Dějství I. - I hate you - 3

19. prosince 2016 v 0:00 | Majo & Jenny-chan |  Hate, Need, Love
Poprvé nahlížíme do Sasukeho soukromí a minulosti. Nic není tak růžové, ani u dokonalého Uchihy.
Sasuke se spokojeně uvelebil ve své židli a lišáčky propletl prsty. Tak Uzumaki? Nemohl tomu uvěřit. Jak na něj mohl zapomenout? Ušklíbl se a začal vymýšlet plán pomsty. Z šuplíku vytáhl zrcadlo a zadíval se na nemalý monokl pod pravým okem. Nebyl to hezký pohled. Ta fialová barva úplně kazila jeho alabastrovou pokožku, andělské rysy… Dokonce i musel lhát doma své snoubence přímo do očí. Ne že by mu to nějak dělalo problém, dělal to docela často. Ale musel. Pyskovala by, že se takhle ukazuje na veřejnosti. Hrozná ženská. Nechápal, jak mu mohl otec někoho takového vybrat. Všichni věděli, že Temari, z rodu Sabaku no, není tak úplně normální. A on s ní ještě ke všemu musel souložit. Brrr… Byla jak bůh pomsty.
Uchiha uklidil zrcátko zpět do šuplíku od stolu a konečně si zapnul program. Dveře se otevřely a do nich vstoupila dlouhovlasá dívka s úplně bílýma očima. Kdyby se Sasukeho někdo ptal, nikdy by to nepřiznal. Ale měl z té holky hrůzu. No ne snad, kdo měl sakra bílé oči? Žena přistoupila až ke stolu, a podívala se na něj, ale téměř okamžitě zrudla jak rajče.
"M-mohu pro vás něco u-udělat, pane U-Uchiho?" zakoktala se, zatímco si pohrávala s prsty. Černovlásek nakrčil obočí. U-Uchiho? Tak to teda ne. Jemu jméno nikdo komolit nebude. Ale jelikož měl dobrou náladu, rozhodl se dát jí ještě jednu šanci.
"Poprosil bych kávu. Horkou. Černou. Bez cukru."
"A-ano pane."
"Zvládnete to?" Sasuke se na ní díval s patřičnou dávkou pochybností. Vždyť vypadala že se každou chvíli rozsype.
"A-ano pane." pípla.
"Fajn. To bude zatím všechno, Hidano."
"Jsem Hinata, p-pane."

"Díky Hidano." Dál se o ní už nezajímal a sepisoval něco do počítače. Dneska by mohl nějakou tu práci udělat. Aspoň tak na deset minut. Pak si chvíli zdřímne, půjde potrápit pár lidí na digitální oddělení a završí to obědem. Černovlásek se pousmál, výborný plán pro výborného člověka.
Jako další věc zamířil do e-mailových schránek zaměstnanců firmy a ušklíbl se. Tak co mu vymyslí tentokrát? Musí se mu přece nějak pomstít. Ta aférka na záchodech před pár dny mu jen tak neprojde. A nemůže jít žalovat tatínkovi, jako nějaký malý kluk. To by se před tím zobákem akorát znemožnil.
Zadíval se do blba, aby mohl něco vymyslet, a pohled mu automaticky padl na fotku na stole. Chvíli jí studoval očima, než si povzdechl. Byli na ní všichni čtyři, on, rodiče a starší bratr Itachi. To bylo v době, kdy bylo všechno ještě v pořádku. Kdy Mikoto ještě žila. Sasuke složil hlavu do dlaní a zhluboka se nadechl. Bylo to tak těžké, každý den si hrát na to, že je mu všechno u prdele. Od té doby, co jeho matka zemřela, se Sasuke na lidi začal dívat s opovržením, a schoval se do chladné, ledové a arogantní masky bohatého fracka. Čím méně se s lidmi sblíží, tím lépe. Aspoň to pak nebude tolik bolet.
Ale jednomu člověku dovolil, aby pronikl přes jeho ledové zamrzlé hradby. Už už před očima viděl rudé vlasy, když zatřepal hlavou, aby vyhnal ošklivé myšlenky. Šlo jen o sex. Nic víc. Nic míň.
Ignoroval bolest rozléhající se mu v oblasti hrudníku a konečně začal tvořit e-mail pro Uzumakiho. Potřeboval si něčím zlepšit náladu. A věděl, že tohle se mu zaručeně vyplatí.


Důkladně si přečetl, co to po něm ten člověk chtěl. On po něm žádal zkontrolovat veškeré podepsané dokumenty? No, to snad nemyslel vážně!
Naruto tedy, pln hněvu a obráceného žaludku, kvůli nervům, odepsal: "Kde najdu svou práci?" Pokud pochopil dobře, měl jen zkontrolovat, jestli byly všude podpisy na správném místě.
Něco takového nemohl zmrvit ani ten nejhorší pracovník. A tak mu svitl nápad. Zakřenil se a přečetl si odpověď. Odrazil se od stolu a kolečkové křeslo ho svezlo až ke dveřím.
Když už našel místnost, kde měl sám zkontrolovat mnoho, mnoho dokumentů, napadla ho dokonalá věc. Zapnul skartovačku a začal dokumenty, jeden po druhém, posílat svému osudu. Hromady útržků nakonec donesl i s košem do Sasukeho kanceláře.
"Hotovo," hodil koš doprostřed prostorné kanceláře. Rána nadělala rámusu, že to museli slyšet i v dalším patře.
Uchiha povytáhl obočí. "Uzumaki, asi jsme si nerozuměli," podotkl výsměšně. "Žádal jsem zkontrolovat mou práci a pak mi ji přinést zpět," pořád si pohrával s propiskou v rukách. "Tak, co je tohle?" Ukázal daným předmětem na kus útržků valících se po modrém koberci.
"Vaše práce, pane. Přeji vám, aby šla stejně dobře od ruky, jako posledně," kdyby vynechal ten podrážděný a unavený obličej, mělo by to lepší efekt.
Sasuke třískl dlaněmi do svého úžasného stolu. "Co jsi provedl?!" Zahřměl.
"Vidíš to sám. Už mě neotravuj, mám své práce až až," práskl těmi nádhernými, pro Sasukeho důležitými, dveřmi. Sasuke zhluboka oddychoval. Měl nervy na pochodu. Uzumaki z něj právě vysál veškerý život. Ty papíry měl poslat ještě dnes řediteli. No… bez šance.Ještě ten den Sasuke nestíhal přijít včas na schůzi. O tom, že se mu zasekly dveře od záchodové kabinky, že jeho dokonalý oběd byl samá sůl a vůbec, že ztratil peněženku se všemi doklady, se raději nevyjadřoval.
Začínal pro něj den blbec. Jako kdyby se mu jeho vlastní špatnost vracela. Začínal si myslet, že karma asi nebude jenom mýtus.
"Omlouvám se, že jdu pozdě," usmál se. Ano, usmál. I tenhle Uchiha to uměl. Hustý, co?
"V poho. Čekám jen přes hodinu," odpověděl unuděným, dotčeným hlasem rudovlásek. Seděl vyvalený v křesle baru a popíjel svůj třetí nápoj za dobu čekání na svého milence. "Musím ti pogratulovat. Ségře už došly svatební šaty. Větší kýč jsem v životě neviděl," Temari byla blbá a úplně neschopná. To už i Gaara byl pro Sasukeho lepší partie, než jeho poďobaná ségra.
Uchiha si objednal a pak se věnoval muži naproti sobě. "Musím se jí nějak zbavit."
"Tak se ji zbav," pokrčil rameny. "Ale pak počítej s tím, že už se nebudeme moct scházet, zlato," mrkl na něj ten chtivý muž s tetováním na čele. "Pokud Temari zraníš, celá rodina se obrátí k té vaší zády. A náš románek zřejmě skončí," pokoušel ho. Rád si hrál se Sasukeho smysly. Byli si tak podobní. Proč tedy neuspokojovat jeden druhého?
Chtěli se jen bavit. Pohrávat si s city toho druhého. Oba se chytili do stejně zapeklité pasti v domnění, že jednou bude ten druhý zraněn. Kdyby jenom věděli, že jejich vztah byl oboustrannou hrou.
"Proč ses zdržel?" Přerušil dlouhé ticho Gaara.
"To kdybych věděl."
"Ty to snad nevíš?" Pozvedl obočí.
Sasuke pokrčil rameny. "Mám pocit, že ztrácím ve firmě reputaci," zaskřípal zuby. A dočkal se jen Gaarova výsměšného smíchu.


Naruto dělal, co mohl, aby udržel s Uchihou krok. A když ho uviděl vycházet z budovy, urychleně si odčipoval odchod a vydal se za ním.
Bylo to jednoduché. Potřeboval zjistit co nejvíc informací. Proč? Aby ho mohl zničit, samozřejmě. Tenhle zbohatlický sráč v dobře padnoucím saku mu zničil celý život. A za to zaplatí.


"Mám tě rád, Sasuke…" přiznal se jednoho odpoledně u oběda Naruto. Ale s jeho kamarádem a láskou v jedné osobě to ani nehlo. "Sasuke?" pípnul.
"Hm?" Uchiha projevoval absolutní nezájem, ale Naruto stále a vytrvale doufal, že je to jen dočasné. Že se to změní. A tak se začal o Sasukeho starat. Dělat mu svačiny, zvát ho domů na večeři, když jeho pěstouni nebyli doma, dělat za něj úkoly. Zatím žádné výrazné změny nebyly, ale on věděl, že když vytrvá, přinese to ovoce.
"Miluju tě." zkusil to znovu, hledící do těch černých očí, do kterých se tak moc zamiloval, až šel veškerý jeho charakter stranou…
"Děkuju." řekl jen Sasuke. Narutovo srdce na chvíli zabolelo, ale pak se zhluboka nadechl a usmál se. Přijde den, kdy bude jeho city opětovat. Tím si byl naprosto jistý.


Uzumaki sledoval syna svého šéfa až do jednoho zapadlého baru. Už u vstupu se divil, jak je možné, že Uchiha vstoupil do něčeho takového. Zvenku to vypadalo hrozně.
A jak o pár sekund později zjistil, uvnitř to nebylo o nic lepší. Ač se snažil sebevíc, stále nedokázal přijít na důvod, co tady ten frajírek vůbec dělá. Tenhle podnik byl hluboko pod jeho úroveň.
Pohledem Sasukeho vyhledal a posadil se pár stolů od něj tak, aby na něj černovlásek neviděl, ale zároveň tak, aby mu něco neuniklo. Všiml si, že není sám. U stolu s ním seděl jakýsi rudovlasý muž, s tetováním na obličeji. Nikdy ho neviděl, ale už od pohledu mu byl nesympatický. Takový ten typ, kterému byste nejraději dali ránu hned co přijde do dveří.
Pozoroval se a všiml si, že vedle sebe sedí nějak moc blízko. Naruto se zamračil, něco tady nehrálo. Kdo byl ten muž, a proč se s ním Sasuke scházel?
O setinu vteřiny později dostal svou odpověď. Rudovlasý muž se k Uchihovi naklonil, koketně se na něj usmál a vášnivě ho políbil. To, že se na ně pár lidí ohlédlo mu bylo nejspíš úplně jedno. Blonďák zůstal sedět s otevřenou pusou. Tak takhle to je? Po celé firmě se mluvilo jen o Sasukeho nadcházející svatbě a o jeho snoubence, a on se tajně schází s nějakým chlápkem?
Potlačil první náznaky žárlivosti a z kapsy vytáhl mobil. To, že šel dřív z práce se vyplatilo. Naruto si počkal na správnou příležitost k tomu, aby mohl milence vyfotit. Tohle bude bulvár určitě velice zajímat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Haku Haku | 19. prosince 2016 v 1:07 | Reagovat

Hehee, jen tak dál Naruto!!! Nenech se a znič ho :-D (im so evil) Jsem zvědav jak to bude pokračovat a co udělá Sasuke až to zjistí :-D Honem další díl :333

2 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 19. prosince 2016 v 18:10 | Reagovat

Chudák Naruto, jestli byl takhle odmítnutej :( Ale docela se bavím nad tím, jak se mu hodlá pomstít xD jenom mě překvapuje, že mu to opravdu prošlo :-D A ten Gaara tam :D  :D  Ironie, že se vážně oba snažej toho druhýho zničit xD

3 Majo Majo | Web | 19. prosince 2016 v 20:32 | Reagovat

[1]: Jééé nový čtenář *skáče deset metrů do vzduchu* vítám tě u mě na blogu,
Haku-san :3 snad tě nezklamu :3 děkuju moc za komentář, další díl bude hned příští pondělí :3

[2]: jej, je to tak vtipné vidět, že znáš jen kus jejich minulosti :D tak uvidíme co řekneš až přijdeš na skutečnou příčinu všeho :D Ano, oni si spolu tak hrají a v mezičasech spolu chrápou :D

4 Ivana-chan Ivana-chan | E-mail | 19. prosince 2016 v 20:58 | Reagovat

Uuuzasna poviedka. Naruto mu to poriadne oplatil. Som už teraz zvedava na ďalší diel. Som napnuta ako chudák sasu bude reagovať na to že naru objavil jeho hmmm slabinu. Už teraz sa neviem dočkať......

5 Haku Haku | 20. prosince 2016 v 0:04 | Reagovat

[3]:  Tvůj blog už navštěvuji pěknou chvíli, ale až teď jsem se odhodlal k napsání komentáře (too shy) :-D Gomen, budu se snažit komentovat častěji, když vidím jakou máš radost :-) :-) ^^

6 Tara Tara | Web | 30. ledna 2017 v 13:53 | Reagovat

he Sasuke takový tyran? jasně asi teda má tu masku aby ho nikdo nezranil, ale proč teda zranuje ostatní, když takhle se k nim taky dá se říct připoutá?
A blbá Temari juj xD
ale příběj je zajimavý, takže si odmyslím trochu, že jsou to ty postavy, které znám a zkusím do dočíst :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama