Zavržený 3 - 2/2

13. června 2016 v 7:01 | Majo |  Zavržený
Fajn, nikdo mě na maximální počet znaků neupozornil :D Tady máte zbytek :D A ne, nemusíte komentovat oba články, to bych Vám neudělala :D17: 25 EDIT! Udělala jsem obrázek k povídce!!! :D Yosh! :D nemusíte mi říkat že je naprosto příšerný, vím to sama, taky je první který jsem kdy udělala a málem mi u něj hráblo. Ano, přepokládáte správně, jsem totiž velkej grafik :D


Upozornění asi tak 10+ :D
"Tady máš, všecko nejlepší!" zakřenil se Hidan a podal Deidarovi menší taštičku. Když se do ní zadíval, musel se zasmát taky.

"Díky Hidane, šprcky se hodí vždycky." Mrkl na něj. Sasori si toho všiml a propálil Hidana laserovým pohledem. Ten ať to ani nezkouší, byl ještě o pět let starší než on, a se svými třiceti lety nebyl pro blonďáka ucházející partner.

"Kdybyste si nechali ty srandičky." Poznamenal a vytáhl svůj, poměrně větší dárek. "To je pro tebe, škvrně." Deidara s nadšením popadl krabici. Ani se nepozastavil nad tím oslovením, tohle nesnášel ze všeho nejvíc. Když se probojoval skrz balicí papír, otevřel krabici a vytřeštil oči. Poté s téměř posvátnou úctou vytáhl zbraň - nádhernou černou a lesklou pistoli. Byla to přesně ta, na kterou před čtrnácti dny s jeho mentorem koukali u překupníka. Než se rudovlasý nadál, už mu nyní osmnáctiletý mladík vysel okolo krku.

"Děkuju, děkuju, děkuju!" zasmál se. "Jsi nejlepší na světě, dana!" zahlaholil. Jmenovaný se pousmál a jemně ho od sebe odlepil.

Byla to docela vydařená oslava, taková menší, soukromá. Pein s Konan nebyli přítomni, museli narychlo odletět až do Vodopádové. Kisame byl bůhví kde, Zetsu nejspíš šmejdil v lese a hrál si na vojáka se svým maskáčovým oblečením, na Kakuza to byla moc drahá akce a s Uchihou se Deidara nesnesl od prvního dne. Okolo desáté se Sasori omluvil, že jde spát, zvedl se a odešel. Byl to náročný den, lítal po celém městě, aby pro Deidaru tu zbraň sehnal. Nemohl tomu uvěřit, že už to byly dva roky, co ho našel na ulici. Zrovna když se svlíkal, ozvalo se klepání na dveře. Jestli to bude Hidan, zabiju ho… pomyslel si a jen v kalhotách šel otevřít. Jaké bylo překvapení, když za dveřmi nestál Hidan, ale oslavenec. Sasori nakrčil obočí, a než stačil něco říct, mladík se prosmýkl okolo něj do pokoje.

"Co potřebuješ?" otázal se, když zavíral dveře. Otočil se a setkal se s jeho pohledem. Byl to TEN pohled.

"Rád bych si vybral svůj dárek k narozeninám." Vysvětlil a přistoupil blíž. Sasori pochopil, ale snažil se to zahrát do outu.

"Vždyť jsi ho ode mě už dostal." Odpověděl, ale to už byl blonďáček přímo u něj. Nalepil se na něj, ruce mu obmotal okolo krku a svými rty se přiblížil na pár milimetrů k těm jeho. Pak se na něj zadíval svýma velkýma modrýma očima, a Sasori strnul. Byl tak blízko…

"No tak, dana… ty víš, co mám na mysli." Zašeptal a spojil jejich rty. Sasoriho sebeovládání utrpělo značnou škodu, když ho ten malý drzý spratek líbal. Jako by mu bylo úplně jedno, že by mohl mít někoho mladšího. Začal ho od sebe jemně odstrkovat.

"Deidaro…" začal, ale byl přerušen.

"Na to ti kašlu! Chápeš? Necháváš mě tady s tebou žít dva roky, a ani se na mě nepodíváš! To nevidíš, že tě chci od prvního okamžiku?! Pane bože, to ti připadám tak ošklivý, hm?!" vypěnil. Sasori se mu díval hluboko do očí. Ještě pořád ho to mládě objímalo. Z jeho očí přesunul svoji pozornost na jeho krásné dlouhé vlasy. Jeho ruka jako by se do nich samovolně uhnízdila.

"Jsi nádherný." Řekl jen. Víc už toho ani říct nestihl, protože ho Deidara políbil s takovou naléhavostí, kterou už rudovlásek nedokázal unést. A tehdy mu poprvé podlehl.Když se Sasori vrátil ze svých vzpomínek na pevnou zem, uvědomil si, že se stále usmívá jak blbeček. To mu vůbec nebylo podobné. A také zjistil, že se mu v kalhotách rýsuje menší problém. Povzdechl si a s kroutící hlavou si přes kalhoty promnul své naběhlé mužství. Nebylo to sice ono, ale i tak cítil menší slast a musel spokojeností přivřít oči. Z té noci si pamatoval naprosto všechno - Deidarovu vůni, chuť jeho semene, i to, jak si ho vzal dvakrát za sebou a nad ránem ještě jednou. Konečně po dvou letech uvolnil všechno to napětí, ten chtíč, který v něm druhý muž, tehdy ještě chlapec, probouzel. A nyní, ve svých sedmadvaceti letech stačilo ke vzrušení pouze to, aby si na onu noc vzpomněl. Co se Deidary týkalo, byl v jeho případě jak nadržený puberťák. Nevědomky si rozepl pásek a zip od kalhot, jeho ruka putujíce pod tenkou látku trenek, promnula jeho již tvrdé péro. Slastně vzdychl. Aby dosáhl větší pohodlnosti, stáhl si trenky i s kalhotami, a se vzpomínkami na onu noc divoce přejížděl přes svůj penis. Vzpomínal na Deidarova šikovná ústa, na jeho jazýček, jak se kroutil a svíjel pod jeho doteky, přírazy, jak sténal jeho jméno… Soustředil se na svou práci tak vehementně, že ani neslyšel zvuk otevírajících a zavírajících se dveří. Už byl skoro hotový, stačilo jen pár rychlých přírazů do ruky a vystříkl by si přímo na bříško... když v tu chvíli uslyšel tichý smích. Udiveně rozlepil oči a zadíval se na svého dvacetiletého milence. Je nádherný… bylo první, co ho napadlo, když se zadíval do jeho tváře. Deidara se při pohledu na jeho stojící, vzrušením vlhké mužství musel usmívat. Cítil, jak se mi začíná dělat horko. Stačilo pár kroků, aby došel k posteli a sedl si na ní. Zaujal ho hlavně červený žalud, tak jemný, sametový. Vyměnil svou ruku za tu Sasoriho a párkrát stáhl předkožku. Opečovávaný zaklonil hlavu a slastí přivřel oči.

"Copak copak, Sasori." Ruka na jeho péru se přestala pohybovat, a on ucítil na uchu horký dech, jak mu bylo šeptáno do ucha. O chvíli později byl stisknut a on znovu vydechl vzrušením. "Neříkej, že jsi zase vzpomínal na naší první noc…" uculil se modrooký a ještě ho párkrát stiskl v dlani. Snažil se ho dohnat k šílenství, ostatně jako vždycky vším, co dělal. "Nebo tě tak vzrušilo to mladé pískle odvedle, hm?" Sasori věděl, že ho jeho milenec jen zkouší. Natočil hlavu doprava a zadíval se mu do očí, jako už tolikrát. Na chvíli se myšlenkou opět vrátil o dva roky zpět.


Sasori kráčel po chodbě rázným krokem. Byl rozhodnut - vysvětlí Deiovi, že to co se stalo včera v noci, se nebude opakovat. Nikdy. Oba dva si najdou někoho přiměřeného svému věku, a budou oba šťastní. Nebo aspoň Deidara bude. Vzpomněl si, jak se ráno probudil s hlavou zabořenou v blonďatém zlatě jeho vlasů. Pozoroval jeho tvář, vypadal tak nevinně, když spal. Také to byla nejspíš jediná doba, kdy dokázal držet hubu. Pousmál se, byl opravdu nádherný. Ale musí to ukončit, tady a teď.

Zaklepal na dveře jeho pokoje, ale nikdo se neozýval. Ještě chvíli čekal, než otevřel dveře. Naprosto se zděsil. Místnost byla prázdná. Jeho jindy vybavený pokoj byl dočista holý, bez žádné známky, že tam někdy někdo byl. S bušícím srdcem zabouchl dveře a rozběhl se do společenské místnosti. Vběhl do dveří, div se nepřerazil.

"Co děláš, kámo?" odpoutal svou pozornost od fotbalu Hidan a zadíval se na něj jako na naprostého idiota.

"Kde… kde je Deidara?" snažil se popadnout Akasuna dech. Fialovooký pokrčil rameny.

"Nemám páru, před chvílí odsud odešel, pomáhal jsem mu se stěhováním." To bylo v hajzlu. Sasori vyběhl vstříc svému pokoji. Určitě mu v noci něčím ublížil, když se blonďáček tak narychlo sbalil. Byl připravený vzít si s sebou pouze zbraň, bez ní nikam nechodil. Vtrhl do pokoje, ale moc daleko se nedostal, málem se zabil hned u dveří, kde se válela taška se zbraněmi.

"Ty nejsou moje…"zapřemýšlel nahlas. Rozhlédl se po pokoji a zrak mu padl na velikou manželskou postel, která rapidně zmenšovala prostor v místnosti. Pomalu mu to začínalo docházet, když uslyšel zvuky z koupelny. Přeskákal těch milion krámů, které nebyly jeho, a vešel do koupelny.

"Nazdárek." Zazubil se na něj Deidara, když rovnal svoje sady šampónu a kondicionérů do skříňky nad umyvadlo. Sasori nakrčil obočí. Byl připravený si s ním promluvit, že to nemá cenu, odstrčit ho od sebe. Místo toho se k němu mladík nastěhoval, a nikdy za ty dva roky od něj neodešel."T… ty víš, že já chci jenom tebe, lásko." Zavzdychal nadrženě Sasori. Svou odpovědí svého milence uspokojil. A tak se rozhodl, že on uspokojí jeho. Políbil ho na rty.

"Správná odpověď." Uculil se, a pak už jeho blonďatá hlava putovala tam, kde ho jeho milovaný nejvíc potřeboval. Nejdříve ho jen tak škádlivě olízl, ale pak se rozhodl, že ho nebude trápit a pohltil ho celého do úst, rukama pevně, ale jemně mačkal varlata.


Naruto zrovna koukal do stropu a třídil si všechny myšlenky a vzpomínky za ten den, když se z vedlejšího pokoje ozval výkřik plný uspokojení. Chvíli jen tak civěl na protější zeď, než se mu vybavila Sasoriho odpoveď na otázku, zda s ním nemůže sdílet pokoj. "Myslím, že by ti Deidara moc nepoděkoval." Řekl Sasori a šibalsky se na něj usmál. Až teď mu plně došel význam jeho slov, a Narutovi nezbývalo nic jiného, než se začervenat, a závidět jim jejich štěstí.

Původně jsem ty dva ani nechtěla spárovat, ale prostě jsem tak přemýšlela, přemýšlela.. a úplně mi v hlavě vyskočila tahle scéna ze Sasoriho vzpomínek, a musím říct, že jsem docela spokojená. A tenhle obrázek jsem si nemohla odpustit :D
Doufám že v textu nebylo moc chyb, kontrolovala jsem to dvakrát, ale je to fakt pekelně dlouhý :D

A ´taky doufám že jsem Vás tímto dílem nezklamala, příště už bude v hlavní roli zase náš roztomilý blonďáček. A můžeme se těšit na nástup další hlavní postavy :3
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 13. června 2016 v 9:47 | Reagovat

uzasna poviedka dei ma toho tiez dost zasebou neviem ale mne dei sedi prave so sasorim a preco mam pocit ze to bude sasunaru alebo niekto iny nooo nechame sa prekvapit....

2 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 13. června 2016 v 17:59 | Reagovat

Četla jsem si to ráno ve škole a když sem odpoledne přijdu dát koment, už je tu obrázek xD no každopádně se ti povedl, tak žádný řeči o tom, že je příšerný ;-)
A chudák Naruto, on se tak zafixuje na Sasoriho (což mu plně schvaluju, Sasori je můj neoblíbenější člen Akatsuki... a umřel jako první.... :-(  ) no každopádně Deidara mu ho nepůjčí :-D  :-D

3 Majo Majo | Web | 13. června 2016 v 18:17 | Reagovat

[2]:Děkuju moc, já než přišla na to jak se to dělá... a než jsem našla nějaký Sasoriho ucházející obrázek, to byla doba :D
No, když tak přemýšlím mohla bych na ty dva něco napsat, v poslední době mi Sasori připadá že má jako postava obrovský potenciál :D
To nepůjčí :D

[1]: Jsem ráda že se ti líbí, nejdřív jsem přemýšlela jak se mi Dei hodí k Itachimu, ale v poslední době ho vidím jen se Sasorim :D Nooo teď už to podle obrázku je stejně poznat, ale počkej si na další díl :3

4 emma emma | 14. června 2016 v 0:33 | Reagovat

Uz sa nemozem dockat pokracovania ...uz aby tu bol dalsi diel :-D

5 Majo Majo | Web | 15. června 2016 v 16:20 | Reagovat

[4]: Jsem strašně nadšená z tvých komentářů, opravdu mám radost, ještě jsem další díl ani nezačla psát, ale budu se snažit :)

6 Mei Mei | Web | 16. června 2016 v 19:50 | Reagovat

Omg, nosebleed! Tak trochu jsem je čekala, ale říkala jsem si: "Nééé, Majo to určitě zase změní!" 😂😂💝

7 Hentai no Kame Hentai no Kame | Web | 17. června 2016 v 17:04 | Reagovat

Krása, ten vzťah :D ako ja s mojím chlapom, heh :D Deidara ako bývalá šlapka tu pôsobil dobre, Sasori má určite dačo ako samaritánsky komplex... či čo to vlastne je :D

8 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 10. července 2016 v 13:57 | Reagovat

Naruto mě rozesmál, ten konec mě rozesmál.... co se týče té dejme tomu že tomu budu říkat lewd scéna, bylo to celkem hot... až na to, že ti to tam pokazilo to slovo "péro" ono když to máš všechno ve stylu, že se stím více méně mazlí a do toho to zabiješ tak dirty slovem jako je péro, tka mi to trochu pokazilo prožitek.... chápu, že jsi to chtěla udělst žhavé... ale za mně pokud chceš používat takové slova, tak se spíš má jednat o ten lewd dirty sex, kdy svému partnerovi nadáváš do děvekl a pomalu jej i fackuješ.... ale to je jediná věc co mi na tom vadila a je to můj názor, jinak to bylo super :D :D

9 Majo Majo | Web | 10. července 2016 v 14:30 | Reagovat

[8]:O žhavost tolik nešlo, jde o to že nechci pořád používat slovo penis, nebo úd a ostatní názvy jako kopí lásky a podobný sračky se mi nelíbí, a péro mi zas tak drsný nepřijde, kdybych chtěla drsný tak napíšu ještě něco horšího :D takže jde spíš o slovní zásobu :D ale i tak děkuju za názor :D

10 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 10. července 2016 v 15:53 | Reagovat

[9]: No mě péro vždykcy připadlao že se to hodí k slovníku vykuř mi apod. .... takže mě tohle příšlo jako mazlení a do toho tam slovo péro... ale je dakt, že když se ti nelíbí tyhle názvy tak holt asi nic jinýho nezbývalo :D :D bože kopí lásky... to se snad v yaoi použít nedá :D

11 Ája Ája | Web | 13. září 2016 v 23:50 | Reagovat

SasoDei nezklame nikdy :3. Já bych byla i docela ráda, kdyby se mezi ně Naruto moc nemontoval, i když radši mezi ne, než mezi moje nejmilovanější brášky :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama