Srpen 2016

Obdaření 2

31. srpna 2016 v 5:00 | Majo |  Obdaření
Ták a jsme přibližně v půlce první série. Druhá bude už krapet delší. Možná vás udivuje, že jsou chlapci pořád tak malí, a že tam nejsou žádné páry. Ale čtěte pozorně - náznaky párů tam ve skutečnosti jsou. A přesně ty se budou vyvíjet v druhé sérii. I tak je tato první série pro tu druhou hodně důležitá.
Užívejte děcka :3

Dokonalý trik 5

29. srpna 2016 v 5:00 | Majo |  Dokonalý trik
Minna! :)
Pátý díl přichází právě teď! :D Tenhle díl je o něco kratší, než normálně, má asi jen 2100 slov. Ale snad si ho i tak užijete :)
Itadakimasu.

Na stopě 2

27. srpna 2016 v 11:35 | Majo |  Na stopě
Druhý díl Na stopě je tady. Abych pravdu řekla, vůbec se mi nechtělo se do něj pouštět, když vidím, že vaše komentovací aktivita je pořád horší a horší. V pondělí má vyjít Dokonalý trik, ale možná si to ještě rozmyslím...:)

Pouto 1

25. srpna 2016 v 0:00 | Sakurako-Neko & Majo |  Pouto
Nazdárek :3
Spolu se Sakurako Vám přináším první díl Pouta :) tak doufáme, že se Vám bude líbit :3
A samozřejmě prosíme o komentáře, a děkujeme za ty, které jste nám už zanechali <3

Obdaření 1

24. srpna 2016 v 6:00 | Majo |  Obdaření
Minna :3
Majo Vás zdraví :3 Vychází první díl Obdařných, a jelikož většina z Vás hlasovala v anketě možnost středu, budou tedy vycházet každou středu. Jsem moc ráda, že se Vám Prolog líbil :3
Přeji příjemné čtení :3

Kdyby mé kapitoly měly názvy, tahle by se určitě jmenovala - Hidan vypráví pohádku. Ano, dnešní díl se nese v pohádkovém stylu.

Dokonalý trik 4

22. srpna 2016 v 5:00 | Majo |  Dokonalý trik
Nadzárek, lidičky :3
Tenhle díl tu měl přibýt už před týdnem, ale jelikož se vyskytly jisté komplikace, přidávám ho sem až dneska. Ale jak jsem si všimla, vaše komentovací aktivita trošku udpadla, což me mrzí. Na druhou stranu chápu, že jsou prázdniny, a hodně lidí tady není, atd.. ale člověka to stejně zamrzí :) Nevadí, užijte si dnešní díl :3


Na stopě 1

20. srpna 2016 v 6:00 | Majo |  Na stopě
Tááák, a je tu první díl.
Itadakimasu :3

Pouto - Prolog

18. srpna 2016 v 0:00 | Majo &Sakurako-Neko |  Pouto
Zdravím, minna! :3
Tak Vám s nee-chan přinášíme prolog k naší povíce Pouto. Můžete se trochu radovat, ten prolog se nám trochu protáhl :D Ale to určitě nevadí.
Tak si ho užijtě :3 Jinak obě moc děkujeme za komentáře, které jste nám zanechali u úvodu. Pokusíme se Vás nezklamat.


Obdaření - Prolog

16. srpna 2016 v 6:00 | Majo |  Obdaření
Zdravím lidičky :3 přináším Vám prolog k povídce Obdaření. Je pravda, že se mi ten prolog trochu protáhl, má skoro dva tisíce slov, ale to Vám snad vůbec nevadí. Že ne? :D
Uvědomuji si, že je tady načato mnoho povídek. Chtěla bych to udělat tak, že Dokonalý trik bude každé pondělí, společná povídka se Sakurako, Pouto, každýmčtvrtek, a Na stopě každou sobotu. Teď je otázka, kam dávat Obdařené?
Máte na výběr v anketě, ze čtyř dní. Hlasujte prosím.
Prolog v celém článku, zlatíčka :3
(Bacha na obrázek, nenechte se jím zmást :D)

Na stopě - Prolog

13. srpna 2016 v 6:00 | Majo |  Na stopě
Táák, Majo přidává další povídku :D Tentokrát však zatím prolog :D Ano, hádáte správně, nakazila mě Sakurako. A vlastně tahle povídka vznikne tak trochu pro mě a ode mě. Pro mš, protože jsem Sakurako požádala, aby mi vymyslela nějaký nápad, že já žádný nemám. A ode mě, protože je samozřejmě ode mě pro ní :D
Tak doufám, že se bude líbit. Obrázek dodám :3

Na stole mu přistál štos papírů. Udiveně se podíval nahoru. Přímo před ním stál Kakuzu, jeho profesor, a jeden z nejlepších novinářů v celém Tokiu. Tento zjizvený, mrzutý chlapík dokázal téměř z ničeho vyždímat co nejvíc peněz. Byla to taková jeho superschopnost. A to byl přesně důvod, proč si ho Sasori vybral jako svého mentora. Teda, až po touze stát se nejlepším novinářem, samozřejmě. Sice byl ještě pořád student, a musel chodit na přednášky, ale Kakuzu ho občas vytáhl k sobě do kanceláře. Většinou mu jen přeřazoval staré články z novin, nebo informace od jiných novinářů, často časem zapomenuté. Zabýval se totiž takovým druhem novinařiny, která se babrala v dávných případech a událostech, které byly velmi často nesmyslně vyřešeny, nebo prohlášeny za nevyřešitelné. Čas od času se ale stávalo, že i on sám dostal nějakou tu šanci, uplatnit svůj mladičký novinářský um. Vydával se do terénu, zjišťoval informace, fotil a slídil. Materiály a informace poté přednesl Kakuzovi a společně pak dále spolupracovali. Třídily báchorky a fakta. Kakuzu pak většinou přibral někoho z daného oboru, a nejednou se stalo, že se podíleli na vyřešení záhady falešných kruhů v obilí, sebevraždě či loupeži.

"To je pro tebe, zelenáči." Zavrčel Kakuzu. "Tvoje první samostatná mise."

"Samostatná?" Sasori otevřel ústa, nestačil se divit. Že by mu věřil natolik, aby něco podnikl sám? "Moc se nedělej, dělá sedmdesát procent váhy tvé výsledné známky. Koukni na to, máš tam zadání, co a jak máš dělat a hledat." Oznámil a chystal se odejít. Ještě se však zastavil ve dveřích. "Zavři tu tlamu, vlítne ti tam moucha."