Vyberte nadcházející povídky! :3

Krev zmizelého vyjde ve čtvrtek odpoledneDokonalý trik 7

26. září 2016 v 22:38 | Majo |  Dokonalý trik
Ohayoooo :3
Jak se máte prdelky? :3 Doufám že dobře. Tenhle díl měl vyjít dneska v pět ráno... teda až na to že jsem ho dopsala před pár minutami... no prostě mi to nevyšo :D Mám poslední týden prázdnin, a je takový trošku hektický. Ale stejně jsem ráda, že Vám ho sem můžu přidat :D
A bachá, hohohooo... Santa Vás varuje, 18+ děcka (neřešte toho Santu, trošku mi hrabe)
Za komnetáře budu jedině ráda :D :3Blonďatý dlouhovlásek stál u kávovaru a opíral se o linku. Ospale zívl, ani si nestačil dát ruku před pusu. Naštěstí okolo něj nebyl nikdo, kdo by ho mohl pokárat. Bylo sedm ráno a všichni normální lidé ještě spali. No, aspoň ti co nebyli v práci, vždyť bylo pondělí. Znovu zívl, tentokrát s rukou před pusou, a konečně se napil kávy. I s hrnečkem zamířil do koupelny, kde na něj čekala každodenní ranní rutina. Ještě než všichni ostatní vstali, vždycky si to nakráčel do koupelny do sprchy. Když u bratrů Uchihů strávil první noc, ráno ho mile potěšila přítomnost jak sprchy, tak velké rohové vany. I teď, po pár dnech, mu zasvítila jeho modrá kukadla. Položil šálek na roh vany a nechal ze sebe spadnout Itachiho tmavě modrý župan. Nastavil vodu na příjemnou horkou teplotu a ve skříňce čapnul jednu z mnoha pěn do koupele. Ještě chvíli čekal, než se napustí dostatečné množství vody a co nejrychleji si do vany vlezl. Úlevně vydechl, když jeho tělo obklopila teplá voda a co nejpohodlněji se rozvalil. Byla to paráda. Chvíli relaxoval, než se pustil do všeho toho zkrášlování. Jako první přišly na řadu jeho dlouhé vlasy, které dvakrát podrobil šamponu a poté do nich vmasíroval kondicionér. Celý se umyl od hlavy až k patě, a než vylezl, ještě nějakou dobu odpočíval. Po koupeli ho čekala další řada produktů na vlasy, aneb "sračiček pro holky", jak tomu tak rád říkával Sasori. Při vší té práci se nevědomky ztratil ve vzpomínkách.


"Co tady děláš?" vybalil na něj černovlásek hned ve dveřích, když se od něj jeho rty konečně odlepily.

"Napravuju nejhorší chybu v mým životě," zamumlal a znovu se na něj přilepil, aby ho mohl políbit.

Upřímně, čekal, že ho Itachi chytne za flígr, vyhodí ho z bytu a vzteky za ním zabouchne, ale nic takového se nestalo. Ucítil, jak mu kolem těla obmotal své výcvikem zpevněné paže. Deidara zavrněl a přitiskl ho ke zdi. Stále ho líbal a hladil po těle. Moc dobře cítil, co to s Uchihou dělá. Látka jeho pyžamových kalhot nebyla zas tak tlustá, aby přes ní nebyl znát jeho naběhnutý penis. Blonďák se nedržel zpátky a rovnou ho přes kalhoty pohladil. Itachi mu vydechl do úst a na chvíli se od něj odlepil.

"Tady to doufám dělat nechceš," zasmál se, už ho táhl za ruku do své ložnice.

Tam ho jako pravý alfasamec shodil na postel a obkročmo si na něj sedl. "Budeme si hrát," zašeptal mu černovlasý do ucha.

Dei se zazubil. V podstatě souhlasil, ale… Překulil se nad něj a tentokrát to by on, kdo ho věznil připoutaného k posteli.

"To se neboj," zašeptal mu svůdně do ucha a pak se přesunul níž, aby mu mohl stáhnout to jediné, co měl toho večera ještě na sobě.

Kalhoty zahodil kamsi za sebe, teď už stejně nebyly potřeba. Sklonil se níž, aby mohl zblízka obdivovat Itachiho vybavení. A že se neměl za co stydět. Byl dlouhý, tak akorát tlustý s růžovým vlhkým žaludem. Nechtěl si dělat zbytečné servítky a rovnou se k němu sklonil, aby ho mohl olíznout a ochutnat. Už vystrkoval jazyk, pak se ale zarazil a podíval se na Itachiho. Ten ho sledoval jako ostříž a když se Dei znovu sklonil k jeho penisu, přísahal by, že byl zase o něco vlhčí. Konečně ho olízl, hezky od kořene až po žalud, kde se na chvíli zastavil, aby poškádlil uzdičku. S radostí zaslechl Itachiho první slastné odezvy a pousmál se. Rukou ho chytil pořádně u kořene a párkrát ho pohonil. Stahoval předkožku, nejdřív pomaleji, pak rychleji, přičemž měl mezi svými rudými rty zasunutý žalud a jemně ho sál. Schválně měnil intenzitu, aby Itachiho co nejvíc vydráždil a poslouchal jeho slastné vzdechy. Po chvíli ho to přestalo bavit. Upustil od svého prvotního záměru ho potrápit a konečně si ho zastrčil nejhlouběji, co dokázal. Pravou rukou promnul jeho varlata.

"Dei…" Itachi byl v sedmém nebi.

Blonďák byl rozhodnutý dodělat svou práci až do konce, proto ho překvapilo, když ucítil ruce na temeni hlavy, které ho od Itachiho klína odtahovaly. Zadíval se mu do očí a téměř mu vyschlo v hrdle. Ten pohled, kterým se na něj starší Uchiha koukal… Tomuhle se říkalo mrdavý pohled. Cítil, jak ho zašimralo v koulích a teprve pak si uvědomil, že je vlastně ještě oblečený a že se ve svých kalhotách nepohodlně tlačí. Vypadalo to, že jeho novopečený milenec myslí úplně na to samé, jelikož ho pár dobře mířenými tahy rukou okamžitě svlékl.

"Vím, že to není zrovna moc romantické…" začal Itachi a sklonil se k němu, aby ho mohl dravě políbit.

"Ale tohle opravdu nevydržím. Na romantiku si musíme najít čas jindy," zavrněl mu do ouška a sáhl do nočního stolku pro tubu s lubrikantem, který se snažil otevřít.

Deidara moc dobře viděl, jak se mu klepou ruce. Musel se ušklíbnout, to byl tak nadržený?

"Dej to sem," vytrhl mu lubrikant z třesoucích se rukou a lahvičku otevřel. Pořádně si ho rozetřel na prsty a pak se podíval na nadrženého černovláska. "A teď se dívej."

Pousmál se sladce jako sluníčko a natočil se na něj s roztaženýma nohama, aby měl dobrý výhled, a pomalu do sebe zastrčil jeden prst. Na to, že neměl sex dlouho, to šlo docela snadno. Chvíli se jen tak promazával a roztahoval, než přidal další prst.

"Agh…" zasténal.

Sakra, tohle bylo tak dobré. Úplně zapomněl, co s ním masírování prostaty dělá. Prstil se a lehce sténal, pozorován dvěma černýma očima planoucíma touhou. Chystal se do sebe zastrčit další prst, když z něj byly jeho prsty najednou vystrčeny. Otevřel oči, tohle si přece nedomluvili. Jeho milenci to ale bylo nejspíš jedno. Itachi už nevydržel čekat, tahle podívaná ho skoro zničila, udělal se skoro už jen z toho obscénního pohledu. Sám si na penis namazal trochu lubrikantu a o chvíli později se do Deidary začal zasouvat. Kurva, bylo to tak dobré. A to samé si nejspíš myslel i blonďáček, jelikož proti němu přirazil a Itachi tak do něj zajel až po kořen.

"Do hajzlu," zasténal a stiskl v ruce polštář.

Měl co dělat, aby se nezačal okamžitě pohybovat, aby toho blonďáka neušukal k smrti. Nechal ho chvíli si zvyknout a pak začal přirážet. Věděl, že to nebude moc dlouho trvat, a tak zpomalil, aby si to víc užil.

"Bože, Itachi… víc prosím," zasténal blonďáček.

Itachi se ušklíbl. Byla to roztomilá malá šelmička, ale on si jí zkrotí.

"Pane detektive, potrestejte mě."

To bylo na Itachiho příliš. Opravdu neměl sex dost dlouho na to, aby mohl vydržet tak těsnou prdelku a do toho slovní stimulaci. Úplně se z něj vytáhl, přetočil blonďáka na všechny čtyři a znovu se do něj zasunul. Chytil ho za dlouhé vlasy až mu zavrátil hlavu dozadu. Deidara sténal a vzdychal, že by se za to nemusela stydět ani kdejaká pornoherečka. Když cítil, že už se blíží ke konci, přesunul ruce na jeho boky a pořádně ho stiskl. Stačili poslední tři přírazy, aby se udělal. Na chvíli jeho tělo úplně strnulo. Když ze sebe vydal i tu poslední dávku, nalehl na Deidarova záda, stále ještě v něm a obejmul ho oběma rukama. Pomalu se vydýchával, zatímco ho měl v náručí. Pravou rukou ještě zajel do jeho rozkroku, a když ho chtěl stisknout v dlani, překvapila ho jeho vlhkost. Dei se na něj otočil přes rameno a začervenal.

"Já jsem…" nechal větu vyznít do prázdna, Itachi ale pochopil. Dokázal se udělat i bez patřičné stimulace penisu. Jen na sebe koukali… než se oba začali smát, stále ještě přitisknutí a přitulení k sobě.


***


Deidara se musel usmát. Byla to jejich první noc. Vůbec nebyla nijak romantická, po čem sní většina mladých naivních mužů a žen. Byla pekelně žhavá. Česal si vlasy a zubil se na svůj vlastní odraz do zrcadla. A tak to vlastně pokračovalo i v sobotu a v neděli. Když mu Sasuke pověděl, že slova sex a Itachi nepatří do jedné věty, nechápal to. Teď to chápe. Ty dvě slova jsou synonyma a nemá cenu v jedné větě používat obě dvě. Okolo pasu se mu obmotaly dvě silné paže a on spokojeně vydechl.

"Dobré ráno," usmál se v zrcadle na svého nového přítele.

"Dobré," zamumlal mu Itachi do ucha a následně ho na něj políbil.

"Vyspal ses dobře?" zeptal se Deidara zdvořile, položil hřeben a natočil se k Itachimu čelem, aby ho mohl políbit na rty, které se právě vlnily v šibalském úsměvu.

"Posledních pár dní se mi spí opravdu moc dobře," mrkl na něj a políbil ho. Na tomto polibku nebylo nic vášnivého, byl to jemný polibek na dobré ráno. Pak se Itachi zamračil. "Dneska přijíždí Sasuke."

"A to vadí? Stejně mu o tom budeš muset někdy říct. O nás," usmál se na něj povzbudivě. "A nemrač se, nesluší ti to."

Pohladil ho po tváři a Itachi kývnul. "Půjdeš se mnou do sprchy?" zeptal se a už se chystal z Deie župan sundat. Ten ho ale pleskl přes prsty. Dobře pamatoval na Kabutova slova - žádné společné sprchování.

"Už jsem byl ve vaně. Ale jen běž," vyplázl na něj jazyk. "Já už stejně musím jít, tenhle týden mám nějaké zařizování."

Na chvíli se úsměv v jeho obličeji úplně vytratil, ale povedlo se mu to rychle zamaskovat. "Uvidíme se zase v pátek?" navrhl.

Na to Itachi jen kývl.

"Dobře, tak se měj," blonďák k němu naposledy přiskočil, aby mu věnoval polibek na rozloučenou.

"Tak zatím. A nezapomeň se obléknout," zasmál se Itachi a zatahal ho za župan.


***


Trvalo to jen pár minut, než se dvěma mladým mužům povedlo dostat se do budovy. Díky tomu, že Suigetsu nyní pracoval jako noční hlídač, šlo všechno jak po másle. Na vrátnici se pozdravili s Karin, které se povedlo uspat svého nového "přítele". Pak už jim Sui jen předal klíče a ukázal směr, kudy se měli vydat. Oba dva, jak Sasori, tak Deidara, byli oblečeni do černého oděvu, ze kterého jim koukaly jenom oči. Na zádech nesli všechnu potřebnou výbavu. Sem tam se podívali do plánku, který jim dal Suigetsu, hlavně když se potřebovali podívat, jestli okolo nestojí žádný další hlídač. V této situaci ale stačila jen jedna dobře mířená uspávací šipka a vesele si to štrádovali dál. Teď přišla ta těžší část. Dostali se do místnosti, pod kterou měl být jejich cíl umístěn. Jediné, co je od něj dělilo, byla půl metru tlustá vrstva betonu… A samozřejmě všechny zabezpečovací systémy tam dole. Deidara si složil batoh na zem, stejně jako Sasori, a začal z něj vyndávat všechny důležité věci pro nadcházející akci. Hlavní věcičkou byla Sasorim nově vynalezená laserová pilka. Pracovali, aniž by museli cokoli říkat, tak moc byli sehraní. Rudovlásek přicvaknul hlavici přístroje k podlaze a nastavil rameno pilky tak, aby v podlaze vyřízla otvor akorát tak velký, aby se jim s Deiem protáhli. Trvalo to půl hodiny, než byl otvor vykrojen. Mezitím Deidara na strop nastavil ocelovou konstrukci, aby se vyříznutý kus podlahy nezhroutil dolů do místnosti a nenarušil tak ochranné systémy. Když bylo hotovo, navlékli se do popruhů přivázaných za konstrukci a spustili se dolů. Šlo to dobře, místnost měla opravdu vysoké stropy, což bylo zvláštní, když vezmete v potaz, že se jednalo o podzemní prostory. K podlaze jim chybělo sotva pár metrů, když se ozval výstřel a za ním jako ozvěna další. Kulky prolétly lanem a oba muži se s křikem zřítili k zemi.

Deidara spadl velice nešikovně na nedávno postřelený bok. "Kurva!" zaklel, ale okamžitě vstal.

Žádné povalování si momentálně nemohl dovolit. Otočil se přes rameno a uviděl svého rudovlasého přítele, jak též těžkopádně vstává a sahá po zbrani. Dobrý nápad… problesklo mu hlavou a stejně tak i on vytasil pistoli. To už k nim běželi dva muži, nejspíš policie.

"Ani hnout! Jste zatčeni!" vykřikl až bolestně známý hlas a blonďáček se zarazil. Co tady sakra dělá?

Měl být se Sasukem na večeři!

Zpanikařil. Na žádné dohady ale nebyl čas, museli okamžitě vypadnout, než je ti dva poznají. Bylo mu jasné, že ten druhý nebyl nikdo jiný než Hidan. Jeho milenec si to razil přímo k němu.

"Ty tam! Zahoď tu pistoli a dej ruce za hlavu, už nemáš kam utéct!" zařval.

Věděl ale, že blufuje. Vždycky existovala nějaká cesta ven. Dei přesto poslechl a pistoli hodil na zem. Počkal, až Itachi přijde přímo k němu. Vyměnil si se Sasorim významný pohled a nenápadně kývl hlavou. Ve chvíli, kdy ho chtěl Uchiha spoutat, vyrazil. Prudce ho od sebe odstrčil a než stačil zareagovat, kopnul ho do hrudi. Černovlasý se zapotácel a upadl. Lapal po dechu, jak mu maskovaný zločinec vyrazil dech. Než se stihl dát dohromady, Deidara mu zkroutil ruce za zády a chytře je spoutal želízky. Tak, to bychom měli. Snažil se ignorovat nadávky a stížnosti svého přítele a pohledem vyhledal Sasoriho, který právě ne moc úspěšně zápolil s Hidanem. Použil na něj stejnou metodu jako Dei na Itachiho, ale díky jeho robustnější postavě se to moc nepovedlo. Nezbývalo nic jiného než mu pomoct, a tak se s křikem rozeběhl a skočil obrovi přímo na záda, snaže se ho znehybnit. Hidan sebou mlel, mrskal a nadával, ale nakonec se povedlo i jeho spoutat.

"Tohle vám neprojde, vy šmejdi zasraný! Slyšíte? Odsud se nemůžete dostat vy sráči zk..." zbytek už neslyšeli. Vrátili se stejnou cestou, jakou přišli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 emma emma | 27. září 2016 v 6:45 | Reagovat

Pani uplne briliantny diel..som napata na prasknutie...dufam, ze Itachi neodhali kto ho nakopol :D ...tesim sa na pokracovanie

2 Koko_Chan Koko_Chan | E-mail | Web | 27. září 2016 v 15:05 | Reagovat

Pěkný blog

3 ivana-chan ivana-chan | 27. září 2016 v 21:35 | Reagovat

krasne si to spolu uzili su spolu naozaj sladky....ale ten koniec bol uzasny,boooze takmer ich chytili,dei sa teda nezda dal itachymu zabrat,snad itachy nevie ze je to dei...veeeelmi sa tesim na dalsi diel som zvedava ako to dopadne

4 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 28. září 2016 v 18:00 | Reagovat

Protože jsi tak úžasná nee-chan, nemohla jsem si nechat ujít další díl :-D  pomalu se zase dávám dohromady a dokázala jsem tu první část přečíst jenom s jednou přestávkou :-D  :-D
No a úplně jsem čekala, že tam na Itachiho narazej, ale spíš jsem hádala, že ho pozná a bude z toho problém, naštěstí se z toho Dei chytře vymotal <3

5 Mei Mei | E-mail | Web | 3. října 2016 v 21:16 | Reagovat

(。・ω・。) Culila jsem se u toho jako nadržená puberťačka :3 :D Yay... takový krásný příběh a zničehonic se dvou proti sobě jak kočky :/ Chudák Itachi :( Vlastně chudák Dei, až Itachi zjistí, kdo je vlastně zač :D
Děkuji moc za kapitolu!

6 Majo Majo | Web | 6. listopadu 2016 v 13:57 | Reagovat

[1]: Děkuji mockrát, jsem ráda že se ti to líbí :3

[2]: Děkuji ;)

[3]: To máš pravdu, Dei se nezdá ale přece jenom taky v Hebi prošel nějakým výcvikem, aby se mohl bránit :D

[4]: I když je to už nějaká doba, jsem ráda že se ti povedlo ten krátký blok v tobě překonat :*

[5]: Nemáš zač, já moc děkuju za komentář :3 to si počkáš, až to Itachi zjistí :D

7 Jenny Jenny | Web | 25. listopadu 2016 v 20:30 | Reagovat

jak je přechytračil x´DDD no tak to neee xD Deidara je pecka xDDDDDDD nějak ho začínám žrát xD

8 Uke Uke | Web | 7. listopadu 2017 v 23:49 | Reagovat

Ha!  Já to tušila!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama