Obdaření 2 - 5

29. prosince 2016 v 0:00 | Majo |  Obdaření 2
Ehm, nooo :3 Přináším Vám další díl :3
A bude to tak 16+
Ale zas nečekejte nic světoborného :D

Deidara se hnal do svého bytu, aniž by se ohlížel. A tak když chvíli poté co zaklapl dveře, někdo zazvonil, docela ho to překvapilo. Kdo to mohl v tuhle hodinu otravovat? Doufal, že to nebude Konan nesoucí nějakou špatnou zprávu ohledně válečné situace mezi královstvími. Bylo možné, že si na dnešní večer vzala hlídku, jelikož ji na dnešní akci vůbec neviděl. I když to mohlo být také tím, že vypadl, co nejrychleji to šlo, aniž by se jen ohlédl.

S velkým sebezapřením otevřel dveře, ale okamžitě se je zase snažil zabouchnout. Za dveřmi stál Uchiha se zvláštním výrazem v obličeji. Než však stačil dveře zavřít, Itachi je zaklínil a vklouzl dovnitř do Deidarova bytu, ve kterém je o milisekundu později zavřel před okolním světem.

Opět stáli naproti sobě, hledě do tváře toho druhého. Itachi klidný a Deidara rozzuřený na nejvyšší možnou míru.

"Řekni mi jediný důvod, proč bych tě teď neměl zabít," zavrčel jako vzteklá šelma.

Že ho předtím chytil za ruku? Dobře, to by ještě dokázal přejít, ale že se mu právě vloupal do bytu? Tak tohle mu jen tak neprojde…

"Chci ti říct, co se tenkrát stalo," řekl černovlásek.

Při těch slovech se v Deiovi rozhořel zvláštní pocit, který nedokázal identifikovat. Takovou kravinou se ale uchlácholit nenechá.

"Nezajímá mě to. Vypadni," vyštěkl a měl opravdu co dělat, aby si nesundal rukavici, dlaň nestrčil do kapsy plné jílu, a aby vzteky nevyhodil celou akademii i s Uchihou do povětří.

Itachi k němu přistoupil ještě blíž, mnohem víc, než by se mu líbilo. Blonďák měl sto chutí odtamtud zmizet, i když se jednalo o jeho vlastní byt. Už v pubertě se naučil odcházet ze situací, které mu byly něčím nepříjemé.

"Jen mě nech ti to vysvětlit."

Deidara očividně nechápal jednu zásadní věc, a sice, že tohle nebylo Itachiho obvyklé chování. Při jakékoli jiné příležitosti by nechal daného člověka se topit ve vlastních problémech. Ale tohle nebyl jen tak někdo. Byl to člověk, na kterém mu v mládí velmi záleželo. Zhluboka se nadechl, aby uklidnil své rozbušené srdce. Takhle se snad nikdy necítil. Zavrtěl nad sebou hlavou a začal s vyprávěním

Deidara celou dobu, ačkoli nechtěl, bedlivě poslouchal. Když se Itachi zmínil o tom, že všechno dělal kvůli svému mladšímu bratrovi Sasukemu, (kterého mimochodem moc dobře znal, jelikož se cvičil na zdejší akademii ve speciálních jednotkách), na chvíli dokonce pocítil lítost za své chování. Pak mu ale došla jedna zásadní věc. Věc, která byla velmi dlouho pohřbena v nejhlubších částech jeho srdce. On měl přece taky sourozence…

Když Itachi skončil, nastalo ticho. Deidara nějakou chvíli přemýšlel, co by mu na celý příběh řekl.
"Víš Itachi, taky mám sourozence. Sestru. Skoro si jí z dětství nepamatuju, ale i když cítím, že jí i přesto miluju, takhle bych se nikdy nerozhodl. Neodkopl bych tě… Nikdy," zavrtěl hlavou.

Itachi se na něj díval naprosto bez výrazu.

"Doufal jsem, že bys to mohl pochopit."

To byl ten blonďák opravdu tak bezcitný?

"Ale já tě chápu," řekl Deidara a dokonce se letmo pousmál. "Ale jednou jsem řekl jednu důležitou věc. A myslel jsem to naprosto vážně. Neodpustím ti. Nikdy."

Jeho pohled ztvrdl, stejně jako jeho srdce.

"Odejdi, prosim."

A on odešel.


Netrvalo dlouho, než se Hidan se Sasorim z párty vytratili. A bělovlásek opravdu doufal, že nepozorovaně. Bylo to dlouho, co naposledy podlehl své tělesné touze. Od doby, co poznal malého Sasoriho, Chyiina malého vnuka, si potěšení tohoto typu nedopřál. Kdybyste se ho zeptali, prozradil by vám, že si cestu k němu do bytu vůbec nepamatoval. První vzpomínky se mu vybavily až ze chvíle, kdy za nimi zapadly dveře, na které Hidan svého partnera následně na to natlačil a za stálé líbání ho začal svlíkat.

Mnoho romantiků by vám řeklo, jak to bylo všechno krásně pomalé, plynulé a romantické. Ale to by nebyla pravda. Tetička Majo svého Hidana moc dobře zná, a tak Vám to vylíčí se všemi detaily.

Ozval se zvuk trhání oblečení a rázem bylo Sasoriho tričko na dva kusy. Nebyl čas na to, aby Hidan zkoumal jeho tělo pohledem, a nějak dlouho ho obdivoval. Ne. Po vizuální stránce mu bylo Sasoriho tělo velmi známé. A teď byl ideální čas na to, aby si ho konečně po tolika letech mohl i prohmatat.

Sasori zavrčel jako rozlícená kočka a okamžitě k sobě hlavního velitele co nejvíce přitiskl. Jeho ústa byla tak horká a žádostivá, až se mu z toho třásla kolena.
Nechtěl zůstat pozadu, vykasal košili svého milence z kalhot, aby ji o sekundu později mohl sundat.
Díval se na Hidanovo tělo jako na boží dílo. Jako mohl být někdo tak strašně moc svalnatý?
Ruku mu položil na tvář. A ty fialové oči. Ty oči, které vždycky říkaly, že s ním bude v bezpečí. Z tváře přesunul dlaň na Hidanův krk a následně na to na pevná vyrýsovaná prsa. Jak jeho ruka, tak oči putovaly pořád níž a níž. Zastavil se u chomáčku bílých chloupků, vedoucích od pupíku dolů.
Pousmál se, bylo to vlastně docela roztomilé. Hidan byl jediný člověk s přirozeně bílými vlasy, kterého ve svém životě potkal. A ty bílé chloupky na opálené kůži…
V očích mu zajiskřilo. Už jen cítil své tělo, jak klesá k zemi na kolena. Aniž by nějak reagoval na Hidanův nechápavý pohled, pousmál se a kousl ho do podbříšku.

Hidan zasykl. Ten kluk se opravdu nezdál. Že by nějakým způsobem zjistil, že má rád bolest? Pozoroval ho, jak před ním klečí a okusuje jeho tělo. Bylo to rajcovní.
Sasori se v duchu zazubil, moc dobře viděl, co to s jeho velitelem dělá. Viděl tu napnutou látku kalhot, která se před ním vzdouvala. A jak na to tak koukal, Hidan se opravdu neměl za co stydět.
Hidan vydechl, tohle byl ráj na zemi. A když viděl, jak Sasoriho prstíky pomalu rozepínají knoflíčky u jeho riflí, div radostí nezavýskal. O tomhle už tak dlouho snil.

O pár sekund později byl kalhot zbaven úplně. Sasori se zarazil. Vypadalo to, že Hidanovi nejspíš křivdil, protože to, co se nadouvalo pod látkou trenek, bylo mnohem víc než uspokojující. Na chvíli se začal bát o své vlastní zdraví, pak to ale hodil za hlavu. Alespoň věděl, že má před sebou pořádného chlapa.

Bez jakékoli známky studu Hidana zbavil i toho posledního, co ho ještě zakrývalo. Obdivně zíral na dlouhý a macatý penis svého milence. Olíznul si rty, jak se mu sbíhaly sliny. Pevně ho chytil u kořene a po celé délce ho oblízl. Odměnou za tento malý počin mu bylo slastné vzdychnutí.

"Ani nevíš jak… ach… jak dlouho jsem o tomhle snil," dostal ze sebe Hidan, přerývavě dýchaje.

Sasori se zazubil a hned na to si do pusy strčil celý žalud.

Hidan zasténal. Bylo to tak dobré a on si to celou dobu odpíral. Jak to vůbec mohl vydržet? Nejraději by do těch sladkých rudovláskových úst přirazil až po koule, kdyby se nebál, že tak Sasorimu ublíží.

Zkousl si ret, když ho vzal do úst tolik, kolik to jen šlo. A když začal sát, už to nemohl vydržet. Táhle zasténal a chytl Sasoriho za rameno.

Sasori byl jen nerad rušen od své práce. Tohle se mu vůbec nelíbilo. Konečně se ho může dotýkat všude, kde chce, a on ho vyrušuje? Podíval se nahoru do jeho očí.
Bělovlasý ucítil, jak se v něm rozpoutal ještě větší žár, když se na něj Sasori podíval s jeho penisem v puse. Bylo to tak moc smyslné…

"P-přestaň, n-nebo to nebude t-trvat moc… moc dlouho," vydechl zadýchaně.

Nelhal, sex neměl opravdu dlouho.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Haku Haku | 29. prosince 2016 v 1:44 | Reagovat

Tak to bylo víc než jen jedna denní dávka o.O Ale kdo by si stěžoval, žejo :-D :-D Bylo to moc pěkný, nemohl jsem se od toho odtrhnout :D Moooc se těším na další díl a zajímá mě jak to bude mezi Deiim a Itachiiim, doufám že to bude tentokrát happy end pro cšechny strany :-D :D Nicméně - Arigatoo :3

2 Ivana-chan Ivana-chan | E-mail | 29. prosince 2016 v 10:04 | Reagovat

Boooze chudak itachi....prišiel to urovnať, ale dei je natoľko urazený a citovo zranený a neodmakcil ho ani itachiho argument prečo sa tak správal a prečo odišiel. navzájom sa milujú ale jeden je citovo zranený a druhý chladný a odtaziti. ale myslím že práve preto že to nedáva tak najavo je itachi milujúci a vášní partner.... Nemôže uveriť že dei pretiahol sasoriho....Ale s hidom si to krásne užili.boli spolu naozaj veľmi....

3 Sakurako-neko Sakurako-neko | 29. prosince 2016 v 11:52 | Reagovat

No část jsem sice uz četla ale rozhodně mi nevadilo to číst znovu :-D
Bylo to perfektní nee-chan, moc dobře víš jak dlouho jsem na tohle čekala <3 moc moc dekuji :D ty dva jsou taaak sladci a rozkosny pár :D a co se týče itachiho a deie tak jsem zvědavá jestli mu odpustí... nebo jestli hidan odpustí deidarovi :-D  :-D

4 Majo Majo | Web | 4. ledna 2017 v 21:40 | Reagovat

[1]: Děkuju za pochvalu, já yaoi nepíšu moc ráda, stydím se u toho :D Díky za pochvalu a za koment :3

[2]: ááno, užili si to moc hezky :3 No on je dei tak trošku pako :D Děkuji za komentář :3

[3]: To jsou ty naše spoilery Nee-chan :D No, taky by mě zajímalo, jestli mu Dei odpustí :D Díky za koment :*

5 Jenny Jenny | Web | 10. ledna 2017 v 9:47 | Reagovat

ohohohoh >xDDD to bylo tak brutální xD
Itachiho je mi velice líto QQ
Ti dva jsou sadomasochysti to není možné!
A co chudák Dei? QQ umm QQ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama