Pod vlivem temnoty - 11

3. srpna 2017 v 14:49 | Majo |  Pod vlivem temnoty
Uhm, víte jak jsem psala, že dneska dílek nevyjde? No, tak právě se mi povedlo najít trošku času, abych ho sepsala aspoň na telefonu. Za chyby se omlouvám, snad jich tam moc nebude :)
Za komentáře děkuji Ivaně, Mei, Jenny, Lule a Ade :3


Byl to první polibek po dlouhé době, který Naruto dostal. V ten moment si nebyl úplně jistý, jak by měl reagovat. Byl to přeci jenom jeho pán, který ho líbal! Něco takového se nehodilo.
Ale měl ho odmítnout, odstrčit ho od sebe? Určitě by si takovým jednáním vysloužil nějaký velmi ponižující trest. A pak tady byla další věc.
Chtěl ho vůbec odstrčit?
Ve chvíli, kdy se jeho rtů dotkly ty Sasukeho, prohnalo se jeho tělem mrazivé brnění. A tak se stalo, že si Naruto najednou uvědomil, že Uchihovu péči zcela opětuje.
Sasuke mu zajel rukou do vlasů a chytil ho za temeno hlavy, to aby si mohl blonďáčka ještě víc podmanit.
"Ber to jako trest za svou neopatrnost." Vydechl mu Nejvyšší do rtů, když se od něj konečně odlepil. Jemně se otíral o Narutova ústa. "Ta kniha byla opravdu moje nejoblíbenější. A ty jsi ji takto zničil." Kousl ho z ničeho nic do rtu tak silně, až Naruto zasykl. Přejel si jazykem ránu a ucítil kovovou pachuť krve. Chtěl něco říct, ale to už se o ožužlávání zranění staral Sasuke.
Jazykem mu přejížděl po poškozené tkáni.
Bylo to zvláštní. Sasuke byl na jednu stranu tolik normálním člověkem. Do doby, než se v něm probudila jakási zvláštní nálada, a vyžíval se v bolesti druhých. Naruto nevěděl, jak tohoto člověka chápat, ale už jenom z toho, že ho Sasukeho péče pomalu dostávala do kolen, si také připadal trošku divně.
"Třeba uschne." Vypustil ze sebe první blbost, která ho napadla.
Mladý Nejvyšší se rozesmál. "Ano, ale víš, jak bude vypadat?" Nadhodil, zatímco se jeho ruce rozutekly po Narutově těle, a počaly stahovat první vrstvy zakrývající sluhovo tělo. "Budou zohýbané, a hlavně… červené." Dodal a na chvíli se odmlčel. Ústy začal opečovávat modroočkův krk.
"T-takže… mě teď potrestáte?" Zavzdychal Naruto, kterého již veškeré pochybnosti přešly. Nemohl si pomoci. Ta pozice pán-sluha byla nyní velmi erotická. Byl připravený brát všechno, co mu Sasuke nabízel, a i sám poskytnout pánovi potěšení.
Konečně Sasukeho šikovné ruce sundaly všechno Narutovo oblečení. Konečně se mohly dotýkat holé a rozpáleného pokožky.
"Jsi nádherný." Zašeptal, zatímco mapoval konturu svalů na břiše, které ho tolik zaujaly. Hladil je a masíroval. Zvuky, které přitom Naruto vydával, v něm probudil dravce. "Jsi můj." Dodal, i když něco takového bylo považováno za samozřejmost.
Blonďáček se zmohl jen kynutí hlavy. Nedalo se to vydržet. Přišlo mu, že ho Sasuke stále jen provokuje. A on to nyní tolik chtěl. Odhodil tedy veškeré poslední rozpaky stranou a dal se do rozvazování pánových kalhot.
O pár okamžiků později už byli konečně nazí oba. Naruto se na Sasukeho natiskl tak, aby se erekce otřela jedna o druhou.
Sasuke překvapeně zasténal. Nečekal, že to bude tak dobré. Samozřejmě již měl nějaké zkušenosti s dívkami i s chlapci, ale tohle bylo něco jiného. Bylo to silnější. Mnohem.
Zapojil veškerou svou sílu, chytil Uzumakiho do náruče a hodil ho na postel, až blonďáček překvapeně vyjekl.
On sám si pak vlezl k němu a uvěznil ho pod svým tělem. Otíral se o něj a poslouchal všechny ty steny.
Nikdy by neřekl, že se mu tento vzpurný mladík zcela poddá. Musel na něj mít větší vliv, než si myslel.
Líbali se dravě a divoce. A i když to byl jen tento okamžik, cítil se Naruto Sasukemu rovný.
A tehdy ho poprvé napadla ona myšlenka. Mohl by Sasuke potlačit svou aroganci, a přidat se k odboji za vyšší dobro?
Byl to sice jen záblesk, ale ten nápad ho poté provázel velmi často.
"Naruto… Chci tě." Zavrněl Sasu jako spokojená čičinka. Uchopil do dlaně obě dvě chlouby a pomalu je honil. Nasadil mučivé tempo a pozoroval, jak se jeho milenec kroutí blahem.
"Tak si mě vezmi… Sasuke." Odpověděl mu, když se z ničeho nic přetočil a tentokrát to byl černovlasý, který byl uvězněn mezi matrací a tělem svého milence.
Sasukeho oči se na moment rudě zableskly, jak uslyšel zvuk svého jména z těch plných rtů.
"Jak jsi mi to ř-řekl?" Zakoktal se, když se Naruto na jeho klíně laškovně zhoupl.
Uzumakimu najednou přišlo, že má nad Nejvyšším veškerou moc. Seděl na jeho klíně, líně se pohyboval sem a tam, pozoruje, jak to na jeho pána působí. V Sasukeho černých očích spatřil vášeň a touhu. Červené záblesky se v nich ukazovaly stále víc a víc, a Naruto měl pocit, že se ho Uchiha snaží ovládnout.
"Sa-su-ke." Vyhláskoval provokativně. Proč by mu tak neměl říkat, když bylo to jméno tak krásné?
Sasuke dýchal tak rychle, že to vypadalo skoro až na infarkt. Nikomu by to neřekl, ale Narutova iniciativa ho vzrušovala. Jaké by to bylo, být plně v moci svého sluhy?
Najednou nebyl čas na žádné romantické projevy. Sasuke položil ruku Narutovi na zadeček a pořádně stiskl. Pak obě končetiny přesunul na jeho boky, lehce ho nadzvedl, a než Narutovi plně došlo, co se jeho pán právě snaží udělat, tvrdě a bez přípravy do něj vstoupil.
Pak už to nebyl výkřik slasti, nýbrž bolesti, který ze sebe Naruto vydal. Zhluboka dýchal. Jeho erekce v tu chvíli značně povadla. "P-proč…" vydechl.
"Nemohl jsem si pomoct." Zavrčel Sasuke a konečně se znovu přetočil na vrch. Ano, líbilo se mu, když měl Naruto převahu, ale… on byl Uchiha. I jeho samotného to zabolelo, ale věřil, že veškerá bolest rychle přejde.
Uchopil blonďákův úd a začal ho opět honit. Po chvíli začal přirážet. Hezky pomalu, aby si Naruto zvykl.
Slast v něm ovšem po chvíli zvítězila. Nabral dechberoucí tempo a šukal Naruta o sto šest. Ten se naštěstí po chvíli uvolnil a bolest již necítil. Pouze Sasukeho brutální přírazy a jeho ruku na své chloubě.
Celé to netrvalo nijak zvlášť dlouho. Nejenže byli oba dost mladí, ale také dlouho nikoho neměli.
Naruto se s výkřikem udělal, a chvíli po něm mnohem tišeji Sasuke.
V tu chvíli ztratil všechny síly a svalil se na Narutovo zpocené tělo.

Ani jeden z nich si nevšiml, že je při všech těch hrátkách pozorují dvě zvědavé a kruté oči. Sasuke nevěděl, že se za jednou ze zdí jeho pokoje ukrývá tajná chodba, kterých však měl tento hrad Nejvyšších plno. Stačily jen dva malé otvory na oči a obraz na zdi, aby mohl nepovolaný člověk pozorovat dění v Sasukeho komnatě.
Předtím, než se otvory na oči v obraze zakryly, jimi probleskla rudá záře.
Postava oděná v kápi rozzuřeně kličkovala spletitými tajnými chodbami. Tu zabočila vpravo, tu vlevo, a tak, aby nebyla spatřena, se protáhla okolo gobelínu, který zakrýval jeden z tajných chodů.
Fugaku si sundal kápi a naštvaně ji i s celým pláštěm mrsknul do kouta jedné ze svých komnat.
Očekával všechno. Sasukeho nenávist, Naruto zavraždění…
Ale doopravdy nečekal to, že nakonec podlehne kouzlu modrookého chlapce. Chtělo se mu zvracet. Jeho vlastní syn smilnil s tím odpadem světa. Něco takového očekával od Itachiho a toho věčně si broukajícího zahradníka. Ale zatímco byl Itachi vrcholem opatrnosti, byl Sasuke prostě idiot.
Stejně, jako on před lety, když dovolil Narutově otci, aby mu ukradl srdce.
Při vzpomínce na mrtvého Minata bouchl pěstí do zdi. Ten chlápek ho zničil.
A on nesmí dovolit jeho synovi, aby zničil Sasukeho.
Bylo třeba, aby něco vymyslel. A bylo načase, aby si s Uzumakim opět popovídal tváří v tvář. Neměl by být problém na toho ubožáka zatlačit. Měl pevně v rukou několik věcí, kterými ho mohl zmáčknout.
A pokud to nepomůže, nechá ho zabít. To pro něj nebylo nic těžkého.

Zatímco se Naruto spolu se Sasukem oddávali mazlení, a Fugaku vymýšlel plán, jak se nebohého blonďáka zbavit, seděl Itachi u svého psacího stolu a sepisoval šifrovaný dopis, který měl na holubí noze putovat až do severních hor, a předat tak svým obsahem zprávu rebelům.
Bylo to již dlouho, co se je Itachi naposledy pokusil kontaktovat. Jelikož byl Nejvyšší, odmítali mu odpovědět.
Byl to nakonec Deidara, který mu vždy předával zprávu s odpovědí.
Podepřel si hlavu rukou a zadíval se na jeden z obrazů. Jak to tak vypadalo, otec dnes špehoval u Sasukeho, a ne u něj.
Na chvíli se zasnil a nechal své myšlenky odcestovat až k zahradníkovi. Věřil, že když se jim podaří přetáhnout Naruta na správnou stranu, bude nakonec jednou moci sevřít Deidaru v náruči.
Byl připravený udělat pro to všechno.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 3. srpna 2017 v 20:56 | Reagovat

jeeee dakujem dakujem dakujem... som rada ze ti to nakoniec vyslo....
az na urcite detaili si to spolu uzily. sasu proste musel dat najavo svoju dominanciu...a ako trest za poliatu knihu to bolo naozaj uzasne. :-D
som zvedava s cim pride fugaku. snad sa nikomu nic nestane..snad budu vsetci v poriadku. booze iti po deiovy tuzi ale nic si nedovoli len aby ho ochranil.
prosim prosim nech sa nikomu nic nestane

2 Jenny Jenny | Web | 4. srpna 2017 v 8:31 | Reagovat

Awwww tak to je dokonalé *,* Naruto a Sasuke jsou cute xD Fugaku je svině velká nehorázná asi po něm hodím rohlík a přímo mezi oči!!! A Itachi je prostě anděl... :3 Tato povídka se mi víc a víc zamlouvá ♥ *,*

3 Mei Mei | Web | 4. srpna 2017 v 18:32 | Reagovat

Já nevím, jestli se smát, brečet, mlátit hlavou do zdi... já prostě nevím. :D
Jako první - asi minutu jsem četla slovo odstrčit. Něco mi na tom prostě nesedělo, no nakonec jsem usoudila, že mi slova s několika souhláskami u sebe dělají problémy. xD
Za druhé - už jsem si začínala myslet, že Naruto přetáhne Sasukeho. :3 Jsem asi větší zastánce NaruSasu než SasuNaru, ale co už. :D Tady je to v podstatě jedno, oba se hodí jako seme i jako uke. :3
A když už mluvím o tom přetohování - za třetí - "Věřil, že když se jim podaří přetáhnout Naruta..." Promiň, ale tomu jsem se musela smát. x'DD Pomyslel jsem si: Máš smůlu Itachi, Naruta zrovna přetáhnul Sasuke, ty máš Deidaru. xDDD Jen ta dál, tetičko Majo! Moje mysl už nemůže být zvrácenější! :D
A děkuji za tento díl. :3 Jsem ráda, že jsi ho nakonec dopsala a přidala. :3 Jen abys pak nedopadla jako já. :/ Nahromaděná práce, ještě do toho vlastní starosti a problémy, a opravdu to nestojí za to, abys všechno honem rychle doháněla. :3 Dej si vlastní tempo ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Vidíš? Už je to tu zase. x'DDDD

4 naruto109 naruto109 | Web | 5. srpna 2017 v 19:44 | Reagovat

moc moc pekne proste nadhera :D

5 Kim Lula Kim Lula | 6. srpna 2017 v 11:27 | Reagovat

Četla jsem to v noci, ale už jsem nebyla schopna komentovat, protože jsem se topila v melounové šťávě. Neměla bych upíjet z čehokoli tekutého při čtení povídek, protože "šukal Naruta o sto šest" mě tak velmi sklátilo smíchy, že mám nejspíš ještě teď vodu v plících.

No a stalker Fugaku je velmi zajímavá... novinka. Zajímalo by mě, proč na ně koukal celou dobu, asi má taky nějakou prapodivnou úchylku, či? Inu jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál, ona ta informace o Minatovi mě lehounce překvapila.

6 Tereki Tereki | 8. srpna 2017 v 11:54 | Reagovat

Aaaaw Itachi a Deidara jsou spolu tak sladcí, hned bych je spapala.. jestli jim něco uděláš, šikaně se nevyhneš, až přijedeš znovu!! xD
Fugaku *hází po něm svou fretku* ty hajzle, zkus něco udělat a ta fretka tě sežere!!! zůstaň, sedni a neser!
Konečně jsem dočetla všechny nové kapitoly *ded* ale stálo to za to *3*

7 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 11. srpna 2017 v 13:38 | Reagovat

Itachi je sladký, jak si takhle sní, navíc není vůl a dochází mu, co dělá jeho tatínek xD
Oproti tomu Sasu s Narutem byli naprosto kouzelní, sasan možná pořád lehce psychopat, ale tak nevadí :D  :D
A co se Fugakua týče, tak to je opravdu hovado každou buňkou, co v těle má... :-|  :-|  :-|  ehm....!
(ještě dokonce tvrdí, že se mu nelíbilo, co viděl!!)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama