Červenec 2016

Důležité informativní kecy

25. července 2016 v 18:13 | Majo |  Majo

Zdravím Vás!

Majo Vám přináší pár důležitých oznámení, které se Vám možná nebudou líbit. Od 16 do 25 července jsem byla oficiálně pryč. To jste si mohli přečíst jak v posledním díle Zavrženého, tak v horním boxu blogu. Byla jsem na rodinné dovolené, jezdili jsme na kole, chodili na výlety a pořád bylo co dělat. Myslela jsem, že budu mít nějaký čas na psaní, ale upřímně jsem si na povídky ani nevzpomněla. A jelikož jsem neměla nic přednastaveného, blog dál zeje prázdnotou.


Teď jsem sice doma, a mohla bych něco napsat, ale není to moc pravděpodobné. Pravdou je, že teď budu tři dny chodit do práce a pak zase pojedu pryč, a vrátím se až sedmého srpna. Tudíž na povídky není čas, a ani energie. Proto tady ani nic nepřibude. Tentokrát si s sebou však vezmu notebook, a možná se naskytne nějaká chvíle, kdy budu moct něco sepsat, ale nespoléhala bych na to. Každopádně, když to bude v mých silách, pokusím se psát další díly Dokonalého triku.


Co se týče článku o spřátelení, a žádostí, které jsem dostala, bohužel taky zatím nemám čas si Vás tam připsat, ale jsem opravdu moc ráda, že mě chcete mít ve Spřátelených. Hned jak to bude možné a bude čas, tak si Vás tam okamžitě přidám.


To bude prozatím všechno J

A jak vy trávíte prázdniny? :3

Zavržený 8 - KONEC

16. července 2016 v 0:20 | Majo |  Zavržený
Zdravím, minna! Jelikož budu od 16-25.7. neaktivní, přidávám Vám sem poslední díl Zavrženého už dneska. Doufám, že si ho užijete stejně jako já, když jsem ho psala, i když mi jedné části málem ukápla slza. žijte si to lidi.


Spřátelení

14. července 2016 v 15:01 | Majo |  Majo
No, jednou to přijít muselo :D
Není to tak, že bych si fandila, že by se se mnou chtělo kamarádit milion blogů, ale rozhodla jsem se sem přidat nějaký článek o spřátelení, kdyby měl někdo zájem. Stačí mi pouze napsat pár věcí.

1. Přezdívku
2. Adresu blogu

Spousta lidí také přidává kolonku, ve které si zájemci volí "co chtějí na diplom". Já to sem však dávat nebudu, jelikož diplomy nevedu. Přijde mi to jako ztráta času, já sama radši svoje "přátelství" vyjádřím tím, že budu komentovat každý článek, co se dá, nějakými smysluplnými názory. Přijde mi to tak mnohem lepší. Ani já sama diplom od nikoho nevyžaduji, pro mě je odměna už samotné "spřátelení" :)

Majo

Vyšší princip

11. července 2016 v 17:00 | Majo |  Jednorázové
Dovoluji si Vám sem přidat jednu jednorázovku, která mi včera nedala spát. Vím, že bych měla pracovat na posledním díle Zavrženého, nebo aspoň na dalším díle dokonalého triku, ale tohle jsem prostě musela sepsat, nebo bych se zase v noci nevyspala :D Mělo to vyjít až zítra, ale jelikož jste všichni zlatíčka, a všichni ty moje bláboly čtete a komentujete, tak ji přidávám dneska. Docela z ní mám radost, tak snad Vás touto povídkou moc nezklamu :3

Pár neprozradím, ale nikde jsem na ně moc povídek neviděla, a mě se k sobě ti dva docela hodí. Snad se dostanete tak daleko, abyste na ně v téhle povídce narazily :D

Žánr: životopis, mafie (já vím, už zase :D)
Prostředí: alternativní svět, Suna, Konoha
Hlavní postavy: Sasori (uvádím pouze jeho, protože byste si to jinak domysleli)
Pár: tajemství :D
Upozornění: shounen ai
Délka: 5 stránek

Zavržený 7

10. července 2016 v 6:00 | Nemocná Majo |  Zavržený
Nazdárek :3 Nemocná Majo (Ano, jsou prázdniny a já marodím) Vám přináší další díl této povídky. Byl by tady mnohem dřív, ale měla jsem frmol. Tenhle díl měl být poslední, ale nakonec jsem do něj nedala všechno, co jsem chtěla, proto si tento předpolsední díl pořádně užijte.

Ach, ta slepá, bratrská láska...


Fairy tail - Názor

2. července 2016 v 14:56 | Majo |  Majo
Ohayoo :3

Tentokrát Vám žádnou povídku nepřináším, spíš zas cítím potřebu se nějak vyjádřit :D Teď to sice nebude na žádné yaoi anime, ale anime je to stejně. Hodně lidí, určitě všichni z vás znáte Fairy Tail.Stejně jako minule, ani dneska sem nebudu psát žádný děj, o čem to je a tak podobně. Jen bych si ráda sepsala svůj názor na postavy a na anime celkově. A samozřejmě Váš názor mě také velmi zajímá.