Vyberte nadcházející povídky! :3

Krev zmizelého vyjde ve čtvrtek odpolednePouto 6

29. září 2016 v 11:01 | Sakurako & Majo |  Pouto
Gomennasai!
Strašně se omlouvám, z jistých důvodů jsem Pouto nepřednastavila na půlnoc, ale vychází až teď :) Snad mě neukamenujete :D


"A seš si jistej, že tady tvůj brácha není?" ptal se Sasuke už po třetí a nejistě se rozhlížel po bytě, jako by čekal, že na něj Deidara vyskočí s pánvičkou v ruce ve chvíli, kdy se přiblíží k Narutovi. A s největší pravděpodobností na sobě bude mít ženský make-up… Uchiha se rychle oklepal nad tou představou a následoval Naruta do jeho pokoje.

"Neboj se," rozesmál se blonďáček. "Je zrovna v práci - Máme barák pro sebe."

"Hm… Tak toho bysme měli využít, že?" zavrněl Sasuke a s úsměvem na rtech si přitáhl Naruta pro polibek. To, že mu Itachi vyčinil, aby hlídal Kibu a sám dál hledal, už jaksi vypustil z hlavy. Uběhl už týden a na Kibovi nic "princovského" neviděl, navíc se rozhodl, že aspoň pro tentokrát se bude věnovat svému soukromému životu. Stejně je to jedno, hledají už tolik let a pořád nemají ani žádné pořádné vodítko k princům, proč by se mělo objevit něco zrovna teď, když si našel přítele? Přemýšlel by dál, ale Narutova ústa jej plně zaměstnávala a on se rozhodl všechny myšlenky vypustit, když shodil blonďatého chlapce na postel, kde se nad ním obkročmo skláněl a pokračoval v líbání jeho rtů.

Naruto se musel do polibku pousmát, jak ho Sasukeho aktivita těšila a vzrušovala. Kdyby se měl přiznat, řekl by, že s nikým nikdy nic pořádného neměl. Sem tam nějaký ten polibek, nebo zvědavá ruka, ale na samotný "akt" nikdy nedošlo. Jelikož žil komplikovaný život se svým bratrem stíhačkou a dalšími nevlastními sourozenci, kteří ho hlídali jako oko v hlavě, nikdy si nemohl nic pořádného začít. Ale teď to bylo jiné. Věděl to už ve chvíli, kdy tohohle černovlasého boha spatřil na chodbě ve škole. V ten moment, kdy se poprvé spatřili, mezi nimi něco problesklo. Naruto se potěšeně přitiskl k mladšímu Uchihovi, a když ucítil jeho ruku pod svým tričkem, spokojeně zavzdychal. Na tuhle metu se sice už kdysi dostal, ale nebylo to tak dobré jako se Sasukem. Jeho dotek jako by ho pálil na kůži. A to pálení bylo to nejlepší, co v životě zažil. Ani on nechtěl zůstat pozadu a tak vsadil na svou divokou povahu a překulil se na staršího chlapce a obkročmo si na něj sedl.

"Budeme si hrát," uculil se a sklonil se k Sasukeho rtům, přičemž se nezapomněl svůdně zhoupnout v bocích. Sasuke téměř neslyšně vzdychl a tentokrát se blonďák přímo ušklíbl. Tohle se mu líbilo, mít černookého klučinu ve své moci. Od jeho rtů se přesunul k uchu, na které nejdřív škádlivě foukl a poté ho polaskal jazykem. Chvíli si s ním hrál a poslouchal Sasukeho zrychlený dech, než lalůček vcucl mezi své rudé rty. V tu chvíli Sasuke táhle zasténal a v Narutových očích se ďábelsky zablesklo. Našel jeho erotogenní zónu!

"Na - Naruto..." vydechl černovlásek trhaně, nečekal, že jeho citlivé místo někdo najde tak rychle. Tenhle chlapec s tváří anděla a duší démona jej nepřestával překvapovat. Jako by byl stvořen jen pro něj...

Přesto si ale tohle kotě muselo uvědomit své místo, pomyslel si potom pobaveně a s přivřenýma očima ho naposledy nechal určovat hloubku polibku, než ho rychle převalil pod sebe. Tak je to správně, usmál se v duchu a na omluvu mu věnoval další polibek. Jeho ruka se po krátkém zaváhání přesunula do chlapcova klínu, kde mu obraně rozepnul a stáhnul kalhoty do úrovně kolen a lehce ho pozlobil přes látku spodního prádla, kde cítil jasně patrnou a tvrdou bouli. Druhou rukou vyhledal Narutovu dlaň a propletl s ním prsty.

"Víc!" zaprosil chlapec v tichém stenu, vpíjel se pohledem do Sasukeho temných očích, ve kterých tančily jiskřičky touhy. Tělo mu přímo hořelo horečkou, ale přesto to byl ten nejlepší pocit, jaký kdy zažil, a kdyby teď Sasuke přestal, nejspíš by následkem zemřel. Potřeboval jej k životu stejně jako kyslík a žádný hloupý starší bratr mu v tom nezabrání!

Sasuke mu vtiskl polibek mezi klíční kosti, tričko mu následně vyhrnul a nakonec i v rychlosti úplně stáhnul z těla, aby si potom mohl spokojeně prohlížet tělo pod sebou. Narutova hruď se zvedala v prudkých nádechách, příjemně opálená a lehce svalnatá, ne příliš, ale přesto na ni byl hezký pohled a nejedna dívka se za ním u bazénu určitě zaujatě otáčela. Jasně bylo vidět, že je to ještě tělo chlapce a ne muže, ale Sasuke přesto nedokázal odtrhnout pohled.

Sasuke se z blonďáčkova přitažlivého hrudníku přesunul na bříško. Od pupíku dolu se mu táhla roztomilá cestička ze světlých chloupků. Neodolal a do břicha ho něžně, leč dravě kousl. Neopomněl ani na pupík, do kterého vklouzl svým nenechavým jazýčkem a chvíli se mu věnoval. Naruto z chtivých vzdechů přešel na pochichtávání. Sasuke zvedl hlavu a tázavě se na něj podíval. Naruto jen pokrčil rameny.

"Jsem trochu lechtivý," přiznal se a trošku se začervenal. Doufal, že toho Sasuke v tuhle chvíli, kdy je skoro bezmocný, nevyužije. Ale Sasuke měl nejspíš jiné zájmy, jelikož se od pupíku vydal rovnou dolů, kde tušil, že ho to zvířátko potřebuje nejvíc. Látka Narutových boxerek byla napnutá téměř k prasknutí. Černovlásek se šibalsky ušklíbl a pomazlil se s jeho klínem. Moc dobře slyšel, jak Naruto zalapal po dechu. Přes látku ho políbil, a těch ošklivých trenek ho konečně zbavil. Naskytl se mu výhled na blonďákovu erekci. Nemohl z ní spustit oči. Byla sice o trochu kratší, než jeho vlastní, ale přísahal by, že byla tlustší. Na žaludu se leskla kapička preejakulátu a Uchiha cítil, jak se mu začaly sbíhat sliny. S posledním pohledem na blonďáka mrkl a pak se sklonil a vzal do úst citlivý žalud, který okamžitě polaskal jazykem. Naruto táhle zasténal.

Ozvala se rána, jako by něco těžkého popadalo na zem a potom výkřik. "Naruto!" zařval Deidara stojící na prahu pokoje a ruce vztekle zatínal v pěst. Celý den je v práci, pak přijde domů a chce pozdravit svého mladšího brášku, a co nezjistí? On se válí úplně nahý v posteli s tím černovlasým zmetkem, kterýho sotva zná! Dobře, i kdyby ho znal třeba dva roky, tak ale nemá právo na něj šahat!! Deidara rudnul vzteky, když rozzuřeně vstoupil, chytil Sasukeho za lem trička a odtáhnul ho od Naruta, který přes sebe s rozpaky rychle přehodil deku, aby tak zakryl svou očividnou nahotu. "Táhni odsud a doporučuju ti, aby ses už nevracel...!" zavrčel Deidara nenávistně Sasukemu do obličeje, pořád ještě lehce šokovaného z nastálé situace ho dál táhl po zemi a možná mu tričko i natrhnul, když jej dovlekl až ke dveřím, z těch ho vykopnul a prudce je zabouchl.

"Dei! Tohle fakt přeháníš!" zavřískal Naruto, který už si stihl obléknout spodní prádlo a kalhoty a zrovna klopýtal za svým bratrem do chodby přes hromadu knih, které nešetrně ležely na zemi.

"Ty to přeháníš! Co to ksakru mělo bejt?!"

"No po téhle tvojí scéně už asi zkažený pokus o přítele!" odsekl Naruto, do očí se mu draly slzy. Konečně našel někoho, o kom si myslel, že je ten pravý a jeho bratr mu to takhle zkazil. To nebylo fér!

"Narumi! To neumíš být aspoň trochu opatrný?" káral jej korunní princ dál, jako by jeho minulou větu ani neslyšel. Rozčileně si založil ruce na prsou a shlížel na svého mladšího bratra jako bůh pomsty.

Naruto mu se vztekem oplácel pohled a potom se napřáhnul a vrazil mu facku. Ještě si rychle přetáhnul tričko přes hlavu a vyběhl za Sasukem, když ale dorazil na ulici, černovlasý chlapec byl už pryč. S povzdechem tedy nakopnul nedalekou plechovku a zastrčil ruce do kapes. Zpátky za bratrem se mu nechtělo a tak se vydal do parku, aby si provětral hlavu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 29. září 2016 v 17:24 | Reagovat

booze dei ho fakt vyhodil.chudaci chlapci boli spolu strasne sladky a v tom najlepsom pride dei.....musel byt zlostou bezseba.ale faktom je ze da sa povedat maju obaja tak trochu pravdu....dei sa o brata boji a kedze bol starsi vie co sa stalo a co sa im moze stat a co im hrozi.......naruto si to takmer nepamäta a neberie to mozno tak vazne a nepripusta si to kedze ich  vlastne este asi nikto nenapadol a nie je taky opatrni ako dei.aj ked vetci su opatrni a snazia sa neputat pozornost pravdou je ze keby nazachranil kibu, ten neprezil bi to ....nooo snad na to nedoplati a nic sa mu eem im nestane. ...snad som sa do toho nezamotala hihihi..
uz teraz sa tesim na dalsi diel som zvedava ako to dopadne :-D  :-D

2 emma emma | 2. října 2016 v 17:15 | Reagovat

už mi je trápne ako sa stále opakujem ...ale bolo to proste boží diel.. Dei ich riadne prichytil...chúďatka..ani si nestihli dopriať viac zábavy :-P ..aj teraz sa budem opakovať keď napíšem, že sa veľmi teším na ďalší diel..no ale čo iné napísať keď sa fakt tak veľmi teším :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama