Vyberte nadcházející povídky! :3

Krev zmizelého vyjde ve čtvrtek odpolednePouto 4

15. září 2016 v 0:00 | Majo & Sakurako-Neko |  Pouto
Minna :3
Další díl Pouta je tady :3 Se Sakurako moc děkujeme za komentáře u minulého dílu, moc nás potěšily. Psaní téhle povídky si s Nee-chan strašně moc užívám, je to sranda a Nee-chan napíše vždycky něco, z čeho se pak chlámu ještě půl hodiny pod stolem :D


4. díl

Zatímco se Itachi snažil o co nejlepší výkon na kurzu malířství, Sasuke si zatím užíval pohodový den. Sešli se s blonďáčkem před školou a pak vyrazili do nedaleké pizzerie na oběd. Celou cestu, i po celý oběd Naruto ustavičně brebentil a černovláska téměř nepustil ke slovu. Po obědě si zaskočili do kina na Sebevražedný oddíl. Vyšli z něj úplně celí rozjaření, dokonce i Sasuke ze sebe vypustil nějaké nadšení. Poté šli k Narutovi domů.

"Pěkný," hvízdl uznale, když si prohlédl středně velký byt. Byl moderně vybavený, a i když měl Sasuke radši starší kulturu, tohle se mu docela líbilo.

"Díky," zazubil se modroočko.

"Myslel jsem, že bydlíš s tím rudovlasým čumilem," poznamenal nevrle, když ho druhý chlapec zavedl do kuchyně a nalil mu sklenici minerálky. Naruto zavrtěl hlavou.

"Nene, Gaara bydlí pod náma, se svýma sourozencema," vysvětlil. "Teda, jako těma přímýma, jestli mě chápeš." vysvětlil a podrbal se na hlavě. Sasuke kývl, jejich společný otec musel být docela kaňour. "Já bydlím jen se svým starším bráchou, ale ten zrovna vypadl někam ven. Zrovna píše bakalářku, tak ho takhle občas vyhodím na čerstvý vzduch," usmál se, jako by to všechno dělal pro Deidaru, a ne proto, aby mohl být se Sasukem sám. Opravdu se mu líbil.

"To je od tebe hezký," kývl Sasuke a taky se usmál. "Tak, co chceš dělat?" nasadil jeden ze svých neodolatelných výrazů. Blonďák zrudl a pokrčil rameny.

"Můžeme si třeba něco zahrát," navrhl, a o chvíli později už hrály na PS4 Zaklínače. Bohužel díky Sasukeho magii (což Naruto samozřejmě nemohl vědět), hra vypadávala a pořád se sekala. "To je divný," zamrmral Naru. "Vždyť je to nová konzole. I ta hra je nová, nemělo by to blbnut," Najednou přestal přístroj fungovat úplně. Naruto zaklel a snažil se ho opravit.

Do ticha zapípala esemeska. Mladší Uchiha podle tónu poznal svého staršího bratra a protočil očima. Z kapsy vyndal erární telefon, a rychle rozklikl zprávu dřív, než ho stačil vyřadit z provozu stejně jako Narutův playstation.

Kde sakra vězíš? Mám podezřelého! Vztekal se jeho bratr a Sauske se ještě víc zachmuřil. Věděl, že by mě pomáhat Itachimu, ale něco ho k tomu blonďákovi strašně táhlo. Znali se teprve dva dny, a jemu přišlo, že se znají od malička. S nezájmem mobil zase schoval a zadíval se na přemýšlejícího spolužáka. Pousmál se, ten kluk s ním vážně zamával. Potichu se k němu přikradl a položil mu ruku na rameno.

"Co je?" zavrčel naštvaný Naruto a otočil se, když v tom ho černovlásek popadl za bok, přitáhl si ho k sobě a věnoval mu letmý polibek na rty.


Byl už večer, když za sebou Deidara nakvašeně zabouchl dveře od bytu. Bolest hlavy sice skoro ustoupila, ale celou dobu mu v tom směšném kostýmu bylo děsné vedro. Byl rád, když konečně přišel domů a mohl se uvolnit. Chystal se pozdravit svého brášku a otevřel dveře od jeho pokoje, ale veškerá slova se mu z úst vypařila. Jeho malý (a s velkým důrazem na slovo malý) bráška seděl nějakému klukovi na klíně a vášnivě ho líbal, přičemž zmíněný černovlasý kluk nezůstával vůbec pozadu. Dei si odkašlal a Naruto ztuhl. Otočil se s rudými tvářemi, bůhví jestli od líbání nebo od studu.

"Eehm… nii-san. To-tohle je Sasuke. Včera jsem ti o něm říkal, nový spolužák," představil ho Naruto.

"Ahoj," pozdravil Sasuke, Deidara na něj jen kývl. Další černovlasý týpek, to mu tak scházelo. Vkus jeho bratra se prostě nezapřel. Tenhle aspoň vypadal trochu slušně, na rozdíl od toho minulého.

"Můžu s tebou mluvit… o samotě?" zeptal se otráveně Deidara a už táhl druhého blonďáčka za sebou do kuchyně. "Znáš ho den a už se tu s ním ocicmáváš?" nakrčil obočí. Naruto jen pokrčil rameny.

"Líbí se mi…"

"Ale Naruto, je ti teprve…"

"No a co, prostě se mi líbí a máme si co říct. Aspoň si umím najít přítele," odsekl, což Deidaru zabolelo. Rád by si někoho našel, ale prostě to nešlo. Nebyl čas, a nebylo to bezpečné, což jeho bratr jaksi odmítal pochopit. "A vůbec… proč máš na obličeji ten makeup?" podivil se Naruto. Deidara se zachmuřil.

"Ani se neptej…"


Itachi už půl hodiny čekal v kavárně, před ním stál nyní prázdný hrnek od kávy, a netrpělivě klepal ukazováčkem o desku stolu. Vynutit si Sasukeho pozornost bylo opravdu těžké, ale nakonec se mu to podařilo a mladší černovlásek konečně vstoupil do podniku. Servírka se po něm otočila a s úsměvem na rtech ho potom pozorovala i za pokladnou, naštěstí si sedli dost daleko, aby je nemohla i slyšet.

"Tak co máš?" zeptal se Sasuke ve stejnou chvíli, kdy Itachi vystartoval s otázkou. "Kde jsi sakra byl?"

Oba se na sebe chvíli dívali, než Sasuke jen ležérně pokrčil rameny. "U spolužáka."

"Opravdu se jen tak chodíš bavit, když jsme sotva přijeli, místo toho aby hledal?" povytáhl Itachi pobaveně obočí a založil si ruce na hrudi. Sasuke znovu pokrčil rameny, univerzální odpověď.

"Tak to musí bejt ten kluk fakt sexy..."

"Jo, to je," ušklíbl se Sasuke. "Tak cos teda našel?"

Itachi zase zvážněl. "Byl jsem na tom skupinovym malování. V jedný chvíli jsem i vycítil Deirovu magii, ale mohla by bejt i jeho bratra. Každopádně myslím, že za to mohl ten klučina z knihkupectví. Hnědovlásek, dost možná tvůj spolužák."

"Mhm?" nakrčil obočí Sasuke a opřel se zády o opěradlo. "Jak se jmenuje?" přeptal se. Itachi chvíli přemýšlel, než si na jméno hnědovláska vzpomněl.

"Kiba… jo, říkal, že se jmenuje Kiba. Má na obličeji takové červené tetování," vysvětlil a propletl ruce.

"Kiba? Ten?" Sasuke se uchechtl. "Ten vypadá jako, že neumí do pěti počítat," vysmál se mu bráška. "Kdo si může nechat udělat tetování na obličej? Je to idiot, stejně jako tahle země… je idiotská. Mýlíš se," udělal si vlastní závěr. Itachi musel napočítat do deseti, aby ho tam v tu chvíli přede všemi nezasáhl svou magií blesku, čisté energie, stejně jako to jemu dělal jeho otec, když byl malý a zlobil.

"Chápu tvůj odpor k tomuhle světu, Sasuke. Ale nemýlím se. Všechno by odpovídalo, poslouchej mě. Určitě si tady nepochodují jen tak, se svým jménem a vzhledem všem na očích. Dávalo by smysl, kdyby nosil kontaktní čočky, přebarvil se a udělal si tetování, aby ho nikdo nepoznal… poslouchej mě!" zasyčel, když si Sasuke začal prohlížet nehty. Jak to tak vypadalo, vůbec ho to nezajímalo. Mladší Uchiha si povzdechl.

"Poslouchám tě. Když na tom tak moc trváš, budu na něj dávat pozor, jestli od něj něco neucítím. Stačí?" odsekl a zamračil se.

"Máš nějaký problém, Sasuke?"

"Vždycky když chci žít jako normální člověk, tak…"

"Ale ty nejsi normální člověk!" zavrčel Itachi na oplátku. "A jestli s tím máš problém, tak Madara si ho určitě moc rád vyslechne," dal ruce v bok a ušklíbl se. Jeho výhružka měla požadovaný efekt, bráška byl hned o tři odstíny bledší. Itachi zavrtěl hlavou, nesnášel, když musel být na Sasukeho přísný. "A co ten tvůj klučina?" zeptal se o něco jemnějším tónem.

"Je k sežrání," zkonstatoval fakt Sasu. "Nechápu, jak je to možný, ale nějak mě dostal do kolen. To se mi ještě nikdy nestalo," poškrábal se na hlavě. Itachi se rozesmál.

"Tomu se říká láska na první pohled, Sasu-chan," smál se. Sasuke na něj vyplázl jazyk.

"Má divnýho bráchu… Nevěřil bys tomu, ale nosí make-up. No není tenhle svět divný?" oba bratři se rázem na to rozesmáli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 15. září 2016 v 18:10 | Reagovat

sasu s narutom sa krasne zblizuju a ani netusia preco sa vlastne pritahuju. chudak sasu ani nevie ze naruto je vlastne ten koho hlada .veelmi sa tesim na dalsi diel ako to vlastne bude dalej...

2 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 15. září 2016 v 20:44 | Reagovat

[1]:  popravdě :D  mám takový pocit, že i nás s Majo by docela zajímalo, jak to bude dál :D  :D  :D

3 emma emma | 16. září 2016 v 13:04 | Reagovat

boží diel.. každý týždeň nedočkavo čaká na štvrtok a keď príde a ja si prečítam toto veľdielo kolobeh sa nanovo opakuje...tak je tomu aj teraz už sa nemôžem dočkať pokračovania ...len tak ďalej vaša spoločná práca mi prináša svetlo v krušných časoch..ehm trápne no tým som chcela napísať, že je to veľmi príjemné spestrenie popri škole :-D

4 Dee & Hikari Dee & Hikari | Web | 17. září 2016 v 15:03 | Reagovat

Nádherný díl ^^ Je pěkné jak se sbližují!

5 Majo Majo | Web | 20. září 2016 v 21:50 | Reagovat

[1]: Děkujeme moc za komentáře, už jsou připravené další pikantní díly :D

[2]: Asi tak nějak Nee-chan :D

[3]: Ani nevíš jakou jsi nám tímto komentářem udělalo radost :3

[4]: děkujeme :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama