Leden 2017

01: Připravuje se - Pro vyšší dobro

31. ledna 2017 v 14:24 | Majo |  Majo
Já vím, já vím, měla bych se učit. Když mě už to táák strašně nebaví :/ A proč byste za moji neschopnost měli platit Vy, tím, že se na Vás úplně vybodnu?
Ne, ještě nebudu aktivní, to vůbec ne. Jen jsem sem chtěla přidat něco na oživení. Něco, co momentálně připravuji, abyste se měli do budoucna na co těšit :3Pár: zatím neprozradím
Prostředí: alternativní svět
Žánr: mafie, krimi (ano, protože jak to tak vypadá, tak já nic jinýho prostě psát neumím :D)
Stav: připravuje se


No, abych řekla pravdu, tak mě jednou v noci přepadla určitá vize, nebo scénka, nebo tak něco. A od toho celého se to bude odvíjet. No, ta vize co mě přepadla je přibližně někde v prostředku, takže... :D No nevadí.
Jen upozorňuji, že povídka začne vycházet, až skončí Obdaření. Takže to máme ještě hafo času. A mějte se mnou trpělivost. Je to psáno v ich formě, na kterou nejsem vůbec zvyklá. Tak snad se to nějak...tento :D

ÚVOD
Nikdy jsem si nemyslel, že bych byl vyloženě špatný člověk, ne. Samozřejmě jsem se nikdy nechoval přesně podle morálních pravidel, a nepsaných pravidel společnosti. Rychlá jízda mi dělala dobře, takže nějakými dopravními předpisy jsem se nijak moc nezaobíral. Dokonce jsem ani nepustil stařenky, aby si v hromadné dopravě sedly na moje místo, jak by se to správně mělo dělat. Lhal jsem mnoha lidem, a vsadím se, že něco jako sedm smrtelných hříchů mě nikdy moc netrápilo. Nectil jsem otce, ani matku svou.
Pochopil bych nějaký přiměřený trest za moje celoživotní chování, to ano. Nechápu však jen jednu věc. Jak jsem se mohl sakra dostat do tohohle průseru?
S mírnou nervozitou jsem hleděl na hlaveň zbraně, kterou proti mně pozvedl jeden z mých nejbližších přátel.
Kde přesně že se tohle zvrtlo?

Dějství II. - I need you - 1

30. ledna 2017 v 0:00 | Jenny & Majo |  Hate, Need, Love
Viii :3 Už pár týdnů čekám na to, až budeme moci vydat první kapitolu Need. A ten den nastal právě dnes!
Vážně mám z Need hodně dobrý pocit, myslím, že si s Jenny vedeme opravdu dobře. (samochvála, proč ne :D)
Ale teď k věci!


Pár: SasuNaru
Prostředí: alternativní svět
žánr: drama, v této části hodně, hodně, hodně deprese, prvky parodie stále zůstávají :D
Hlavní postavy: Sasuke, Naruto
Vedlejší postavy: Fugaku, Itachi, Gaara, služebná č. 1 a 2
Psáno s: Jenny

A teď už první kapitolka :3


Částečné pozastavení

23. ledna 2017 v 15:42 | Majo |  Majo

Chci se Vám všem strašně moc omluvit. Úplně se mi chce při psaní tohoto článku brečet. Ale jinak to nejde.
Pravdou je, že tohle zkouškový je daleko těžší, než jsem si na začátku myslela. Prostě a jednoduše to totálně nedávám, a moje psychika půjde každou chvíli do háje. Proto je mi to velmi líto, ale budu to tady muset na nějakou dobu částečně pozastavit. Opravdu mě to mrzí, Obdařené píšu velmi ráda, ale není na to čas, a energie mi došla už asi před dvěma týdny.
Jediné, co bude tedy vycházet, je společná povídka s Jenny, a to jen proto, že ji máme předepsanou aspoň na další měsíc a půl dopředu.
Slibuji, že když to půjde dobře, tak se pokusím něco sepsat. Ale bohužel to zatím dobře nejde.
Doufám, že jste tímto ve mně neztratili důvěru. Zezačátku jsem si řekla, že s tímhle blogem nechci přestat, a myslím to opravdu vážně.
Počítám, že někdy okolo 9-10 února bych se tady mohla opět objevit se stoprocentní aktivitou. Buď s úspěšně složenými zkouškami, nebo vyhozená ze školy. Tak jako tak se mi bude stýskat.
Miluju Vás <3

Majo

Dějství I. - I hate you - 8 (Konec první části)

23. ledna 2017 v 0:00 | Majo & Jenny |  Hate, Need, Love
Moji milovaní! Přinášíme Vám s Jenny-nee poslední díl I hate you :3 daly jsme si na něm opravdu záležet, má skoro 2000 slov, a jsem s ním z celé série asi nejvíc spokojená :3 Od příštího týdne začíná I need you, takže si tento poslední díl ještě užijte!
Milujeme Vás :3

Obdaření 2 - 8

19. ledna 2017 v 0:00 | Majo |  Obdaření 2
Ani nevíte jakou mám radost, že jsem tento díl vůbec napsala. Ve škole je toho hafo, zkoušky moc dobře nejdou :/ Ale stejně se mi povedlo si na Vás udělat čas, a sepsat další díl.
No, zatím to vypadá, že tahle povídka bude mít bambilion dílů :D Tak snad se mi to někdy povede dopsat :D
Sektání...

Durarara!! - Názor

17. ledna 2017 v 12:20 | Majo |  Majo

Po dlouhé době jsem se rozhodla přidat nějaký názor na shlédnuté anime. Vlastně je to zásluha Sakurako-nee, jelikož mě dokázala pro toto anime nadchnout, a hlavně také Mei-sama, že píše tak úžasné povídky na ShIzayu, které mimochodem naprosto miluju.
Nebudu psát žádnou recenzi na anime, to ne, jako vždycky jsem napsala jen svůj názor.

Na začátek musím říct, že jsem Durararu zezačátku vůbec nechápala, ale kupodivu mi to vůbec nevadilo :D Líbilo se mi, jak to bylo všechno takové tajemné, a jak se pravda ukázala až postupem času. Jak o lidech, tak o právě probíhajících situacích. No, nebudu to zdržovat…:D Více v celém článku.


Dějství I. - I hate you - 7

16. ledna 2017 v 0:37 | Jenny & Majo |  Hate, Need, Love
Ehm... Uhm.. No trošku jsem to zapomněla přednastavit, nějak nemám pojem co je za den, když nechodím do školy, a jen dřepím a učím se... Nebo čumím na Durararu :3 :D
Takže Gomene :D
Předposlendí díl I hate youObdaření 2 - 7

12. ledna 2017 v 0:00 | Majo |  Obdaření 2
Nechápu proč, ale psaní tohohle dílu mě převapivě dost bavilo :3 A to ani není ničím přelomový nebo tak :D Po dlouhé době jsem ho nenapsala za pět dvanáct :D
Ach, ty mezilidské vztahy...


Tenká hranice 2/3

10. ledna 2017 v 0:00 | Majo |  Jednorázové
Hahááá, nemůžu uvěřit, že jsem se vážzně dokopala k tomu, abych napsala druhou část :3
Mám ze sebe takovou radost! :D A ne, vůbec bych se neměla učit, žejo :D Moc děkuji za komentáře u první části, jste nejlepší <3Dějství I. - I hate you - 6

9. ledna 2017 v 0:00 | Jenny & Majo |  Hate, Need, Love
Děkujeme s Jenny za všechny komentáře, které nám zde u každé kapitoly zanecháte :3 Dělají nám obrovskou radost :3