Vyberte nadcházející povídky! :3

Krev zmizelého vyjde ve čtvrtek odpoledneVánoční minipovídka

24. prosince 2016 v 0:00 | Majo |  Jednorázové
Šťastné a veselé, lidi! Přeju Vám všem moc dárečků pod stromečkem, a takové ty věci co by se měly přát. Taky přeju hodně povídek od Vašich oblíbených autorů :3
Slíbila jsem Vám Vánoční povídku. Je sice velmi krátká (a naprosto nepovedená), ale to snad nevadí :D já si dám předsevzetí a v dalším roce se polepším, opravdu!
"Tohle nemyslíš vážně, že ne?" nakrčila černovlasá dívka obočí při pohledu na svého dlouholetého přítele, který momentálně zdobil perníčky. Vánoční nálada vládla všude okolo. Domem se rozléhaly tradiční koledy a písně. Byl den před Štědrým dnem, a Deidara jako každý rok pomáhal Majo s přípravami na svátky.
I když si teď nebyla moc jistá, jestli pomáhal, když uviděla, kolik čokolády dává na perníčky. Koukala na něj, jako kdyby spadl z višně. Nebo třeba ze svého jílového létajícího ptáka.
Deidara jen pokrčil rameny. "Dělám to tak každý rok. A každý rok si stěžuješ, i když to všem chutná mnohem víc." Řekl a na další perníček napatlal aspoň půlcentimetrovou vrstvu čokolády.
Všem to chutná. Majo měla chuť se nahlas hystericky rozesmát. Sasuke cukroví moc nemusel, ale občas ochutnal, aby neurazil. Což se o perníčkách říct nedalo. Nesnášel je. Byly na něj prostě moc sladké.
Jediné, co zajímalo Naruta, bylo, jestli mu Majo stačila připravit všech padesát porcí rámenu. Na nějaké perníčky a další sladkosti ani nepomyslel. Hidana a Sasoriho zajímaly spíše chlebíčky.
Ne… Majo věděla, proč tohle Deidara dělal. Jen jeden z nich se po jeho extra přeslazených cukrovinkách mohl utlouct. A tím člověkem byl Uchiha starší. Jak jinak.
A i když se to blonďák na sobě snažil nedat zdát, ona to poznala. Měla ho prokouknutého. Jakby taky ne, žejo…
Zvonek zazvonil až příliš brzy, ani jeden z nich neměl nic hotového.
"Sakra." Zaklela yaoistka a sundala si zástěru. Přešla ke dveřím a otevřela nově příchozím.
"Veselé Vánoce!" zahulákal Uzumaki hned mezi dveřmi. Nenapadlo ho nic lepšího, než na Majo pořádně skončit, a tak se za chvíli oba dva váleli na zemi.
"Taky tě ráda vidím, Naru." Zasmála se šťastně, než z ní stačil Narutův nabručený přítel to nemehlo sundat.
"Veselé Vánoce, a tak dál, a tak dál…" zabručel Sasuke, držíc teď svého milého za ruku. Naruto se na něj pouze zazubil.
"Šťastné a veselé…" broukl jako poslední vysoký Uchiha Itachi a Majo, na rozdíl od Sasukeho, obejmul na přivítání.
"Ráda tě vidím… vás všechny, lidi…"
"Sasori a Hidan už přišli?" zeptal se jako první Itachi, ale dívka jen zavrtěla hlavou.
"Nene, jste první. Jsem tu sama jen s Deidarou, ale ten přijel už včera, aby mi pomohl. Teď zdobí perníčky." Vysvětlila Majo. Neunikl jí chtivý záblesk v Itachiho očích, při slově "perníčky".
"Jen se usaďte, hned vám nachystám čaj." Broukla zmateně a zmizela v kuchyni.
"Jsem hotový!" konfrontoval jí hned při vstupu do kuchyně Deidara.
"Super!" zavýskala. "Já jim udělám pečený čaj. Je dobrý, sladký. Sasuke sice sladké nemusí, ale má smůlu. Bude pít a jíst co dům dá!" spráskla rukama. "A ty šup! Jdi je pohostit!" řekla a vyhodila ho z kuchyně.

Deidara vylítl ze dveří a měl co dělat, aby to nenapálil přímo do Uchihy staršího. Ta ženská byla šílená, naprosto šílená! Jak mu tohle mohla udělat? A jak jí to mohl trpět? Byl na tom bledě, opravdu. Bohužel jí nemohl nic říct, v podstatě to byla jeho šéfová. Ach, proč se jen dával na hereckou kariéru?
Naštěstí stačil včas zabrzdit. Itachi nakrčil obočí tak, jak to uměl jen on, a naprosto celého ho svým Uchiha-pohledem oskenoval. Deidaru zamrazilo. Ten jeho upřený pohled… jak on ho nesnášel!
"Čau." Vypadlo z blonďáka. Itachi neplýtval slovy, jen na něj kývl a posadil se do křesla.
Dei se zamračil. Bylo to hrozné. Když porovnal jejich pracovní, a jejich normální vztah… Bída. Před kamerou se museli snažit, Majo chtěla, aby to bylo co nejvíc autentické. Jako když točili Dokonalý trik. Došlo na erotickou scénu a Itachi… No, Deidara musel uznat, že nic lepšího nezažil. Kéž by se ve skutečnosti nechoval tak chladně.
Zavrtěl hlavou a rukou mávl na dva teenegery sedící na gauči. Nemá to cenu. Postavil na stůl dva tácky s cukrovím a na chvíli si k nim sednul, aby si mohli konečně popovídat. Moc natáčecích hodin spolu neměli, hlavně s Narutem. Jediné, co spolu točili, bylo Zavržený a Pouto.
Po nějaké době se však musel zvednout, aby otevřel další várce hostů.
Zavýskal radostí, když uviděl svého nejlepšího přítele. Skočil po Sasorim jako kočka, a odmítal ho pustit. Nakonec je od sebe musel dostat Hidan.
"Uklidni se skrčku. Najdi si svého chlapa." Zamračil se bělovlasý, popadl Sasoriho za ruku a odešel se přivítat s ostatními. Sasori se na Deidaru omluvně usmál, promluví si později.
Sasori zavrtěl hlavou, Hidan byl čím dál tím víc žárlivější. A když si představil, až řekne Majo to, co má na jazyku už pěkných pár dní, pokaždé se zděsil. Hidanova láska k němu způsobí, že celá jejich herecká kariéra půjde do kytek.
Konečně přiběhla Majo, a konečně se všichni pořádně obejmuli, popřáli si hezké svátky a přivítali se. Deidara na malou chvíli vystřídal černovlásku v kuchyni, aby si mohla na chvíli odpočinout.
Usadila se do pohodlného křesla a úlevně si oddechla.
"A kde je vůbec Sak?" zeptal se rudovlasý muž. Z boku se na něj lepil jeho svalnatý přítel, ochranitelsky ho objímajíc svou vypracovanou paží.
"Jo, Sasori o ní pořád mluví, chtěl by jí poznat." Zachechtal se Hidan. Sasori na něj jen vyplázl jazyk.
"Když jsme točili Pouto, tak zrovna při scéně se mnou odjela na dovolenou. No to se dělá, tohleto?" zabručel a zatvářil se uraženě.
Majo se usmála. "Myslím, že je se svým Narutem a Sasukem." Zamyslela se při pohledu na druhý pár sedící na gauči.
Sasuke se ušklíbl. "Chtěl bych sebe v její verzi někdy potkat." Řekl. Pak se z ničeho nic otočil na svého staršího bratra, chroupajícího perníčky. "Nežer to, prase."
"Dej mi pokoj." Zamumlal Itachi s plnou pusou, a nenápadně se snažil zamést drobky ze své košile na podlahu. Schytal za to pěkně naštvaný pohled od Majo, který jasně říkal, že před několika hodinami luxovala.
"Tak ho nech." Řekla nakonec, když se nad dlouhovláskem smilovala.
"Doma jsem je před ním musel schovat, jinak by na Štědrý den nic nezbylo."
"To je v pohodě… Upekl jsem toho dost." Připojil se ke konverzaci Deidara. V rukou držel další tác plný cukroví, a aniž by se na staršího Uchihu podíval, položil je před něj. Pak si sedl vedle Majo a sundal si zástěru. Konečně měl hotovo.

Nikomu neuniklo, jak Itachimu zářila očka. Byl naprosto spokojený.
"Ehm, Majo… Vím, že bychom neměli narušovat vánoční atmosféru prací, ale musíme ti se Sasorim něco říct." Začal Hidan se svou věcí. Rudovlásek se od něj odtáhl.
"Mě do toho netahej, frajere."
Hidan se na něj zamračil, ale nedalo se nic dělat. Bude jí to muset říct sám. "Po velmi důmyslné konverzaci, kdy jsme probrali všechna pro a proti, jsme se se Sasorim rozhodli, že dáváme výpověď. Už nechceme nic točit." A bylo to venku.
Majo otevřela pusu, ze které ne moc esteticky vypadl kus vanilkového rohlíčku.
"To si ze mě děláš prdel?" bylo jí jedno, že nemluví slušně. Kromě Sasoriho a Hidana byla nejstarší v místnosti, s Itachim byli tak nastejno. Takže si to mohla dovolit.
"Bohužel."
"Jak jako že dáváte výpověď?"
"Prostě se mi nelíbí fakt, že by měl Sasoriho šukat někdo jinej. Miluju ho. Takhle jsme se rozhodli." Uvedl na pravou míru, i když se Sasori tvářil, že k tomu byl spíš donucen, než aby ten návrh úplně podporoval. Majo nemohla uvěřit svým uším. Pokusila se podívat na toho rozumnějšího z nich dvou.
"Tohle mi uděláš, Sasori? A s kým jiným budu párovat Deidaru?" zeptala se dotčeně. Jmenovaný však jen pokrčil rameny. "Super." Podívala se na svého blonďatého pomocníka.
"Vypadá to, že ti budu muset najít někoho jiného do páru." Řekla naštvaně.

Itachi se zarazil. To si jako dělala srandu? Tak to tedy ne… Už mu začínalo vadit i to, že ho pořád strkala do scén se Sasorim. Chtěl sice počkat až do soukromí, ale když už se to načalo…
"Ne." Zavrčel. Majo se na něj překvapeně podívala.
"Co prosím?" Asi špatně slyšela, Itachi jí odmlouval? Achjo, sestřička Jenny určitě takové problémy se svými postavami neměla.
Deidara vykulil oči. Cože to Uchiha právě řekl? Pokusil se s ním navázat oční kontakt, ale černovlásek zarytě skenoval Majo svým temným pohledem. Svět se zbláznil. On si ho… chránil?
"Ehm, taky bych se k tomu rád vyjádřil." Zamumlal Deidara, ale Itachi rázně zavrtěl hlavou.
"Ne."
Majo se koukala z jednoho na druhého. Trochu úplně nepochopila, co se tady právě stalo.
"A vy se netlemte!" okřikla nejmladší pár. Sasuke se zrovna snažil zamaskovat smích, a Naruto… no, ten to ani nemaskoval. "Doufám, že aspoň vy mi zůstane." Postěžovala si smutně a zdrceně Majo. Co bude dělat, když se na to chce většina jejích zaměstnanců vykašlat?
"Neboj se, pokud nás nebudeš párovat s někým jiným, tak mi bychom měli zůstat." Uchechtl se Naruto.
Majo se alespoň trošku ulevilo, nebude to úplný krach.
Deidara se s nepřítomným výrazem zvedl z gauče a odešel do kuchyně. Blogerka se za ním otočila, ale pak pouze zavrtěla hlavou. Chápala, že se z toho projevu náklonosti, který Itachi právě projevil, musel vzpamatovat.
Dělala, že si toho nevšimla, když se Itachi po pár minutách omluvil, že musí na toaletu, a místo toho zmizel v kuchyni, stejně jako před chvílí blonďák.
Majo si povzdechla. Svýma hnědýma očima pozorovala Hidana, jak objímá svého milého. Sasori měl na tváři výraz naprosté spokojenosti. To samé se dalo říct o Narutovi a Sasukem.
To, co se právě odehrávalo v kuchyni, si mohla jen domýšlet. Nakonec se usmála. Zasloužili si chvíli klidu, když pro ni tak výkonně pracovali. V duchu se jí pomalu začínal rodit plán na další rok. Nechá je všechny hezky vycukat a užít si volna, a pak se jim na nějakou stávku nebo výpověď vykašle. No opravdu, co by tomu řekli všichni ti, kteří čekají na nové epizody jejich seriálů?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sakurako-neko Sakurako-neko | 24. prosince 2016 v 10:16 | Reagovat

Tak tohle je legendární :D  :D  :D
Ne ale vážně, ať se ani nepokoušej stávkovat nebo si pro ne osobne dojdu s vytresu z nich duši!!!!
Btw. Ja sú tam takyyyy :-D

2 Jenny Jenny | Web | 25. prosince 2016 v 9:04 | Reagovat

Aaaaaaaaah xDDDDDDDD
Tak to je suprové... to je úplný chaos... odcházíme! A já ti ho nedám do páru s někým jiným! x´D
No... ne Jenny by se toto nestalo mě by zkusili jednou odmlouvat a udělám jim takové peklo na papíře že by se divili kde se tam ten útok marťanů vzal a pak nepočítám mučení ve vesmírné lodi a jednou pro vždy práce jako otroci na marsu... xDDDDDD

3 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 25. prosince 2016 v 11:36 | Reagovat

tak toto bolo uzasne, perfektne. chudak dei. tym padom sa uz teraz tesim na dalsie poviedky.....len im poriadne daj.ziadna vypoved sa nekona. :-P  8-O  :-D

4 Majo Majo | Web | 26. prosince 2016 v 22:56 | Reagovat

[1]: No to já jim pořád říkám, že mají smůlu :D Ale Hidan je prostě moooc žárlivý :D

[2]: Já vím, uplně vidím jak bys je protáhla těma největšíma mukama :D

[3]: Nikdy bych je nenechala skončit :D

Děkuji všem za komentáře :3

5 Mei Mei | Web | 27. prosince 2016 v 23:03 | Reagovat

Takový miniinfarkt, když Hidan se Sasorim dali výpověď O.O To mi nedělej, holka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama