Vyberte nadcházející povídky! :3

Krev zmizelého vyjde ve čtvrtek odpoledneAkvárium

15. června 2016 v 12:17 | Majo |  Povídky na přání
Ohayoo, minna! :3
Tak mám za sebou další zkoušku a přináším jednu malou, povídku na přání. Sakurako-Neko-chan se totiž rozhodla že mě nemá ráda, a tak mi k ději vymyslela jedno slovo - Akvárium. :D
Musím říct, že s tím vůbec nejsem spokojená, ale opravdu mě nic hlubšího než tahle blbost nenapadlo, taže doufám, že tě moc nezklame, Sakurako :D
(ps. Jinak to fakt pojmenovat nešlo :D)

Pár: KakaNaru
Upozornění: yaoi, 12+ :D
Chlapík s podivným účesem se znuděně opíral o ruku, pozorujíc lidi v obchodním domě, jak chodí sem a tam, nakupují, hubují svým dětem či si projevují letmé projevy lásky. Otráveně si povzdychl, když uviděl, že se za výlohu obchodu podívala jakási dívenka a ukazovala na velký a měkký pelíšek po psy. O chvíli později k ní přišla její maminka a zvědavě si ho prohlížela, než něco pověděla své dceři. Už to vypadalo, že vstoupí dovnitř a prodejce téměř zajásal, než se jeho pohled střetl s tím ženiným a ona vykulila oči. Drapla dcerku za ruku a už se za nimi jen prášilo. Předsudky… znechuceně si odfrkl.

"Už nám zase plašíš zákazníky, Kakashi?" vytrhl ho z rozjímání brigádník, který byl u nich v obchodě zaměstnán přes léto. Jmenovaný se zakabonil a pohlédl na mladšího muže.

"Nechápu, jak můžou mít lidé takové předsudky. Dělají, jako by mi narostla druhá hlava." Zamručel a druhý se zasmál. "A vůbec, to nemáš nic na práci, Suigetsu?" pohlédl na něj.

"No, abych řekl pravdu, chtěl jsem tě poprosit, jestli bys to tady nezvládl sám. Mám jít v šest s Karin do kina, no a abych řekl pravdu…" začervenal se, "nerad bych to zkazil. Takže bych si ještě skočil vedle k Ino pro nějakou kytku a pak šup do sprchy." Druhý, zvaný Kakashi protočil očima. Stejně nebudou mít žádné zákazníky.

"Tak upaluj."

"Skvělý, jsi nejlepší!" bouchl pěstí staršího muže do ramene, sundal si cedulku z nápisem Brigádník a zmizel. Kakashi se vrátil do stejné pozice, v jaké byl před chvílí.

Takhle dopadnete s doktorátem z Japonské literatury… pomyslel si. Jeho jméno bylo Hatake Kakashi a určitě byste ho nemohli považovat za normálního člověka. Byl velice chytrý a pomalu mu táhlo na třicítku, místo toho, aby však pracoval ve svém oboru, skejsnul přímo tady. Ve zverimexu. A to to ani nebyl bůhví jak navštěvovaný zverimex, otevřel si ho jeden místní chovatel, ačkoli věděl, že ve městě už jeden takový obchod je. Zjevně ho vůbec něco jako konkurence nenapadlo, a tak jejich tržby nebyly moc vysoké. A prodavač ještě ke všemu odpuzoval zákazníky.


Blonďatý mladík si zvesela vykračoval po OC Konoha. Byly prázdniny, v práci měl volno a rodiče byli na dovolené - naprosto parádní stav. Bohužel všichni jeho spolužáci byli někde na prázdninách, a on nevěděl co s časem. Chvíli se doma válel na posteli, než mu padl zrak na prázdný, poměrně veliký výklenek ve stěně. Nad hlavou se mu ukázala malá svítící žárovička. Dostal nápad, ten prostor přeci neměl být prázdný. A tak je teď tady. Nejdříve chtěl zajít do Inuzuka´s pets, ale pak si vzpomněl, že ve městě je ještě jeden nový zverimex. Dosrkal colu z kelímku, který následně vyhodil a zamířil přímo do obchodu.

Kromě jednoho muže byl prázdný, a ten týpek si ho nejspíš ani nevšiml. Zakřenil se. Byl inkognito. Zamířil do menšího oddělení s akvárii a z kapsy vyndal papírek, kde měl napsané přesné rozměry, které potřebuje. Usoudil, že do výklenku v pokoji mu bude nejlépe pasovat akvárium ve tvaru kvádru.


Kakashi zavrtěl hlavou. Skoro usnul, to nebylo dobré. Rozhlédl se kolem - nikde nikdo. Povzdechl si. Dneska už stejně nikdo nepřijde… Mihlo se mu hlavou, a tak stáhl drátěné dveře dolů, aby bylo všem jasno, že zavírají. Už si chtěl jít odložit věci do menší komory vzadu, když si všiml, že není v obchodě sám. Zloděj? Napadlo ho ihned, a tak zrychlil krok a potichu došel až k vetřelci.

"A mám tě! Si myslíš, že tady budeš krást?!" zavrčel nebezpečně, když ho otočil za rameno. Strnul. Koukaly na něj dvě vyjevené modré oči.

"Ehm… promiňte…" vypadlo z dotyčného a začervenal se. "Já jsem nekradl." Bránil se, a sklonil se pro papírek, který mu vypadl z ruky. "Hledal jsem akvárium, které by odpovídalo těmto rozměrům." Zamračil se a podal mu ho. Kakashi nakrčil obočí a papírek si od něj vzal. Prohlédl si velikost, kterou mělo zboží mít, a chvíli přemýšlel. Tady nic takového nemají, ale další den mělo přijít nové věci. Snad ten mladík příliš nespěchá. Ucítil na sobě zkoumavý pohled. Už zase. Už zase si ho někdo prohlížel. Když však vzhlédl, neviděl v chlapcově tváři nic jiného než upřímný úsměv.

"Zítra by mělo přijít nové zboží, a myslím, že akvárko, které hledáš, by mezi ním mělo být. Když vydržíš do zítřka. Někam si tě sem napíšu, abych na tebe nezapomněl. Pojď se mnou." Vysvětil a rozešel se ke kase, kde si vytáhl bloček a tužku. "Jak se jmenuješ?" zeptal se.

"Uzumaki Naruto." Usmál se zářivě a podal mu ruku. Když se setkal jen s nakrčením obočí, úsměv mu odpadl a ruku spustil.

Divný kluk… pomyslel si Kakashi, ale jeho jméno si zapsal. "A adresa bydliště?" Když mu ji mladík jménem Naruto nadiktoval, také si jí zapsal a podíval se na něj. "Není to levná záležitost, budeš na to mít finance?"

"S tím nebude problém, nemusíte mít strach." Mrkl na něj. "Dobře, tak tedy nashlednou…" podíval se na cedulku na jeho košili. "… pane Hatake."


Když druhý den pozdě odpoledne zazvonil zvonek, Uzumaki se jen s mručením převrátil na druhý bok a hlavu schoval pod peřinu, aby ho neslyšel. V noci to trochu přehnal s GTA 5, a tak se chtěl ještě chvíli vyspat. Uběhlo deset minut a někdo stále mačkal ten příšerný knoflík. Blonďákovi nezbývalo nic jiného, než vztekle vylézt z postele a namířit rovnou ke dveřím. Vůbec ho nezajímalo, že je jenom v trenýrkách. Nakvašeně otevřel dveře, ale hned se zarazil. Před ním stál ten chlápek z obchodu. Opět ho na něm, jako první věc, zaujaly jeho různobarevné oči. Jedno oko téměř černé, to druhé skoro dočervena. A přes ono červené oko velká jizva sahající mu od obočí až k čelisti. Nejspíš měl nějakou nehodu…pomyslel si Naruto. Hodně lidí na něj určitě muselo koukat zvláštně, ale jemu se ty rozdílné barvy celkem líbily, bylo to zajímavé. A ta jizva byla docela sexy. To všechno mu proběhlo hlavou během vteřiny, než mu došlo, co tady ten týpek vůbec dělá. Měl si dneska přece přijít pro to akvárko, sakra!


Kakashi nad jeho sporým oblečením jen nakrčil obočí, jeho oblíbený zvyk. Tomu mladíkovu to docela slušelo, bylo znát, že se právě probral. Stál před ním jenom v trenkách, vlasy rozcuchané. Zvědavě shlédl jeho rýsující se pekáč buchet na břiše, když dotyčný před ním zívl. Musel se pro sebe usmát, jak to bylo roztomilé. Nedal na sobě však nic znát.

"Nezapomněl jsi na něco?" byla první věc, co z něj vypadla, přičemž sledoval červenajícího se Naruta.

"Trošku jsem zaspal." Zamumlal. "Nepůjdete dál? Docela bych na sebe něco hodil, je tu trochu chladno." Zeptal se a ukázal mu svou ruku jako důkaz, jakou má ohromnou husí kůži. Hatake kývl a když vstoupil do bytu, zavřel za nimi dveře. Naruto na sebe naházel nějaké oblečení a vrátil se za Kakashim. "Dáte si kafe, nebo něco?"

"Ne, děkuji." Odmítl zdvořile.

"No, to já si ho dát musím." Řekl si pro sebe, přičemž si začal připravovat kávu. Když byla hotová, zasedl ke stolu, a stejně tak Kakashi. "Takže to akvárium pořád máte?"

"Samozřejmě." Odpověděl, ačkoli musel odolávat chuti říct mu, že už je vyprodané. Docela by ho zajímala jeho reakce.

"Super, tak se pro něj můžeme stavit."

"Můžeme?"

"Přece si nemyslíte, že bych ho sem zvládl dotáhnout sám." Vykulil oči Naruto. "Zas tak svalnatý nejsem, a vy určitě máte větší sílu než já." Takhle si Hatake opravdu zbytek dne nepředstavoval, že bude s nějakým výrostkem stěhovat ten ohromný kus skla. "Také jsem koukal, že máte v obchodě nějaké perutýny. Měl bych o ně zájem, kolik stojí kus?"

Ten kluk se zbláznil, perutýny? "Ehm, uvědomuješ si, že jsou jedovatí, že jo?"

"Jistě, dříve jsme už jednoho měli, ale to už je dávno. Představoval bych si jednoho perutýna ohnivého a pak nějaké malé rybičky k tomu. A nějaké korály samozřejmě."

"Myslel jsem, že perutýni loví malé rybky jako potravu."

"Vy toho o akvaristice moc nevíte, viďte?" zarazil se Naruto.

"Samozřejmě že ne, jsem jen prodejce ve zverimexu. A přestaň mi vykat, zas tak starý nejsem." Zamručel.

"Podle vaší… tvojí barvy vlasů, bych řekl, že…"

"Být tebou tak barvu mých vlasů bych nezmiňoval. Nejsou to šediny, takhle to mám už odmalička."

"Fajn." Zasmál se Naruto. "Tak já můžu." Usmál se. Kakashi si vzal bundu z věšáku a chtěl otevřít dveře od bytu, to samé však v tu chvíli napadlo Naruta, a tak se jejich ruce střetly.

"Ehm, promiň." Začervenal se Naruto.


Trvalo tři dny, než dali dohromady úplně všechno. Už odvést akvárium, pouhý základ toho všeho byla příšerná dřina a to Naruto bydlel ještě ve třetím patře. Ke smůle pro Kakashiho ani neměli výtah, ale když Naruto sledoval, jak se pod tou tíhou Hatakemu napínají svaly, měl hned o něco lepší náladu. Sehnat mořskou vodu byl další problém, a jelikož posledního perutýna si někdo koupil předešlý den, museli se vydat dvě hodiny jízdy od Konohy k moři, aby si nějakého pokusili chytit. Šedovlasý měl docela strach, přeci jen neměl s rybičkami žádné zkušenosti, a tahle byla ještě ke všemu jedovatá. Mladší z nich však prozradil, že má už dva roky úspěšně za sebou kurz potápění, a tak s ničím nebyl problém. To však Kakashimu nezabránilo se o mladíka bát. Než se vydali na zpáteční cestu, nezapomněli se ve vodě pořádně vyřádit.

Znali se teprve čtyři dny, ale už se jeden druhému docela zalíbili. Kakashi byl sice o osm let starší, ale Uzumaki nevypadal, že by mu to nějak vadilo. Jednoho večera udělal Naruto něco šíleného.

"C… co to děláš?" vykulil oči Kakashi, když se blonďáček přitiskl na jeho rty. Málokomu se kdy povede Kakashiho vykolejit, tomu blonďákovi s to ale docela povedlo. Naruto se od něj odlepil a trochu se začervenal.

"Já vím, že se moc neznáme… ale pozítří se vrací rodiče, a tak jsem myslel…" Sice tu větu nedořekl, ale jemu to bylo jasné. Chtěl si ty poslední chvíle volného bytu pořádně užít.

"Jsem o dost starší…" namítl.

"To… to nevadí, vždyť spolu přece nemusíme hned nějak chodit… nebo tak." Podíval se na něj se svýma velkýma modrýma očima. Hatake si povzdychl a Naruta k sobě přitáhl. Přivlastnil si jeho rty a zavřel oči, modrooký mu začal jemně odpovídat. Páni, nečekal, že to bude takhle dobré. Prohloubil polibek, tohle mu nestačilo. Naruto mu obmotal ruce okolo krku a celý se na něj přitiskl. Druhý muž cítil, jak je vzrušený, a to zase nastartovalo jeho. Vzal ho pod zadkem a vyzdvihl ho do vzduchu, byl lehoučký jak pírko. Pomalým krokem, stále ho líbajíc, přešel k lince, na kterou ho položil. Rukou mu zajel do vlasů a bral si od něj čím dál vášnivější polibky. Uzumaki se zachvěl, tak pozitivní odezvu opravdu nečekal. Rukama mu zajel pod tričko, a když se Kakashi z jeho úst přesunul na krk, zatnul mu do břicha nehty.

