Říjen 2017

Záměna - Kapitola první

31. října 2017 v 0:00 | Majo |  Záměna
Takhle to vypadá, když Vás napadne jednorázovka... No a takhle to dopadne :D Víte, že já jednorázovky psát prostě neumím, většinou z toho vznikne nějaká slátanina o patnácti kapitolách. Povídka Záměna jich však bude mít (SNAD) jen pár (PROSÍM TĚ JASHINE)
Awww a také se jedná o můj první crossover. Už děsně dlouho přemýšlím, že si jako postavu do povídky vypůjčím někoho z jiného anime. No, a nyní jsem to konečně uskutečnila :3

Pár: ItaDei, náznak KiraSaso
Hlavní postavy: Deidara, Itachi, Izuru, Sasori
Čestný host: dovolte, abych v této povídce přivítala jednoho ze Shinigami, a sice postavu z Bleach. Kira Izuru!
Prostředí: alternativní svět
Žánr: komedie (snad), romantika (hlavy tentokrát padat nebudou, slibuju)
Upozornění: shounen ai, yaoi (možná? :D), crossover

Vlčí poslání - 19

30. října 2017 v 0:00 | Majo |  Vlčí poslání
Ták a máme tady předpředposlední díl :3 Užívejte, děcka :3
Za komentáře děkujeme Adís a Ivaně-chan :3

Seznamka

28. října 2017 v 12:56 | Majo |  Jednorázové
Minna :3
V toto naprosto nechutně větrné a deštivé odpoledne Vám přináším další jednorázovku. Je taková zvláštní, však uvidite sami. Je to tím, že je inspirována skutečnými lidmi.
Všechno, co se v povídce odehrává, se doopravdy stalo. Jen pár věcí jsem pozměnila a příběh zkrátila, jinak bych tu byla ještě pozítří a psala ho.

Pár: SasuNaru, náznak GaaNaru
Žánr: no, řekněme že pro mě je to trošku psycho, dramatické
Počet slov: 1942

Pro vyšší dobro - 2

26. října 2017 v 0:00 | Majo |  Pro vyšší dobro
Za komentáře moc děkuji Mei, Ivaně, Ivanitko a Jenny. V dnešním díle se dozvíme, kdopak je to ten záhadný Diabolo. Někdo z Vás si dokonce tipl správně :3 (jestě aby ne, žejo, když jsem na ně úchylná :D)

Vlčí poslání - 18

23. října 2017 v 0:00 | Jenny & Majo |  Vlčí poslání
Za komentáře děkujeme Ivaně a Mei <3

Pro vyšší dobro - 1

19. října 2017 v 0:00 | Majo |  Pro vyšší dobro
Awww a je to tu :3 Užijte si první díl, snad se bude líbit :3
Za komentáře u medailonku děkuji Lule, Ivaně, Mei a Jenny <3

Vlčí poslání - 17

16. října 2017 v 0:00 | Jenny & Majo |  Vlčí poslání
A máme tady sedmnáctou kapitolu :3 Jen tak mimochodem, včera jsme definitivně s Jenny dokončily poslední kapitolu Vlčího poslání. Tak si užijte dnešní a dalších pár kapitol. 21 bude poslední.
Za komentáře děkujeme Ivaně a Mei :3 A ano, Mei, Itachi má v sobě pořád velký podíl pablba obecného :D

Nový layout - Itachi

15. října 2017 v 16:34 | Majo |  Majo
Ano, ano... Minulý layout jsem měla opravdu jen chviličku, ale jak jste si mohli všimnout (aspoň ti, co ke mě chodí přes telefon), byl moc velký a ten telefon to prostě neustál a tak se deformoval.
Mno, každopádně tenhle co koukám tak docela funguje (překvapivě) i na telefonu :3 Takže si ho nechám :3

Pro vyšší dobro - medailonek

12. října 2017 v 10:28 | Majo |  Pro vyšší dobro
Moji milovaní :3
Jelikož jsem s poslední kapitolou Pod vlivem temnoty nedokázala počkat do dnešního dne a vydala jí už v úterý, hrozilo, že dneska nevyjde vůbec nic. A tak jsem se zamyslela a došlo mi, že byste přece měli vědět, co Vás od příštího týdne bude každý čtvrtek čekat.
Někdo si to možná i pamatuje, ale zmínku o této povídce jsem sem přidala již někdy před půl rokem. Možná ještě déle… no, v lednu. V článku jste mohli najít úryvek ze začátku povídky. Pár jsem neprozradila a tuším, že ohledně žánru jsem se také moc nevyjádřila. Rozhodla jsem se to tedy napravit a napsat Vám to dnes. V tomto medailonku, které jak moc dobře víte, ráda k povídkám dělám, najdete tedy kompletní zápis. Teda s výjimkou ukázky. Tu si pro Vás nechám až do příštího týdne.

Pár: ItaDei
Vedlejší pár: SasoDei
Hlavní postavy: Itachi, Deidara, Sasori
Vedlejší postavy: Konan, Zetsu, Uchiha family, Orochimaru(:D), Hidan, Pein, Kisame… no prostě Akatsuki, rozumíme si, žejo? :D
Prostředí: alternativní svět
Žánr: a přesně tady si nejsem úplně přesně jistá, co napsat. I když se v povídce odehrávají protiprávní věci, nejedná se zcela o krimi. Postupem času najdete možná i romantiku. Kdybych měla žánr přesně popsat, zněl by - Takový to když se ti dva kreténi tak moc milují, ale jsou moc velcí debilové na to, aby s tím něco udělali. Pěkný žánr, nemyslíte? :D
Upozornění: shounen ai, yaoi (povídka má k tomuto dni dvanáct kapitol a tři yaoi scény. To je o dvě víc než moje povídky obvykle mají)
Věnováno: Kim Lule, samozřejmě, která nad touto povídkou strávila snad víc času než, pomalu v slzách; Sakurako, která mě s povídkou podržela na úplném začátku, když měla jen jednu kapitolu a schválila mi jíTák a na závěr Vám chci říct poslední věc. Povídka je napsaná ICH formou, tedy z pohledu postav. A jelikož jsou kapitoly psané z pohledu jak Deidary, tak Itachiho a já nevěděla jak je oddělit (fakt se mi u každé kapitoly nechtělo vypisovat, kdo je zrovna dneska na řadě), a samozřejmě jsem si pěkně postěžovala, dostala Sakurako geniální nápad v podobě dvou obrázků. Jakmile se na ně podíváte, hned Vám dojde, kdo bude toho dne vyprávět.
Musím říct, že se mi doopravdy líbí, tvoření obrázků k povídkám mě baví.

A nakonec ještě jedna věc. Jsem pěkná trapka a říkám to snad každému :D Ta povídka je pro mě velmi důležitá a budu doopravdy šťastná, když to s ní zkusíte. Protože jako… ItaDei forever, ne? :D
Tak zatím <3 Budu se na Vás těšit příští čtvrtek.


Pod vlivem temnoty - 20 (KONEC)

10. října 2017 v 14:37 | Majo |  Pod vlivem temnoty
Ták a přináším Vám poslední kapitolu. Já vím - není čtvrtek, ale měla jsem ji napsanou a prostě jsem se nemohla dočkat, až ji vydám, protože... no upřímně, na to jak jsem tu povídku neměla ráda, se mi dneska po dlouhé době psala zase hezky zlehka.
Za komentáře děkuji Mei a Ivaně <3 Děkuji, že jste vydržely až do konce, dostanete zlatého bludišťáka.
No a teď už se můžete dát do čtení. Není nad šťastné konce <3