Zavržený 1

6. června 2016 v 23:36 | Majo |  Zavržený
Táák, nemůžu tomu uvěřit, ale dokopala jsem se, po dnu učení k tomu, abych sepsala nějakou povídku! :D Muehehe :D tak jsem na to zvědavá, původně jsem chtěla jen nějaký kratší nástin, ale nakonec z toho vylezly dvě a půl stárnky ve wordu.
Doufám že se to bude líbit, pár zatím prozrazovat nebudu, i když v dalších dílech by to mělo být docela jasné.
Původně jsem to chtěla psát úplně na jiný pár, tak uvidíme, jak se s tím poperu.
Za Naruto už jsem nepsala hodně dlouho, tak doufám, že se to bude aspoň trošičku líbit. :3
Obrázek pro povídku dodám... ehm snad někdy až budu mít čas :D A jelikož mám zkouškový, tak ho mám hafo :D! (určitě to znáte, děláte všechno pro to, abyste se nemuseli učit :D)

Světlovlasý mladík zvědavě vyhlížel přes ulici. Mám to udělat? Ptal se sám sebe, když pozoroval staršího chlapce, tedy spíš muže, jak postává na rohu Měsíční ulice. Čas od času se na někoho usmál, mávl, nebo se dal do řeči s bohatě vypadajícími lidmi. Mám vůbec na vybranou? Blonďák si povzdychl a s velkým sebezapřením se odpoutal od stínu stromu a vyrazil. Objekt jeho pozorování ho ihned zahlédl, na tváři se mu roztáhl široký úsměv.

"Nazdar Naruto, zvážil jsi mojí nabídkou?" usmál se zeširoka hnědovlasý, spoře oděný mladík. Naruto se nervózně usmál, a samovolně si vzpomněl na včerejší večer. Nikdy nedostal seřezáno tolik, ani jako malý kluk, jako včera večer, když se svým rodičům konečně přiznal se svou orientací. Matka by se s tím možná i smířila, ale jeho otec Minato byl nekompromisní. "Úplně jsi se pomátl? Víš jaké je vůbec postavení naší rodiny, ty malý nevděčný spratku?! Já za syna buzeranta mít nebudu, to tedy ne! Budeš se chovat normálně jako všichni ostatní! Nikdo z klanu Namikaze nebude dělat takovou špínu na cti naší rodiny!" Pět minut poté se za řádně pomláceným chlapcem zabouchly dveře. Je mu skoro sedmnáct, tohle přece nebude trpět. Vzal si jen to nejnutnější, batoh, nějaké oblečení a peněženku - mobil nechal na nočním stolku, nebude ho potřebovat, a kdykoli si přece může opatřit jiný. Noc přečkal u nejlepšího přítele Gaary, ale věděl, že tam nemůže být navždycky. V noci když koukal do stropu a poslouchal chrápání svého kamaráda, si vzpomněl na roztomilého mladíka, kterého potkal před rokem. Vypadal docela normálně - hnědé vlasy, hnědé oči, krásný úsměv. Jeho typ to nebyl, ale slovo dalo slovo, a druhý den ráno se probudili vedle sebe. Jaké to bylo překvapení, když zjistil, že to vůbec není hotelový pokoj, ale luxusně vybavený pokoj v bordelu, kde Kiba pracoval. Od té doby se tak nějak vídali, spíš jako kamarádi, ale občas zbyl čas i na vzájemnou výpomoc.

Asi před dvěma týdny Kibu potkal naposledy. Jelikož hnědovlásek věděl, jaký má Narutův otec postoj k homosexuálům, navrhl mu zajímavou věc. Odejít z domu, stejně jako to udělal on sám, nechat se zaměstnat u místního "bordeltaťky" Orochimara a prodávat své tělo výměnou za peníze a ubytování. Je blonďatý, s modrýma nevinnýma očima, prostě dokonalý uke typ. Určitě by ho vzali jedna dvě a o zákazníky by neměl nouzi. Nejdříve to blonďákovi přišlo jako veliká blbost, takhle si zničit život, ale teď? Co mohl dělat? Má svojí hrdost a domů, pod otcovu otročinu se nevrátí. A jestli chce mít z čeho žít, nějak pracovat musí, a s nedodělanou střední ho nikde nezaměstnají.

Naruto se zhluboka nadechl a vypjal hruď, aby si dodal sebevědomí. Škoda jen, že si připadal akorát jako veliký hlupák. Teď už couvnout nemůžu…

"Nazdar Kibo." Usmál se Naruto a vlepil mu přátelskou pusu na tvář. Hnědovlásek se jen uculil. "No…" začal Naruto "přemýšlel jsem, a myslím… že bych to mohl zkusit." Zamumlal téměř neslyšně, z jeho odvahy mu toho moc nezbylo.

"Otec na to přišel, hm?"

"Řekl jsem mu to. Neuvěřitelně mě seřval a pro ránu taky nešel daleko." V chlapcových očích zajiskřil vzdor. Tohle si budu pamatovat, otče…

"On tě zbil? Ajej… to budeš muset počkat než začneš pracovat, kurvičku s modřinama si nikdo nevybere…" zamračil se jeho kamarád. Naruto sebou při slově "kurvička" trhl. To slovo se mu vůbec nelíbilo, říkal to Kibovi už několikrát, ať ho neříká, ale jemu očividně nevadilo o sobě mluvit jako o něčem na použití, jako o kusu hadru. Smutné na tom bylo to, že on se měl právě takovou kurvičkou stát.

"I když si tě někdo vybere na sado-maso a máš pak modřiny, musíš si vzít dovolenou do té doby, než máš tělo v naprostém pořádku. Takového Saie si na tyhle hrátky berou pořád, a on s tou svojí bledou kůží… no řeknu ti nic moc, Naru." Snaží se mě snad odradit? Zapřemýšlel blonďák. Měl strach, samozřejmě. V životě měl sex jen se dvěma chlapci, a to byli oba docela něžní. Při představě, že by si ho najal nějaký starý hnusný úchyl se otřásl.

"Kibo, já…"

"Co? Snad nechceš couvnout?!" otočil se na něj hněvivě mladík. "Domů se vrátit nemůžeš, a kdybys zůstal u nějakého známého, tak jeho rodiče vašim ihned vyslepičí, kde jsi. Nebo chceš třeba žebrat? Ujišťuju tě, že to je mnohem horší než se občas nechat ošukat nějakým chlápkem. Zkoušel jsem to. Takhle si užiješ a aspoň za to dostaneš prachy a máš kde bydlet. Nemusíš se bát, že by ti někdo ublížil, na to vymezil Orochimaru moc jasné podmínky. Klient vždycky dostane přesně dané informace, co si může a nemůže dovolit." Vypadalo to, že to ze sebe dostal na jediný nádech. Pak vydechl, zavřel oči a opět se usmál. "Promiň, nechci na tebe křičet. Jen chci, abys byl v pořádku… a taky tam nechci být tak sám."

"To… to je v pohodě, Kibo." Naruto na tváři vykouzlil něco, co zdánlivě připomínalo úsměv. Věděl, že se po něm Kibovi moc stýská, když chodil do školy, moc času na něj neměl.

"Vidíš, tak pojď." Uculil se druhý a už táhl Naruta za ruku směr Měsíční ulice.

Měsíční ulice. Ta největší špína pod sluncem celé Konohy. Procházeli okolo pobudů, ožralů, chlapeckých i dívčích šlapek. Upřímně, byl to hnus.

"Nechápu, proč Orochimaru nepostavil podnik někde, kde to nesmrdí jako pochcanej pes." Zamumlal Naruto, zatímco procházeli okolo dvou psů, peroucích se o kus salámu.

"Taky jsme se ho na to jednou ptali." Pokrčil rameny starší kluk. "Naznačil něco v tom smyslu, že tohle místo je pro podnik nejlepší. Abys věděl, myslím si, že sex a kurvy nejsou jediná věc, ve kterých starej Orochimaru podniká. Občas k nám chodí divný lidi co se po něm ptají… a tak." Víc už z Kiby nedostal. Poté jejich cesta probíhala v tichu. I když se Naruto snažil znovu zavést konverzaci, s úspěchem se nesetkal. Kibu očividně trápilo něco, o čem se nechtěl bavit.

"Tak jsme tady." Usmál se konečně hnědooký chlapec, když otevíral dveře do blyštivě svítících dveřích bordelu. Naruto vstoupil a ocitl se… na recepci?

"Tak to bych teda nečekal." Vypadlo z něj, když se koukal na úplně normálně vybavenou místnost. Žádné třpytky, flitry ani nic podobného.

"Nazdar Kibo, koho sis to s sebou přivedl?" zakřičela na ně ve vteřině modrooká blondýna, opírající se o pult recepce. "Snad to není nějaký nový úlovek." Mrkla na ně, a červenajícího se Naruta sjela pohledem. "Moc pěknej."

"Ale, prosímtě, co to povídáš. Není to můj klient, ale nová posila." Zazubil se a bouchnul blonďáka do zad. "To je Naruto, vyprávěl jsem ti o něm. A není pěknej. Je naprosto k sežrání." Vlepil mu pusu na tvář, až se jmenovaný ještě víc začervenal. "Naruto, to je Ino, právě dneska si vylosovala službu na recepci, je to pro ní utrpení, normálně je strašně nenasytná." Ino jen na Kibu vyplazila jazyk.

"Mhmm.. tak Naruto. No abych nezapomněla, máš tu návštěvu, vypadal docela neodbytně… a sexy." Ušklíbla se blondýnka.

"Hmm… tak ho za mnou pošli, stejně musím tady nováčkovi ukázat, kde bude bydlet."
"Uhm… neměl bys to nejdřív říct šéfovi?"

"A ty si jako myslíš, že někoho s takovým kukučem by nevzal? Bude to pro něj překvapení." Mrkl na ní Kiba a už už táhl vykuleného Naruta za sebou.


"Táák, vítej doma, Naruto!" vykřikl Kiba, když otevřel dveře od svého pokoje.

"No… čekal jsem to horší." Vypadlo z Naruta, když vcházel do místnosti. Pokoj byl akorát tak velký pro dva. Byl v něm stůl, pár skříní, další dveře… a manželská postel. Naruto se podíval na přítele a nakrčil obočí.

"To ti snad vadit nebude, ne?" zasmál se Kiba, když si všiml, jak se na něj blondýn kouká. Ten jen zavrtěl hlavou a pousmál se, už se cítil o trochu líp.

"Bude vadit když dám sprchu? Jsem docela unavený a potřebuju se probrat."
"Nene, vůbec, mě stejně za chvíli má přijít klient."
"A to jako budete šukat tady, zatímco budu ve sprše?"
"No jasně, až uslyšíš klapnout dveře od koupelny, tak jdeme za tebou na trojku." Zasmál se.

"Kibo!"

"Jen si dělám srandu. A šup, jdi do tý sprchy." Hodil po něm ručník. "Najdeš tam nějaký sprchový gely, a v šuplíku taky čistej kartáček na zuby." Naruto se ve dveřích zarazil.

"Ty ses na mě normálně připravil."

"To víš, štěstí přeje připraveným."

Namikaze jen zavrtěl hlavou a zavřel se v koupelně, svlékl se do půli těla, ale pak si to rozmyslel a začal hledat šuplík, ve kterém se měl vyskytovat již zmíněný kartáček a pasta. Podíval se na svůj odraz v zrcadle. Vypadám příšerně… zjistil a s podivem se díval na svou stresem utahanou tvář.

"Dále." Uslyšel z pokoje. Upřímně doufám, že tady nebudou nic provozovat… pomyslel si, když si čistil zuby. Tohle zvládnu, už jsem přece tady a to je nejdůležitější. Kiba se sem dostal, když byl ještě o rok mladší než já, a taky to zvládl. Mají přece nějaký ty speciální podmínky. A určitě si taky vydělám hodně peněz, a až jich budu mít dost, skončím tady a najdu si nějaký pronájem a dodělám školu. Přemýšlel, zatímco se přes dveře ozýval tlumený zvuk konverzace.

Prásk! Ozvalo se z vedlejšího pokoje tak hlasitě, až se Naruto málem zadusil kartáčkem. Zvědavě se podíval na dveře. Co tam sakra blbnou? Vypáchl si pusu vodou a otevřel dveře.

Naskytl se mu příšerný výjev. Kiba ležel na zemi s prostřelenou hlavou, a nad ním se skláněl cizí muž. Modrookému chlapci zkameněly nohy.

"Co to sakra…?!" začal, než mu došla jedna důležitá věc. Je v místnosti s cizím člověkem, který právě někoho zavraždil. A ten člověk se na něj díval. Za vteřinu ho napadlo milion věcí, co by mohl udělat. Snažit se prosmýknout okolo cizince a zavolat pomoc? Pokusit se ho omráčit? Milion racionálních věcí mu problesklo hlavou. A on udělal tu největší blbost. Otočil se a zamířil do koupelny. Zabouchl za sebou dveře, zamkl a oddechujíc si sedl na zadek. Bohužel mu to nevydrželo moc dlouho, jelikož se mu vzápětí udělalo špatně nad Kibovou prostřelenou hlavou. Zvedl se a mocně se vyzvracel do záchoda. Otřel si pusu a čekal. Třeba na mě zapomněl… pomyslel si roztřeseně. Takovou smůlu snad mít nemůžu… prosím… Modlil se, když se ve vteřině ozval úder.

"Snaží se vyrazit dveře…" řekl si Naruto nahlas. "Jsem v prdeli." Nechtěl umřít. Strašně moc nechtěl umřít, to přece není fér, nezaslouží si to. Klidně se omluví otci i matce a vrátí se domů, a popře svou orientaci, jen aby mohl žít. Toto všechno mu prolétlo hlavou předtím, než se ozvala další rána ze zbraně, jak nejspíš vrah ustřelil zámek. Dveře se pomalu otevřeli.

Do koupelny vstoupil vysoký muž. Naruto si všiml, že má rudé vlasy. Byl celý v černém, jediné, co mu ladilo k vlasům, byl vyšitý rudý mráček. Na to, že měl za chvíli umřít, byl nějak moc vnímavý, vždycky byl spíš otroubený. Vrah se na něj zadíval, a namířil na něj pistoli. Pak promluvil.

"Je ti jasný, škvrně, že tě nemůžu nechat žít?" zeptal se bezdůvodně, asi aby jen prodloužil jeho krátký život. Narutovi jako by v tu chvíli došlo úplně všechno. Že to není žádný film, který když se bude bát, jeho maminka vypne a pak ho s konejšivým pohlazením uloží do postele. Měl opravdu zemřít, stejně jako jeho přítel Kiba. A ani nevěděl proč. Z očí mu začaly pomalu vytékat slzy strachu.

"Prosím…" zašeptal.

"Cože?" muž toto slovo musel slyšet určitě už hodněkrát, ale stejně to zkusil.

"Prosím… já, nikoho nemám… n… nemám kam jít, n… nikomu to neřeknu, slibuju… prosím." Koukal na něj přes své velké, modré uslzené oči. Neznámý vypadal, že přemýšlí.

"Nikoho nemáš?"

"N… n… ne, já… o… odešel jsem, od rodiny." Vzlykal.

"Hmm… kolik je ti let?"

"S… skoro sedmnáct… pane…" vypadlo z něj jediné oslovení, na které si vzpomněl.

"Když nemáš rodinu, znamená to, že nebudeš nikomu chybět." Řekl ledovým hlasem a díval se, jak Naruto ztuhl. "Na druhou stranu přesně takový my potřebujeme…" vypadalo to, že se na chvíli zamyslel. Poté schoval zbraň do kabátu. "Doufám, že toho nebudu litovat, škvrně." Řekl a nabídl mu ruku. Než chlapec pochopil, co se děje, chvíli to trvalo. Pak však nejistě jeho ruku přijal a postavil se. Muž byl o dobrých patnáct čísel větší než on. "Přestaň se tak klepat, nic ti neprovedu. Pojď." Řekl a vyšel z koupelny. Naruto ho nejistě následoval. Zastavil se až u mrtvoly svého přítele. I když se mu udělalo znovu špatně, musel se na něj ještě jednou podívat.

"Tvého kamaráda je mi líto, ale Akatsuki vždycky platí své dluhy. A teď už dělej, nechci, aby si nás někdo všiml a zavolal policii."

Akatsuki? Naruto se ještě naposledy podíval na to, co zbylo z Kiby a rozešel se za neznámým mužem. Když vycházeli z Orochimarova bordelu, uslyšeli jen dlouhý ženský výkřik, plný zděšení.

pozn.a. - úspěšně gratuluju těm, co se dostali až na konec :D Za komentáře budu ráda, aspoň za ten jeden, jedinej imaginární (co mám pořád s tím imaginárním? :D)
Nevadí, už se docela těším až budu psát pokračování. Sayonara :3
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sakurako-Neko Sakurako-Neko | 8. června 2016 v 12:24 | Reagovat

Páni :-D  Tak tohle jsem vážně nečekala xD a škoda Kiby, toho mám docela ráda :-D :-D
Těším se na pokračování, docela by mě zajímalo s kým nakonec Naruta spáruješ <3 :-D
Ps. mám dva blogy, tak se koukej spíš na jméno než na stránku xD je to občas trochu matoucí :-D  :-D  :-D

2 Mei Mei | Web | 9. června 2016 v 7:36 | Reagovat

Nejdřív ti bylo: "KibaNaru? Jo, fajn proč ne, že jo?" A pak: "Kiba je mrtvý. No... Doufám, že se probudí." xDDD Moc krásné, píšeš děje na přeskáčku, ale vyznat se v tom dá moc hezky. :D Jen tak dál budu trpělivě čekat :D

3 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 12. června 2016 v 18:46 | Reagovat

tiez som myslela ze to bude kibanaru ale ked kibu zabily ........napadlo ma ci to nebol minato ale akatsuki ...teraz som zvedava co bude dalej chudak naru za jeden den toho bolo dost....velmi sa tesiiiim na pokracko zacina sa to zaujimavo zaujimavy blog....

4 Majo Majo | Web | 12. června 2016 v 19:23 | Reagovat

[2]: Tak snad nebude problém v tom přeskakování, doufám že se v tom vyznají i ostatní :D Já musela nechat někoho zabít, aby mělo Akatsuki grandiózní nástup :D

[3]: Nenene, to by už na Minata jako zlého taťku bylo moc :D děkuju mockrát za pochvalu, udělalas mi radost :3

5 Ronnie Ronnie | Web | 13. června 2016 v 12:21 | Reagovat

To bylo mega :3

6 emma emma | 13. června 2016 v 23:01 | Reagovat

Uz som cakala nejaku otrepacku s bordelom kde bude chudak Naruto pracovat a stretne tam neviem koho do ktoreho sa zamiluje a ta osoba do neho =nakoniec ho odtial dostane a budu zit stastne az do smrti ...no a ty si tomu dala uplne iny rozmer...jednoznacne ma to dostalo a som v napeti ako to bude pokracovat :-D

7 Majo Majo | Web | 13. června 2016 v 23:10 | Reagovat

[6]: Děkuju za komentář, teď se úplně stydím, ta otřepačka je v jiném díle, ale ne u Naruta *červená se studem* :D

8 Hentai no Kame Hentai no Kame | Web | 17. června 2016 v 16:38 | Reagovat

Jojojoj, zdá sa, že mať taký život sa nie vždy vypláca, však Kiba? :D
Príbeh má úplne inú dejovú líniu, ako som predpokladala, idem na ďalší diel.

9 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 10. července 2016 v 12:57 | Reagovat

Tak jsem se konečně na ten tvůj blog dostala... už jsem si to říkala, když jsem viděla tvoje komentáře a abych pravdu řekla, první díl mi přišel trošku naivní, ale bavila jsem se a trochu nečekaný zvrat, tak jsem zvědavá, jak to bude pokračovat :D :D

10 Majo Majo | Web | 10. července 2016 v 13:32 | Reagovat

[9]: Jsem moc ráda, že jsi to tu u mě navštívila, vždycky mi udělá radost, když sem někdo omylem zavítá :D
Nedivím se, že ti přišel první díl naivní, začala jsem znovu psát povídky po čtyřech letech, takže to zezačátku trochu drhne :) doufám že další díly tě nezklamou, pokud budeš mít chuť je číst :D každopádně moc děkuji za komentář :)

11 Shiki-chan Shiki-chan | E-mail | Web | 10. července 2016 v 15:49 | Reagovat

[10]: A já to měla v plánu navštívit už předtím, ale jsem těžce pracující člověk a dneska byl takový den, že jsem nevěděla co dělat, tka jsem klikla na tvůj blog a začala číst :D :D

12 Ája Ája | Web | 13. září 2016 v 23:36 | Reagovat

Bordeltaťka Orochimaru, no to mě... xD. Já fakt nemůžu, ne že by se na to Orochimaru nehodil, spíš naopak, ale stejně jsem se málem složila smíchy. Naruto to určitě nebude mít lehký :D.

13 Jenny Jenny | Web | 26. dubna 2017 v 21:18 | Reagovat

Sice nemám vůbec čas potloukat se po blocích ale řekla jsem si že tě zvednu na nohy tím že tě zaspamuju :3
Zítra očekávej dočtení této povídky, dneska to byl jen jeden díl... to víš... na rozjezd :3

A teď k ději... :3
Awww... kde začít? XDD Hej! Nenapínej! To jen rada do příště x´D Aww chudák Narutoo skončí někde jako malá kurvička pro tu bandu oplzlejch monster QQ to si nezasloužil... už vidím ty titulky jeho osudu... *malá blonďatá dušička se dostala do nebe* aum... no jo každý jednou umře... snad tedy opravdu na mě nečíhá jeho smrt na samém konci povídky x´DDD :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama