Leden 2018

V hlubině - Kapitola osmá

29. ledna 2018 v 0:00 | Jenny & Majo |  V hlubině
A následky pokračují...

Pro vyšší dobro - 16

25. ledna 2018 v 0:00 | Majo |  Pro vyšší dobro
Celou dobu čekám, až uplynou všechny ty kapitoly. Celá povídka celou dobu, i když pomalu, směřovala do jednoho jediného bodu. Nebojte, ještě není konec. Ten bod ale nastává v této kapitole.
Přiznám se, že když jsem jí psala, cítila jsem tu lásku, kterou v ní cítí Deidara. Taky si myslím, že pro děj je to nejdůležitější kapitola. Tak snad se vám bude líbit stejně jako mně.
Za komentáře děkuji Jenny (za celý spam děkuji :3), Ivaně, Mei a Uke :3 Arigato :3 Mám děsnou radost, že se vám povídka líbí :3
Připravte si kartáčky na zuby, přeslazená část začíná!

V hlubině - Kapitola sedmá

22. ledna 2018 v 0:00 | Jenny & Majo |  V hlubině
Za komentář děkujeme Mei :3
V minulém díle Sasuke všechno dočista posral. Jaké budou další následky?

Pro vyšší dobro - 15

18. ledna 2018 v 0:00 | Majo |  Pro vyšší dobro
Upřímně? Kdybych neměla tolik předepsáno, blog by asi zel prázdnotou, pozastavila bych asi úplně stejně jako ostatní blogerky. Posraný učení. A škola. Na psaní jsem nesáhla už asi dva týdny... Prostě to nejde... Jakmile mám volný čas, tak si radši pustím nějaký seriál anebo jdu rovnou spát. Už aby byl únor a bylo to za mnou.
Za komentáře děkuji Mei, Ivaně, Ayame a Uke :3
Dnešní díl je spíše spojovací, to ale neznamená, že je méně důležitý. Itachi se dá jakž takž dohromady. Teď je čas vydat se domů za Mikoto.
PS. příští díl si všichni opravdu moc užijete :3

V hlubině - Kapitola šestá

15. ledna 2018 v 0:00 | Jenny & Majo |  V hlubině
Awww, je tu pondělí a s tím i další dílek V hlubině. Jen se chceme omluvit, že jsme ten začátek tolik protáhly. Teď už vidíme, že to bylo zbytečné a že to spoustu lidí otrávilo od čtení. Nevadí. Snad vám to nějak vynahradíme :3
Za komentář děkujeme Mei :3
V dnešním díle se konečně dozvíme, jakou má Sasuke ve skutečnosti tajnou misi. Splní ji podle plánu anebo se něco podělá?

Pro vyšší dobro - 14

11. ledna 2018 v 0:00 | Majo |  Pro vyšší dobro
Děcka :3 Čtvrtek a tetička Majo jsou tady. A přináší vám další dílek povídky :D (držte mi palce, v devět mám zkoušku)
Za komentáře děkuji Ayame, Ivaně, Mei a Uke :3
V dnešním díle všichni poznáme, že dokonce i dokonalý Uchiha Itachi je jenom člověk. Že je to pro vás nepředstavitelné? A co potom pro Deidaru?


V hlubině - Kapitola pátá

8. ledna 2018 v 0:00 | Jenny & Majo |  V hlubině
Ups, omlouvám se za tp, že minulý týden dílek nevyšel. Snažím se kapitoly upravovat, kdy se dá, ale vánoce mi to trošiiiičku zkomplikovaly -_-
Za komentář děkujeme Mei :3
I když to Naruto nechce přiznat, Sasuke se mu začíná podezřele líbit. To ale neznamená, že na něj nemůže být jako pes. Je to přece Naruto, na kom nyní závisí úspěšnost celé akce. Nedivte se tedy, že si chce Sasukeho srovnat do latě :D

Pro vyšší dobro - 13

4. ledna 2018 v 0:00 | Majo |  Pro vyšší dobro
Zlatíčka. Dnešní díl je v této povídce přelomový. Ptáte se proč? Řekněme, že počínaje touto kapitolou se začne Itachiho a Deidarův stav pomaličku a polehoučku měnit. Jakým směrem, asi? :D To uvidíte :D
Za komentáře mockrát děkuji Mei, Ivaně a Ayame. Zároveň se všem omlouvám za to věčné napínání :D
V dnešní kapitole se konečně dozvíme, co měla Mikoto na srdci. Jak se Deidara zachová, až to zjistí? A co Sasori? O Itachim raději ani nemluvě. Ale jedno je jisté. Rodina je pro Deidaru na prvním místě.

Nový lay

3. ledna 2018 v 16:50 | Majo |  Majo
Ano, vidíte správně. Už zase mě přepadla vlna Deidarizování :3 Snad se nový layout bude líbit :3

Ohlédnutí za rokem 2017

2. ledna 2018 v 21:01 | Majo |  Majo

Moji milovaní <3

Tento článek jsem se chystala napsat dříve a vydat 1. ledna 2018 v 00:00. Jelikož jsem toho ale měla hodně a pak jsem hned odjížděla pryč, nedostala jsem se k tomu.
Takže to píšu teď, nemocná a umírající na nejhorší nemoc na světě - rýmu.

Stejně jako ostatní autoři a blogeři bych se chtěla ohlédnout za důležitými dny a daty v roce 2017. Na začátek bych jen chtěla říct, že Majo a blog celkově se stal mou velikou součástí a už si vůbec nedokážu představit, že bych o ni přišla. Pomáhá mi stát se na chvíli někým trochu jiným, člověkem bez povinností a s přemírou snů.


29. 1. 2017 - Nenašla jsem dřívější datum, které by pro mě bylo nějak víc důležité. Tohle jsem se rozhodla zveřejnit jako první. Jednalo se o den, kdy jsem se rozhodla začít psát nový nápad na povídku, jenž je pro mě zatím ta nejdůležitější. Ano, je to povídka Pro vyšší dobro a nebýt Sakurako, v životě bych se do psaní nepustila. To ona mě ujistila o tom, že ten nápad stojí za to sepsat. A za to jsem strašně vděčná. Napsala jsem asi čtyři kapitoly. Potom jsem se na to po nějaké době vykašlala a trvalo dlouho, než jsem se k ní opět dostala.


18. 5. 2017 - Ano, velký čtyřměsíční skok. Za tu dobu se toho moc nedělo, první společná povídka s Jenny šlapala. Sem tam se tu vyskytlo nějaké to pozastavení, jelikož jsem kvůli škole doopravdy nestíhala. Pokud pro mě ale bylo něco důležité, byl to rozhodně tento den. Nejsem si sice jistá, jestli je to i pravé datum ukončení povídky ve wordu, kam jsem jí psala, ale na blogu povídka prostě skončila. Jedná se o Obdařené 2. Udělala jsem z ní sice pěknou kravinu, ale ruku na srdce - měla jsem ji ráda <3. Ještě jsem chtěla sepsat třetí sérii, ale nevím, jestli to někdy uskutečním. Pořád se snažím přemýšlet nad tím, co psát dál, aniž by se z toho stala totální píčovina blbost. Ale snažím se, vážně.


21. 5. 2017 - Ano, měla jsem v plánu přidat Pro vyšší dobro, ale nějak jsem na tu povídku zapomněla. Toho dne jsem však začala psát vámi oblíbenou povídku Pod vlivem temnoty. Myslím si, že nápad byl dobrý. Těžko říct, proč jsem jí začala postupem času nenávidět. Ale řekla jsem si, že jí dopíšu. Hlavně kvůli Ivaně a Mei (Mei by mě asi roztrhala na kousky, kdyby ne).


29. 5. 2017 - Koukám, že v květnu toho mám nějak hodně. No, nevadí. Tímto dnem končila první společná povídka s Jenny - Hate, Need, Love, po které ještě následoval krátký bonus.


5. 6. 2017 - Nastal den D, Majo a blog slavili první výročí! Vím, že jsem byla děsně překvapená, že jsem tak dlouho vydržela, ale byla jsem děsně ráda. Blog je prostě moje krásné a malé tajemství, kterého se nevzdám :3


18. 6. 2017 - Datum, které je pro mě vážně (vážně) důležité. Den, kdy do mého života vstoupil sarkastický Bůh Kim Lula. Moje mentorka (Muahaha), díky které jsem poznala, že se mám stále co učit, že pokrok není zadarmo. Taky mě zasvětila do světa k-popu, který jsem dřív nenáviděla (???). Proces k-popizování u mě stále probíhá. Díky ní se ze mě také stává čím dál tím větší monstrum. Takže veškeré stížnosti na ní, prosím.


26. 6. 2017 - Tento den začala vycházet druhá povídka s Jenny. Byla pro mě děsně důležitá, tento nápad jsem měla v hlavě docela dlouho :3 Psala se nám, řekla bych, docela lehce. Jsem ráda, že k němu Jenny vymyslela tak hezký, napůl dobrý a napůl smutný konec.


18.-19. 6. 2017 - Konečně jsem měla možnost spatřit svoje lásky, Jennýska, Mei a Sak <3 Strašně ráda na celý víkend vzpomínám, i když je škoda, že mé vzpomínky tak děsně rychle blednou. Přijela jsem domů o několik mang, polštářku a plyšového Naruta těžší. S holkama jsme si děsně sedly, Ostrava je nádherný město a já jen přemýšlím, kdy příště se k Jenny nasáčkuju na víkend.


9. 10. 2017 - Den, kdy jsme se vám rozhodli povědět o naší nově založené facebookové skupině. Ještě teď si pamatuju, jak jsme byly nadšené, kolik lidí se k nám přidalo. Vyklubala se nám dokonce i jedna (staro-nová) yaoistka Uke. Posilnila tak naše řady aktivních yaoistek :3


10. 10. 2017 - Ta hrůza Pod vlivem temnoty konečně skončila. Pěkný to konec, což? Nemáte zač.


19. 10. 2017 - Den, kdy vyšla první kapitola pro mě nejdůležitější povídky, Pro vyšší dobro. A trvalo to jen nějakých… skoro devět měsíců ode dne, kdy jsem ji začala psát. Jsem ráda, jaký úspěch zatím sklízí :3


28. 10. 2017 - Začala jsem psát oddechovou komedii Záměna, která nyní bohužel vychází nepravidelně.


13. 11. 2017 - Konec Vlčího poslání. Ke konci jsem měla pocit, že ta povídka snad už nikdy neskončí a strašně jsem se těšila, až jí budeme mít za sebou. I tak jsem ji měla moc ráda.


4. 12. 2017 - První kapitola třetí společné povídky s Jenny, V hlubině.


23. 12. 2017 - Den před Ježíškem jsem se hecla a povídku dopsala. Spadl mi obrovský kámen ze srdce. Víte, když píšu, přijde mi, že se ve mně odehrává nějaký film. A dokud ho nedopíšu, tak ne a ne skončit. No, teď už je konec a já mám klidnou mysl. Už se těším, co budete říkat na konec. Myslím, že se mi docela povedl. Možná ani nebudete muset házet kameny.


26. 12. 2017 - A nakonec poslední datum. Jedná se o den, kdy jsem začala předepisovat novou povídku, která bude vycházet, až skončí Pro vyšší dobro. Jmenuje se Zlato, co se třpytí. Inspirovala jsem se pořekadlem - Není všechno zlato, co se třpytí. Povídka je na pár SasuNaru, protože se pořád najde hodně lidí, kteří ho mají rádi. Můžete se těšit na dobrodružnou výpravu do brazilských pralesů, odehrávající se na přelomu 19. a 20. století. Můžete jen hádat, jaký poklad a nesnáze Sasuke Uchiha na své výpravě s otcem najde. V obrázku prosím ignorujte tu chybějící čárku, momentálně nemám sílu na to ho předělávat.


No, myslím, že to byl docela produktivní rok. Snad rok 2018 bude ještě lepší :3

PS.: Ano, slovo "důležitý" je v celém textu opravdu mockrát. Co na tom. Jdu umřít na rýmu. Mějte se <3 :D