zatím se ale budu kochat tímhle :3

Pro vyšší dobro - 20 (KONEC)

22. února 2018 v 0:00 | Majo |  Pro vyšší dobro
Tak a je to tady. Poslední kapitola. Hecla jsem se a dopsala ji den před vánocemi. Doufám, že se vám bude zakončení líbit. Vybrala jsem si tenhle konec... Možná proto, že nikdy nekočí nic úplně dobře... a ani úplně špatně.
Já jsem spokojená. Myslím, že si každý musí vybrat, jestli to pro něj skončilo dobře či špatně. Pro mě jednoznačně dobře.
Za komentáře děkuji Mei, Ayame a Ivaně :3 Děkuji, že jste u této povídky vydržely po celou dobu.

Příští týden se můžete těšit na rozlučkový článek. (s poděkováním a dalšími věcmi, jako jsou informace a fakta, která nebyla v povídce použita, ale byla plánována).

V přeposlední kapitole se nám situace značně vyhrotila. Itachiho zatkli. Deidara je rozhodnutý mu pomoci. A co Sasori? Pomůže Deidarovi v Itachiho záchraně?

Pro vyšší dobro - 19

15. února 2018 v 0:00 | Majo |  Pro vyšší dobro
Nazdárek, miláčkové <3
Přináším vám další kapitolu Vyššího dobra, tentokrát předposlední.
Za komentáře děkuji Mei a Ivaně :3
Není nic hezčího, než ty klidné chvíle po sexu. Nebo aspoň do doby, než vám to někdo překazí špatnou zprávou.


Pro vyšší dobro - 18

8. února 2018 v 0:00 | Majo |  Pro vyšší dobro
S dalším čtvrtkem zde máme další díl. Už se pomalu ale jistě blížíme ke konci. Kdo bude brečet se mnou, až to skončí? Nehlašte se všichni :D
Za komentáře děkuji Ayame, Ivaně a Mei <3
Krádež jídla se nevyplácí. Dokonce ani šmírování. Jedno pozitivum to ale mít bude.
Upozornění: yaoi (muahahahaha)

V hlubině - Kapitola devátá

5. února 2018 v 0:00 | Jenny & Majo |  V hlubině
Za komentáře děkujeme Mei a Lule (proč si tak ubližuješ?)
Každý se se situací vyrovnává jinak. A kdo je ten muž, kterého Sasuke zachránil?

Pro vyšší dobro - 17

1. února 2018 v 0:00 | Majo |  Pro vyšší dobro
Páni, už sedmnáctá kapitola. To to ale letí, viďte? Šílený :D
Za komentáře děkuji Ayame, Ivaně a Mei. Ani nevíte, jakou mám šílenou radost, že se vám minulá kapitola líbila. Opravdu je moje nejoblíbenější, takže jsem skákala dva metry vysoko :D
Noc se překlenula v den. Jak bude vypadat "ráno"? a jak se k minulé noci postaví Itachi?