"Tak ty budeš škrábat, jo?" zašeptal mu zastřeným hlasem Kakashi do ucha a následně ho zkousl. To už bylo na blonďáčka moc a zasténal. Kakashi si tričko sundal, a následně tak i to Narutovo. Opět se k sobě přitiskli. Narutovi ruce automaticky zabloudily do klína druhého muže. Látka kalhot se napínala pod jeho již ztvrdlým mužstvím. Když ho jeho dlaň promnula, uslyšel od Kakashi tiché zasténání. Šibalsky se usmál, rozepl mu pásek a potom ho kousek odstrčil. Seskočil z linky a klekl si.

Hatake nevěřil svým očím. Ten malý prevít si před něj právě klekal, rozepínal mu kalhoty a…

"Proboha…" zasténal, když ho blonďák vzal do ruky a následně ho olízl. "Naruto…" Dotyčný si nebral servítky, párkrát ho olízl a pohonil, než ho vzal do úst a začal pohybovat hlavou tam a zpět. Občas nezapomněl jemně kousnout, ale jen tak, aby mu neublížil a svoje pohyby prokládal se sáním. Kakashi byl na vrcholu blaha, ruce mu nevědomky zabloudily do Uzumakiho vlasů, a on si po chvíli začal udávat vlastní tempo. Šukám tu jeho ukecanou tlamičku…pomyslel si perverzně. Vypadalo to, že mladík nemá absolutně žádný dávicí reflex a bohaté zkušenosti. Proboha v jeho věku jsem neměl zdaleka tolik zkušeností jako on… napadlo ho, když mu Naruto začal masírovat koule. Tohle neměl šanci vydržet.

"U… už budu." Vzdychl, a byl připravený na ten krásný, vrcholný konec. Doufal, že tímhle dnešní noc neskončí, tohle by ho opravdu nenapadlo, když před pěti dny seděl znuděně v práci. Když v tu chvíli se ozval nepříjemný zvuk klíčů. Naruto se polekaně zarazil a měl co dělat, aby ho Kakashimu neukousl. Zezdola se na něj podíval. Ten neváhal, vytáhl Naruta za paži, urychleně nasoukal svoje uvadající mužství do kalhot a bleskurychle si oblékl tričko. Přesně v u chvíli se otevřeli dveře.

"Jsme doma, Naruto." Zavolala do bytu Uzumaki Kushina a položila kufry na zem. Hned za ní se objevil Minato, pohled mu padl na zvláštní výjev v kuchyni. Jeho syn stál, červenající se naproti nějakému neznámému muži, který vypadal, že právě uběhl maraton. Ještě ke všemu vypadal divně, měl každé oko jiné a přes jedno se mu táhla jizva. Proboha, co když to byl nějaký feťák?

"Huh, Naruto… co se tady dělo? Kdo je ten chlap?"

"T… tenhle chlap?" hlas se mu ještě trochu třásl, jak mu z pusy bylo před chvíli vyndáno něco tvrdého a horkého. "To je jen prodejce ze zverimexu… pomáhal mi zařizovat…"

"Co ti pomáhal zařizovat?" zděsila se Kushina a Minato se mračil.

"Akvárium…"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 15. června 2016 v 20:01 | Reagovat

ten koniec bol uzasny musela som sa zasmiet bolo to uzasne pozajtra sa vratia rodicia eeee a rodicia v tom najlepsom pridu...... dievca bolo to perfektne O_O aj ja chcem poviedku

2 sakurako-neko sakurako-neko | Web | 15. června 2016 v 21:03 | Reagovat

Perfektní :-D  čekala jsem jak se s tím vypořádáš a poprala ses s tím moc dobře :-D  :-D  tak děkuji za povídku :3
A taky se mi líbil ten závěr :-D  :-D
Takový zhrození co mu proboha pomáhal xD

3 emma emma | 16. června 2016 v 17:05 | Reagovat

To bolo super...skvele si sa s tym popasovala...skoro to az vola po pokracovani...ten koniec ma pobavil..uzasne :D

4 Hentai no Kame Hentai no Kame | Web | 17. června 2016 v 18:03 | Reagovat

To bolo podarené :D som nečakala, takýto zvrat, ale rodičia to vždy pokazia :D alebo nervózna mačka :D

5 karolina karolina | Web | 27. června 2016 v 21:55 | Reagovat

úžasně napsané, ten konec je priceless 😍😍😁😁 moc se ti to povedlo 😊😊

6 Uke Uke | Web | 3. listopadu 2017 v 18:20 | Reagovat

Ten konec nemá chybu :'D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama