Vyberte nadcházející povídky! :3

Krev zmizelého vyjde ve čtvrtek odpoledneDějství I. - I hate you - 8 (Konec první části)

23. ledna 2017 v 0:00 | Majo & Jenny |  Hate, Need, Love
Moji milovaní! Přinášíme Vám s Jenny-nee poslední díl I hate you :3 daly jsme si na něm opravdu záležet, má skoro 2000 slov, a jsem s ním z celé série asi nejvíc spokojená :3 Od příštího týdne začíná I need you, takže si tento poslední díl ještě užijte!
Milujeme Vás :3


Mladý muž, oděný do tmavého obleku, nervózně pokukoval kolem. Všude okolo se procházelo docela dost lidí, většinou v párech. Připadal si zvláštně, když před halou postával úplně sám, ale jeho partner pro dnešní večer se ještě neukázal. Před několika desítkami minut mu přišla zpráva, že se o pár chvil nejspíš zpozdí. Nějaké firemní záležitosti, pomyslel si Naruto, ale mohl jen hádat.
Vlastně ani nevěděl, jestli je rád nebo nerad. Stále z tohoto večera neměl dobrý pocit. Podobným akcím se vyhýbal… no, vlastně už nějakou dobu. Ta poslední ho opravdu poznamenala.
Nevědomky se otřásl, nechtěl na to myslet. Nechtěl, ale vzpomínky si razily cestu jeho pamětí, jak se jim zlíbilo.


Šestnáctiletý Naruto zaklepal na dveře velkého, honosného domu, ze kterého se ozývala hudba a bujarý smích. Konečně nastal ten den, tak dlouho plánované párty u Sasukeho.
Když se otevřely dveře, stanul tváří v tvář svému vysněnému.
Jakmile ho Uchicha spatřil, přelétl přes jeho tvář stín, jasně vyjadřující zklamání. Naruto si v duchu povzdechl. Sasuke byl zklamaný, že ho vidí. Doufal snad, že se tady přece jen neukáže?
"Ahoj." zamumlal Sasuke jenom, dost viditelně myšlenkami úplně někde jinde. Copak ho asi mohlo trápit? "Pojď dál."


Naruto zatřepal hlavou, a snažil se potlačit nutkání zvracet. V dáli konečně zahlédl Itachiho, bohužel, se Sasukem v závěsu. A netvářil se zrovna moc nadšeně, když ho spařil. Naruto polkl, jeho nutkání zvracet nabylo na síle.
"Dobrý večer, Naruto." promluvil líbezným hlasem starší Uchiha. "Vypadáš úžasně." Řekl, když ho přejel pohledem od hlavy až k patě.
Naruto se zmohl jen na oněmělé kývnutí. I on vypadal úchvatně. Jako nějaký archanděl, stejně tak krásný a laskavý. Silou vůle se nepodíval na jeho mladšího bratra. Nechtěl ho vidět.
"Tak půjdeme, ne?" usmál se Itachi a nabídl Narutovi rámě.
Společně vstoupili do toho honosného sálu. A jak se dalo očekávat, všichni se za nimi otáčeli a cosi si šuškali pod vousy. Nejspíš jim nepřišlo vhodné, aby si tak vysoko postavený muž, jako je Itachi, začínal něco se sekretářkou jeho bratra. A když už je řeč o jeho bratrovi…
Naruto si všiml černovláskova zvláštního výrazu. Vypadal, jako by ho bolelo břicho. Nebo zub, třeba.
Itachi zahlédl směr Narutova pohledu a zamračil se. Vzal Naruta za bradu, a jemně otočil jeho hlavu svým směrem.
"Nebudeme se přeci kazit tak krásný večer špatnou náladou mého bratra, ne?" usmíval se, když ta slova pronášel.
Naruto se však cítil nejistý. A nejen kvůli tomu, jaké vzpomínky mu akce přinášela, ne. Přišlo mu, jako by ho Itachi studoval. Jako kdyby byl právě podroben nějaké zkoušce, o které ale nevěděl.


Naruto vstoupil, bez jediné známky podezření, do honosného domu, ve kterém našel jen samé mladé lidi ze školy. Dnes si ho každý všímal. A více, než kdy jindy ve škole - což mu přišlo na první dojem zvláštní, ale po pátém drinku mu přišlo vše zcela normální.
Mnozí se smáli tomu, jak ten slušný chlapec, který okusil alkohol prvně v životě, nedovedl poskládat sebesouvislejší větu. Z Narutových očí to vypadalo, že bavil své kamarády. Ale ti měli z jeho opilosti jen zákeřnou srandu. Výsměch. Nic víc v tom nebylo.
Jediný, kdo se pořádně nebavil, byl právě Sasuke. Chtěl s Narutem skončit. Už nikdy ho nechtěl vidět. Nechtěl se do něj zamilovat ještě více. Nemohl. Ne kvůli názoru svého táty, který mu tyhle vztahy zakazoval.
Musel se chovat ukázněně. Nemohl ho mít, i když ho ten blonďák přitahoval, jako magnet. Ale i Sasukeho bohužel dohnal jak alkohol v krvi, tak i nátlak přátel, bavit se na účet toho debila, který si stále myslel, jak nebyl zábavným.
"To stále není ono," zanaříkal Neji. Chtělo to něco potupnějšího. Něco, z čeho by měl Naruto, za pobyt na střední, dennodenní výsměch. Něco, na co by nikdo nikdy nezapomněl a nešlo by to smazat z Narutového života.
"Neblázněte, hoši. Je to jen ubožák, který nemá kamarády," odmávl to Sasuke. Chtěl se zvednout a Naruta poslat domů. Opravdu ho chtěl vyhodit, než by ti ožralové něco vymysleli. Bylo hezké, že se chtěli pomstít za zničení reputace jejich přítele, ale čeho bylo moc, toho bylo příliš.
Přede všemi polapil Naruta za zápěstí. Jen tak-tak se držel na nohou, jak se s ním točil svět. A v další sekundě táhl vzdorné tělo hocha k východu, který byl na druhé straně baráku.
Neji nebyl jediný, který o tomhle pláně, jak znemožnit Naruta, věděl. Věděli to všichni a všichni byli připravení zavařit mu, jen co by se naskytla příležitost.
Sasuke se zastavil v půli cesty - to když přímo před ním vyvrhl jeden ze spolužáků obsah svého žaludku na zem. A malá hromada to nebyla. "Nemůžeš dávat bacha?! Máš tu málo kyblů na blití?!" Pustil Narutovu ruku a odešel pro něco k utření, než by někdo stačil uklouznout.
Když se vracel, našel svého ex-přítele ležet v kaluži vyvrhnutého míchaného pití. Věděl, že Naruto měl odjakživa citlivý žaludek. Nebylo tedy překvapením, když následoval kluka, který to už nestihl na záchod.
"Točí to někdo?" Ozývalo se davem smějících se lidí. Pro Sasukeho bylo pozdě. Než aby se prozradil, byl nucen nechat Naruta samotného ve všech těch sračkách, do kterých byl hozen. Ani ho už nepřekvapovalo, když tři odvážlivci obklopili chlapcovo ležící tělo a sami si vyvolali dávení, jen aby Naruta pokryli ještě větším hnusem.
Narutovo tělo zůstalo bez jediného pohybu. Nepřestávalo se chvět. Začínal si hluboko v sobě uvědomovat to ponížení. Konečně porozuměl, proč dostal pozvánku i někdo, koho k sobě nikdy nebrali. Jenom kvůli tomu. Tohle bylo vším, co pro Sasukeho kdy znamenal.
O to horší byl první den školy po víkendu, kterým se Narutovi odstartovalo peklo na zemi, kdy se ve škole dozvěděl, že video s jeho potupou zaplavilo internet a bylo hitem sociálních sítí. Tehdy byl kvůli každodenní šikaně a posměchu nucen opustit školu. A před sebou stále ta Sasukeho zklamaná tvář, která ho nepřestávala pronásledovat ani ve snech, ve kterých se mu ten osudný den odrážel stále dokola.


"Naruto, posloucháš mě?" uvrhl ho zpět do reality jeho partner na dnešní večer. Naruto se na něj podíval, bílý jako stěna.
"Asi… Asi mi není dobře." zašeptal.
Itachi na něj hleděl s jistou dávkou pochybností, jestli to na něj jenom nehraje, ale když zaregistroval jeho popelavou tvář, pochopil. Vzal ho za ruku a odtáhl ho na stranu, od všech těch lidí.
"Naruto, co se stalo?" zeptal se ho starostlivě, ale mladý Uzumaki jen zavrtěl hlavou.
"Nesnáším takové akce… Špatné vzpomínky." zamumlal a sklopil pohled k zemi.
Itachu ho však již podruhé toho dne vzal prsty za bradu, aby se mu mohl podívat do těch hlubokých studánek.
"Naruto…" zašeptal. "Víš, proč jsem tě sem vzal?" zeptal se.
"Ne."
"Líbíš se mi, Naruto. Jsi tak roztomilý. Chtěl bych tě mít jen pro sebe, Naru…" pokračoval utlumeným hlasem. Pak se k němu sklonil a políbil ho.
Naruto vytřeštil oči, když se jeho ruce podvědomě obmotaly okolo toho pevného, ale štíhlého těla.
V tu samou chvíli se ozval zvuk tříštícího se skla. Naruto se od Itachiho urychleně odtáhl, aby mohl vyhledat příčinu toho zvuku. Srdce se mu na okamžik zastavilo.
Přímo před nimi, stál Sasuke, s ohromeným výrazem ve tváři. Nejspíš chtěl něco říct, jelikož se jeho rty pohybovaly, ale vůbec nic z něj nevyšlo. Ruka v tak typické poloze prozrazovala, že to on opustil tu sklenici šampaňského, které se právě roztékalo po podloze.
"Sasuke…" zamumlal Naruto, neschopen slova. Že by nějaký krátkodobý zkrat? Než stačil říct cokoli jiného, mladší z bratrů Uchihových se otočil na podpatku a urychleně zmizel.


Sasukeho nenapadlo nic lepšího, než schovat se na záchody.
"Vypadněte!" zařval na líbající se dvojici. Muž, ve kterém poznal recepčního, a svoji bývalou asistentku Hinatu, se na něj překvapeně podíval.
"Ale pane-"
"Řekl jsem vypadněte!"
Hinata, která moc dobře věděla, co od něj může čekat, vzala svého přítele za ruku a urychleně odchvátala.
Sasuke přešel k umyvadlu, aby si mohl opláchnout obličej studenou vodou, jak mu bylo nevolno. Tohle nečekal. Neříkal snad Uzumakimu, aby se od jeho zpropadeného bratra držel na míle daleko? A on ho najde, jak mu strká jazyk bůhví jak hluboko do krku.
Ucítil na sobě velmi rychle nastupující pocit úzkosti. Hrdlo se mu svíralo a ruce se rozklepaly tak, že kdyby teď držel sklenici s vodou, určitě by byla už všechna vylitá. Pokoušel se aplikovat to, co se naučil od svého psychiatra, když byl ještě kluk. Zhluboka hluboký nádech, a poté velký výdech. Nic, nepomáhalo to. Spíš to bylo čím dál tím horší.
V kapse se svýma roztřesenýma rukama snažil nahmatat svou krabičku s léky. Skoro zavýskal radostí, když ji našel. Otevřel ji, aby si mohl vyklepat pár prášků na dlaň, nejlíp takovou dávku, která by uspala i koně. Třepal však s nádobkou sebevíc, ale nic nevypadlo.
Sasukemu zatrnulo a pocit úzkosti se ještě zvýšil. Jeho láky došly. Jak na to mohl sakra zapomenout?
"Ahrg!" vzteky zařval a s nápřahem bouchl svou pěstí přímo do zrcadla, které vyselo nad umyvadlem. Znovu se ozval ten nepříjemný zvuk rozbíjejícího se skla, a následně na to bolestný výkřik.
Sasuke klesl na kolena, oči vytřeštěné na svou zkrvavenou ruku. Z jedné části kůže vystupovalo několik střepů. Černookému muži se zvedl žaludek. Jestli něco v životě nesnášel, byla to krev. Za pár okamžiků se záchody ozývaly dávivé zvuky.


Itachi se rozhlížel kolem, a každého se ptal, jestli neviděl jeho malého bratra. Dobře, fajn, zas tak malý už nebyl.
Možná to přehnal, když Naruta políbil. Ano, opravdu se mu líbil, ale z jeho strany to byla více méně provokace k tomu, aby se Sasuke konečně rozhoupal, a přestal ze sebe dělat totálního idiota. Reakce však byla úplně jiná, než čekal.
"Neviděli jste mého bratra?" zeptal se modrovlasé, nesměle vyhlížející dívky. Tušil, že je to sekretářka jeho otce. Ona se na něj jen nakrknutě zadívala.
"Jo. To teda viděli. Vyhodil nás ze záchodů, když jsme se…"
"Kibo!" okřikla svého milence dívka z Hyuuga klanu. "P-panu Uchihovi asi n-nebylo dobře." zašeptala. Itachi přikývl a vydal se na záchody.
To co tam našel jím otřáslo. Sasuke seděl na zemi, schovaný a zastrčený pod umyvadlem, vedle něčeho, co vypadalo jako kaluž zvratek. V obličeji byl mrtvolně bledý. Držel se za hlavu a kolébal se sem a tam.
Itachi se zděsil, když uviděl, jak mu po tváři stéká krev. Přispěchal k němu a klekl si, aby na něj lépe viděl. Takhle zblízka rozpoznal, že ta krev nevytéká z hlavy, ale z jeho dlaně, kloubů a prstů. I tak to byla hrozná podívaná, i když se mu ulevilo.
"Sasuke…" zašeptal. "Sasu… kde máš léky?" snažil se ho probrat z omámení. Bráška se na něj podíval, ale Itachi měl pocit, že se dívá jako by za něj. Pak svou zkrvavenou rukou ukázal na něco na zemi.
Itachi se pro to natáhl. Aha. Krabička se Sasukeho léky, a nejspíš prázdná. Itachimu už to začínalo dávat smysl. Sasuke se musel jít uklidnit na záchod, když je viděl, přičemž vyhnal ty dva mladé zamilované. A když cítil, že na něj jde záchvat, chtěl si vzít léky… které ale bohužel neměl. Nikdy se nic podobného nestalo, Sasuke byl medikamenty vždycky dobře zásobován. A tak, když zjistil, že u sebe žádné nemá, nastal šok, kolaps, a zhroucení.
Uchiha si povzdechl a podíval se na brášku. Tohle se bude dávat do pořádku velmi těžko. Přisunul se k němu, aby ho mohl obejmout. Pevně ho sevřel ve své náruči. Moc dobře věděl, že tento stav byla jeho chyba.
"Neboj se Sasuke. Zařídím, aby ti bylo zase dobře." zašeptal mu do ucha, a políbil ho do havraních vlasů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Haku Haku | 23. ledna 2017 v 10:56 | Reagovat

Juuuj, Itachi takovej playboy :-D Je mi Sasíka trochu líto, ale ten konec byl strašně roztomilej :33 Děkuju za díl a těším se jak to bude vše pokračovat v I need you ^^ :-)

2 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 23. ledna 2017 v 19:06 | Reagovat

boooze chudak sasu....itachi to zrejme myslel dobre ale asi to tak trochu nedomyslel.nooo asi ho mohlo napadnut ze sasu nie je hmmm tak uplne "normalny".. ako som vravela obaja si toho dost prezili a ani jeden to nemal lahke.som veeelmi zvedava ako to s nimi bude dalej . vyzera to ze sasu sa z toho bude dost dlho a tazko dostavat. uz teraz sa tesim na dalsie diely...

3 Tara Tara | Web | 30. ledna 2017 v 14:55 | Reagovat

tady na konci je Itachi jako správný a mIlující bráška :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama