Říjen 2016

Pouto 10

27. října 2016 v 9:41 | Majo |  Pouto
I když je to opět s menším zpožděním, přidávám Vám sem desátý díl Pouta. V poslední době mám trošku krizi co se týče času takže už toho nemáme tolik předepsaného jako kdysi :D

Obdaření 5 - KONEC první části

23. října 2016 v 5:00 | Majo |  Obdaření
Zlatíčka <3
Vím, že tentokrát měl přibýt Dokonalý trik, ale já už jsem to prostě musela dovydat :D
Toto je tedy poslední díl této prví série. Mohli jste vidět, že chlaci se seznámili, vyrůstali a síli. Nastali různé komplikce, a mnohé ještě nastanou, ale to se nechte překvapit do další série.
Snad se Vám tato první série líbila, já jsem jí psala moc ráda :)
A Teď k poslednímu dílu :)

Pouto 9

20. října 2016 v 0:00 | Sakurako & Majo |  Pouto
Minna!
Spolu se Sakurako přidáváme další díl. Čtěte pořádně, protože těch dílů už moc nebude :D Děkujeme Vám za všechny předchozí komentáře :3

Obdaření 4

16. října 2016 v 21:49 | Majo |  Obdaření
Ano, ano, já vím, měla vyjít až zítra. Ale řekla jsem si, že když už mám tuhle kapitolu napsanou, hodím ji sem hned. Snad se Vám bude kapitola líbit :3
PS. při vybírání Yahikovi přezdívky, prosím, přivřete oko :D
Jedná se o předposlední díl této první série :)

Pouto 8

13. října 2016 v 0:00 | Sakurako & Majo |  Pouto
Minna!
Ano, hádáte správně, tentokrát tento díl přidávám já, a neotravuju v půl 10 dopoledne Sak, že jsem na to zapomněla, ať se na mě nabourá :D Ale chci jí ještě jednou (a znovu a znovu) poděkovat že se mnou má takovou trpělivost, a omluvit se jí, teď to vážně trochu nezvládám.
Užijte si dnešní díl, Naru a Sasu mají romantickou chvíli, Itachi a Dei se otrkávají.

Říjnové důležité infromativní kecy

10. října 2016 v 21:16 | Polomrtvá Majo |  Majo

Zdravíčko :3

Ano, to je dost, že se tady taky ukážu, že? Naslibovala jsem Vám hory doly povídek, a místo toho tento blog zeje prázdnotou. Jediné, co vydávám je Pouto se Sakurako, a to jenom proto, že to máme předepsané. Já to Pouto vlastně ani nezvládám sama vydávat. Poprvé jsem na to zapomněla před dvěma týdny, že mi to Sak musela napsat, že mělo vyjít. Minulý týden už ho dokonce musela vydávat za mě. Upřímně se strašně stydím, a ještě jednou se Sakurako moc omlouvám. Slibuji, že už se to nestane.


Nepíšu svoje povídky a nekomentuji vaše. Na psaní nemám čas, a na komentování už vůbec ne, to bych to musela nejdřív přečíst. Já bych chtěla, a moc. Jenže mi začala škola a já génius k tomu vymyslela, že začnu chodit do práce. A ono když vstáváte v 6, domů se dostanete až okolo 10 večer a druhý den máte jít do práce… Prostě to nezvládám. Ale aby těch slibů nebylo málo - nemyslete si, že na Vás kašlu, určitě si vždycky najdu jeden den v týdnu, abych dohnala resty, přečetla a okomentovala všechno, co se dá.


Další jsou moje povídky. Momentálně jich píšu dost, a ještě víc jich mám před sebou. Chtěla jsem vydávat každou povídku jednou týdně, ale to prostě nedávám. Jak vidíte, Pouto vychází jakž takž pravidelně. Určitě se můžete těšit na Dokonalý trik a Obdařené. Rozhodla jsem se, že povídky budou vycházet nejspíš:

Pondělí - Obdaření/Dokonalý trik

Čtvrtek - Pouto

Obdaření a Dokonalý trik se prostě budou střídat. A až bude jedna z nich dopsána, tak se pokusím sepsat další povídku, která je na seznamu.


Prosím, mějte se mnou trpělivost. Blogování a psaní miluju, nechci o to přijít, slibuju, že se budu snažit.


Vaše Majo

Pouto 7

6. října 2016 v 11:07 | Sakurako & Majo |  Pouto
Hoj děcka :D Tady Sakurako-Neko, protože Majo-chan nestíhá a všechno se jí komplikuje, tak jí tu zastupuju xD A cítím se důležitě :D Takže snad se vám bude další díl líbit :)